یکی از محصولات پرفروش خودروسازی هیوندای کره، شاسی بلند سانتافه است. این اس‌یو‌وی فول سایز شهری اولین بار در سال 2007 وارد بازار ایران شد و از آن زمان تاکنون همیشه جزء محبوب‌ترین اتومبیل‌های وارداتی در ایران شناخته شده است. سانتافه همگام با تغییرات ظاهری و فنی، آپشن‌ها و امکانات مختلفی در نسل‌های جدید خود به همراه دارد. بسیاری از این آپشن‌ها جزء امکانات رفاهی یا همان تجهیزات سرگرمی به حساب می‌آیند و البته برخی از این فناوری‌ها نیز به عنوان آپشن‌های کمک راننده بر روی سانتافه نصب شده‌اند. به نحوی می‌توان گفت از سال 2014 به بعد خودروهای سانتافه وارد شده به کشور به دو دسته وارداتی و شرکتی تقسیم شدند. هیوندای سانتافه‌های وارداتی و شرکتی از امکانات و تجهیزات متفاوتی بهره می‌بردند و این امر سبب شد که متخصصان مجموعه لوکاپرو اقدام به واردات و نصب انواع لوازم جانبی و آپشن‌های خودروهای سانتافه در مدل‌های مختلف کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص انواع لوازم جانبی و تجهیزات خودروهای هیوندای سانتافه، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

نصب دوربین 360 درجه بر روی سانتافه

دوربین 360 درجه یکی از آپشن‌های محبوب در اتومبیل‌های وارداتی محسوب می‌شود. دوربین 360 درجه این امکان را به راننده و حتی سرنشینان می‌دهد که دید کامل و بی‌نقصی از اطراف خودرو داشته باشند. فناوری دوربین 360 درجه در واقع مجموعه‌ای از 4 دوربین است که در اطراف خودرو نصب شده‌اند و قادر هستند فضای اطراف اتومبیل را در نمایشگر خودرو به نمایش بگذارند. دوربین 360 درجه نصب شده بر روی خودروها ضمن اینکه در زمان حرکت و پارک کردن می‌تواند به شما کمک کند تا دید مناسبی از عقب خودرو و اطراف آن داشته باشید، در سر پیچ‌ها و زمانی که می‌خواهید به سمت راست یا چپ حرکت کنید نیز به کمک شما خواهد آمد. برای نصب دوربین 360 درجه بر روی خودروهای سانتافه می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

نصب شیفتر پشت فرمان سانتافه

یکی دیگر از امکاناتی که شما می‌توانید در اتومبیل‌های هیوندای سانتافه از آن بهره‌مند شوید، شیفتر یا همان دنده پشت فرمان است. مجموعه تخصصی لوکاپرو این امکان را فراهم ساخته است تا صاحبان اتومبیل‌های سانتافه بتوانند از شیفتر اصلی فرمان در خودروهای خود استفاده کنند.

نصب رادار نقطه کور بر روی اتومبیل‌های هیوندای سانتافه

یکی از جدید‌ترین فناوری‌های تعبیه شده بر روی اتومبیل‌های مدرن امروزی، رادار نقطه‌کور یا همان رادار جانبی است. این تکنولوژی نسبتا جدید جزء سیستم‌های کمک راننده به حساب می‌رود و قادر است اجسام را در نواحی کور خودرو و در زوایای پنهان، تشخیص دهد. برای نصب رادار نقطه کور می‌توانید از سرویس‌های تخصصی لوکاپرو استفاده کنید.

نصب مانیتور بزرگ سانتافه

مجموعه تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز شما این امکان را فراهم ساخته است تا بتوانید بر روی انوع اتومبیل‌های لوکس وارداتی، مانیتور بزرگ فابریک و اصلی نصب کنید. نصب مانیتور بزرگ و ساب و آمپلی فایر بر روی خودروهای سانتافه تخصص تیم تیونینگ لوکاپرو است. برای دریافت آگاهی بیشتر از خدمات تیونینگ لوکاپرو، می‌توانید با شماره‌های درج شده در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here