اگر جزء عاشقان خودروهای اسپرت و همچنین حوزه تیونینگ اتومبیل‌ها باشید با موضوع تنظیم ارتفاع و یا ارتفاع زدن به خوبی آشنا هستید. تیم تیونینگ لوکاپرو نیز با توجه به نیاز جامعه جوان ایران، اقدام به واردات و نصب انواع کیت ارتفاع برای خودروهای لوکس و وارداتی کرده است. کیت‌های ارتفاع و فنربندی خودروها که توسط مجموعه لوکاپرو عرضه می‌شود، همه اورجینال هستند و شما قادر خواهید بود از طریق کد‌های مندرج بر روی جعبه و خود وسایل کیت از اصالت آن آگاهی کافی کسب کنید. کیت ارتفاع بهترین جایگزین برای امور غیر اصولی و غیر استانداردی همچون ارتفاع زدن است؛ زیرا با استفاده از کیت‌ها، ارتفاع خودروی شما قابل تنظیم بوده و شما بر اساس نیازتان می‌توانید ارتفاع بدنه تا شاسی خودروتان را تنظیم کنید. در نظر بگیرید کیت‌های ارتفاع بر اساس کلاس بدنه خودرو شما و همچنین وزن بدنه آن بر روی شاسی خودرو نصب می‌شوند؛ از همین رو قبل از اینکه اقدام به خرید و نصب کیت‌های ارتفاع کنید، مشخصات اتومبیلتان را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا متخصصین لوکاپرو با در نظر گرفتن نوع خودرو شما و همچنین میزان بودجه در نظر گرفته شده از سوی شما، بهترین برند و مناسب‌ترین کیت ارتفاع را به شما معرفی کنند. کیت‌های ارتفاع عرضه شده از سوی مجموعه لوکاپرو به دو نوع هیدروپنوماتیک ( Hydropneumatic ) و خود تنظیم شونده ( Self Adjustment ) تقسیم می‌شوند و شما بسته به نیازتان می‌توانید یکی از این دو نوع کیت ارتفاع را بر روی خودروی خود نصب کنید.
کیت‌های ارتفاع هیدروپنوماتیک ( Hydropneumatic ) برای اتومبیل‌های هاچ‌بک، سدان و کوپه مورد استفاده قرار می‌گیرد و این امکان را به راننده می‌دهد که ارتفاع و فرم شاسی خود را به شکلی تنظیم کند که مورد نظرش است. کیت‌های ارتفاع هیدروپنوماتیک ( Hydropneumatic ) به دو نوع دو محرکه و چهار محرکه تقسیم می‌شوند. در نوع دو محرکه، ارتفاع محور جلو و عقب به صورت جداگانه قابل تنظیم است و راننده می‌تواند ارتفاع متفاوتی برای جلو و عقب اتومبیلش در نظر بگیرید. در نوع چهار محرکه که بیشتر برای خودروهای چهار چرخ متحرک استفاده می‌شود، راننده قادر است ارتفاع بدنه خودرو را نسبت به هر چرخ تغییر دهد و برای چهار طرف اتومبیل ارتفاعی متفاوت در نظر بگیرد.
کیت‌های خود تنظیم شونده ( Self Adjustment ) متفاوت هستند و تقریبا برای تمامی کلاس‌های بدنه مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این کیت‌ها ارتفاع اتومبیل با توجه به ناهمواری جاده و البته سرعت خودرو تغییر می‌کند که البته بازه جا به جایی آن زیاد نیست و بیشتر جنبه محافظتی از سیستم تعلیق اتومبیل را دارد. در شما با نصب این کیت‌های ارتفاع، می‌توانید از شاسی و بدنه خودروتان در برابر ضربات و فشارهای ناشی از ناهمواری‌های جاده محافظت کنید و پایداری و فرمان‌پذیری خودروتان را افزایش دهید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات و سرویس‌های تخصصی تیم تیونینگ لوکاپرو، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۳۹۸۸۸۷۹ تماس حاصل بفرمایید تا متخصصان ما با در نظر گرفتن اتومبیلتان به شما راهنمایی‌های لازم را در جهت خرید و نصب کیت ارتفاع مناسب کمک کنند.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here