همانطور که می‌دانید در حوزه خدمات خودرو صافکاری قطعات و نواحی آسیب دیده به دو شکل بدون رنگ و با استفاده از رنگ صورت می‌گیرد. بر اساس فرم و شدت ضربه یا فشار وارد شده به نواحی مختلف بدنه اتومبیل‌ها، صافکار تصمیم می‌گیرد که قطعه را تعویض یا ترمیم کند؛ در صورتی که شدت و نوع ضربه به شکلی باشد که قطعه قابلیت این را داشته باشد به صورت بی رنگ ترمیم شود صافکار بر اساس میزان دانش خود می‌تواند قطعه را به شکلی ترمیم کند که نیازی به استفاده از رنگ نباشد. همانطور که می‌دانید صافکاری بدون رنگ نیاز به مهارت، تجربه و دانش فراوانی است؛ از همین رو نباید انتظار داشت تمام فعالان این حوزه توانایی ترمیم قطعات را بدون استفاده از رنگ داشته باشند. اما باید این موضوع را نیز در نظر گرفت که صافکاری بدون رنگ مزایا و معایبی دارد و درست نیست همیشه بر انجام آن پافشاری کرد؛ زیرا در بسیاری از مواقع بهتر است صافکار از رنگ برای ترمیم قطعا آسیب دیده استفاده کند. تیم متخصص لوکاپرو با در نظر گرفتن اهمیت صافکاری در ایران، اقدام به راه‌اندازی بزرگترین مرکز خدمات خودروهای لوکس وارداتی کرده‌اند که شما می‌توانید با استفاده از خدمات و سرویس‌های این مرکز بدنه اتومبیلتان را به بهترین شکل ترمیم کنید. برای دریافت آگاهی بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات ما با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم ویدئو کوتاه زیر را تماشا کنید تا با یکی از نمونه‌های صافکاری بدون رنگ بیشتر آشنا شوید.

مزایا صافکاری بدون رنگ

اگر از خوانندگان بلاگ‌های وب سایت تخصصی لوکاپرو باشید، حتما در مورد مزایا استفاده از متدهای صافکاری بدون رنگ آگاهی کافی دارید. در این فرم از صافکاری، قطعات بدون نقاشی مجدد ترمیم می‌شوند؛ از همین رو در زمان خرید و فروش مجدد خودرو، قطعه آسیب‌دیده باعث افت قیمت خودرو نمی‌شود. از طرفی در صافکاری بدون رنگ معمولا از متدهایی استفاده می‌کنند که زمان کمی به خود اختصاص می‌د‌هند؛ از همین رو خودرو آسیب دیده معمولا در کمترین زمان ترمیم می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اینکه چه آسیب‎هایی می‌توانند بدون رنگ ترمیم شوند، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا متخصصان ما با در نظر گرفتن نوع آسیب به شما راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند.

مزایا صافکاری بدون رنگ

معایب صافکاری بدون رنگ

صافکاری بدون رنگ همانطور که مزایایی دارد، معایبی هم می‌تواند داشته باشد و نباید همیشه از روش برای ترمیم قطعات و نواحی آسیب دیده استفاده کرد. در بسیاری از مواقع صافکاری بدون رنگ نیاز به استفاده از لیسه به میزان زیاد است که این موضوع می‌تواند باعث ایجاد ناهمواری‌های مختلف بر روی بدنه خودرو شود. در برخی از مواقع نیز صافکار باید از مقدار زیادی پولیش استفاده کند، که این موضوع می‌تواند به رنگ خودرو شما آسیب وارد کند و باعث کدری و رنگ‌پریدگی ناحیه آسیب دیده شود. از همین رو متخصصان و کارشناسان لوکاپرو همیشه پیشنهاد کرده‌اند که صافکاری بدون رنگ باید زمانی صورت بگیرد که بهترین نتیجه حاصل شود. برای آگاهی بیشتر در خصوص خدمات و سرویس‌های لوکاپرو در حوزه صافکاری و نقاشی بدنه خودروها، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۳۹۸۸۸۷۹ تماس حاصل بفرمایید.

معایب صافکاری بدون رنگ

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here