یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین سرویس‌های مجموعه لوکاپرو در فصول سرد سال، نصب تایر‌های زمستانی بر روی انواع اتومبیل‌ها می‌باشد. از نظر کارشناسان و متخصصان ما، تایر‌های زمستانی در زمان بارش برف و یا یخ زدن جاده‌ها جزء یکی از اصلی‌ترین لوازمی است که هر خودرو باید به همراه داشته باشد. در اصل لاستیک‌های زمستانی باعث می‌شوند میزان لغزندگی خودرو شما بر روی سطح جاده به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کند. این تایر‌ها با بهره‌گیری از آج‌های بزرگ‌تر و پهن‌تر و همچنین رویه زبر‌تر باعث می‌شوند میزان کشش و اصطکاک خودرو نسبت به سطح لغزنده زمین بیشتر شود و از همین سو اتومبیل شما دیگر دچار لغزندگی نخواهد شد. لاستیک‌های زمستانی که ابتدا در جنگ جهانی دوم توسط نظامیان استفاده می‌شد، امروزه تبدیل به یکی از محبوب‌ترین لوازم جانبی اتومبیل‌ها در سراسر دنیا شده است. هر ساله با شروع برف و باران در فصل زمستان، میزان تصادفات جاده‌ای به شکل قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند؛ اگر شما هم مانند بسیاری از رانندگان حرفه‌ای دیگر به فکر لغزندگی جاده‌ها هستید، به راحتی و با بهره‌گیری از خدمات تیم لوکاپرو می‌توانید تایر‌های زمستانی اتومبیلتان را سفارش دهید. با بهره‌گیری از لاستیک‌های زمستانی دیگر نیازی نیست برای مسافت‌های کوتاه درون شهری از زنجیر چرخ استفاده کنید یا اینکه مجبور باشید سرعت اتومبیل خود را به حداقل برسانید؛ این تایر‌ها به راحتی میزان کشش و اصطکاک مورد نیاز را بوجود میاورند تا خودرو شما بر روی سطح جاده لیز نخورد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه خرید و و نصب انواع لاستیک‌های زمستانی، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ما مشاوره لازم را به شما ارائه دهند.

نصب تایر‌های زمستانی

آیا همه خودرو‌ها به تایر‌های زمستانی نیاز دارند؟

در فصول سرد سال به دلیل ایجاد لایه‌های یخ یا برف، میزان برخورد بین تایر‌های خودرو‌ها و سطح جاده به شدت کاهش میابد و همین موضوع باعث ایجاد لغزندگی در زمان رانندگی می‌شود. از همین رو نمی‌توان هیچ اتومبیلی را پیدا کرد که به تایر‌های زمستانی نیاز نداشته باشد؛ اما نوع تایر یا لوازم زمستانی دیگری که در زمان رانندگی استفاده می‌کنید به مسیری که می‌خواهید بروید بستگی دارد!
اگر قرار است ساعت‌ها در برف و جاده‌های یخ زده و یا در جاده‌های پر فراز و نشیب و در ارتفاعات اقدام به رانندگی کنید، پیشنهاد می‌کنیم از تایر‌های زمستانی تخصصی و البته زنجیر چرخ استفاده کنید. در نظر بگیرید که همه لاستیک‌های زمستانی شبیه هم نیستند و شما می‌توانید بسته به نیازتان آن‌ها را انتخاب کنید. بسیاری از تایر‌های طراحی شده، مخصوص جاده‌های سخت و آب و هوای بسیار سرد هستند که معمولا با گاز نیتروژن پر می‌شوند. بهتر است قبل از اقدام به خرید تایر‌های زمستانی، ابتدا با مشاورین ما در مرکز لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید. مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن انواع خودرو‌های موجود در ایران و همچنین آب و هوای حاکم بر منطقه، اقدام به واردات و نصب انواع لوازم جانبی زمستانی خودرو‌ها، از جمله تایر‌های زمستانی کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه خرید و نصب لاستیک‌های زمستانی، با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

تایر‌های زمستانی بر روی انوع اتومبیل‌ها

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here