مانیتور عقب یا مانتیور پشت‌سری، از جمله آپشن‌هایی است که به صورت یک پکیج در اغلب مدل‌های لکسوس قابل سفارش است. مجموعه تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن کامل نبودن آپشن‌های بسیاری از اتومبیل‌های لکسوس وارد شده در ایران، اقدام به واردات و نصب مانیتور عقب یا مانتیور پشت‌سری اصلی خودرو‌های لکسوس کرده است. برند لوکس خودروسازی لکسوس، شاید به اندازه مرسدس بنز و بی ام و در ایران قدمت نداشته باشد اما محصولاتش همیشه از طرفداران زیادی در بازار خودروی ایران برخوردار بوده است؛ از همین رو مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن این موضوع یک لاین اختصاصی در مورد نصب آپشن‌ها و پکیج‌های اتومبیل‌های لکسوس طراحی کرده است که در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین توسعه دهندگان این خودرو‌های لکسوس به شمار می‌رود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نصب قطعات، لوازم جانبی و پکیج‌های لکسوس در مراکز تخصصی مجموعه لوکاپرو با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

نصب مانیتور عقب اصلی

نصب مانیتور پشت‌سری لکسوس سری NX ، RXو LX

خودرو‌های لوکس لکسوس از سال ۲۰۰۶ به شکل عمده توسط افراد و شرکت‌های متفاوت به داخل کشور وارد شده‌اند؛ از عمده‌ترین و محبوب‌ترین مدل‌های لکسوس وارد شده به ایران می‌توانیم از سری‌های NX، RX و LX این خودرو‌ها نام ببریم. هر سه کلاس نام برده شده دارای پکیج مانیتور و سیستم مولتی مدیا برای سرنشینان صندلی‌های عقب هستند؛ از همین رو پلتفرم داخلی این خودرو‌های لکسوس به شکلی طراحی شده‌اند که می‌توان بر روی آن‌ها از پکیج مولتی مدیا و مانیتور‌های پشت‌سری استفاده کرد. البته منظور از مانیتور‌های عقب خودرو‌های لکسوس، به هیچ‌وجه استفاده از نمایشگر‌های چینی تقلبی نیست؛ این نوع مانیتور‌های غیر فابریک را نمی‌توان ارزشمند دانست زیرا فاقد هرگونه اعتبار مادی در بازار خودرو ایران هستند. تمام مانیتور‌های پشت‌سری یا همان مانیتور‌های عقب وارد شده توسط مجموعه لوکاپرو اصلی و دارای نشان برند لکسوس هستند. در نظر بگیرید که مانیتور طراحی شده برای هر سری از مدل‌های لکسوس متفاوت است و نمی‌توان یک نوع پکیج مولتی مدیا را برای تمام سری خودرو‌های لکسوس استفاده کرد و پکیج نصب شده بر روی اتومبیل لکسوس شما، بسته به سال ساخت و سری آن متفاوت خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات تخصصی مجموعه لوکاپرو در خصوص نصب و راه‌اندازی پکیج‌های مولتی مدیا و مانیتور‌های عقب خودرو‌های لکسوس، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ما مشاوره لازم را در اختیارتان قرار دهند.

نصب مانیتور پشت‌سری لکسوس

مانیتور سقفی خودرو‌های لکسوس

مانیتور سقفی یکی از آپشن‌های منحصر به فرد محصولات فول سایز برند ژاپنی تویوتا است. نمونه این آپشن را می‌توان در خودرو‌های لکسوس LX570 و همچنین تویوتا لندکروزر مشاهده کرد. این نمایشگر‌ها به شکلی طراحی شده‌اند که در زیر سقف و در داخل کابین خودرو نصب می‌شوند. جایگاه این مانیتور‌ها به شکلی است که سرنشینان ردیف دوم و سوم خودرو قادر به مشاهده تصویر باشند. مانیتور‌های سقفی، نمایشگر‌های نسبتا بزرگی به حساب می‌روند که فقط توسط کمپانی خودروسازی تویوتا تولید می‌شوند. این مانیتور‌ها معمولا به صورت دستی و به سفارش مشتری بر روی خودرو قرار می‌گیرند؛ از همین رو مجموعه لوکاپرو نیز دست به کار شده است و اقدام به واردات و نصب این مانیتور‌های منحصر به فرد بر روی خودرو‎‌های شاسی بلند فول سایز لکسوس و تویوتا کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی خرید و نصب مانیتور‌های سقفی، می‌توانید با شماره‌های در نظر گرفته شده در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا مشاورین ما راهنمایی‌های لازم را برای خرید این نوع محصولات به شما ارائه دهند.

مانیتور سقفی خودرو‌های لکسوس

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here