متخصصان لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز جامعه امروز ایران و استانداردهای بازار خودرو در کشور، اقدام به تاسیس بزرگترین مرکز کارشناسی خودرو تهران را کرده‌اند. کارشناسان مجموعه تخصصی لوکاپرو بر این باور هستند که برای تعیین سلامت اتومبیل و قیمت گذاری خودروهای دست دوم، باید شاخص‌های متفاوتی بررسی شود؛ از همین رو مرکز کارشناسی خودرو در تهران که توسط تیم لوکاپرو تاسیس گردیده است، قادر است بیش از 70 شاخص را در خودروهای وارداتی مورد آنالیز قرار دهد که در نوع خود خدماتی منحصر به فرد در ایران به حساب می‌آید که استانداردهای کارشناسی خودرو در تهران را تغییر داده است. متخصصان لوکاپرو با بررسی طیف گسترده‌ای از اتومبیل‌های موجود در بازار خودروی پایتخت، تخصصی‌ترین مجموعه کارشناسی خودرو در تهران را بوجود آورده‌اند که به صورت تخصصی در حوزه خودروهای لوکس و وارداتی فعالیت می‌کند. تیم لوکاپرو با وارد کردن دستگاه‌های آنالیزور تخصصی از سوی نمایندگی‌های برندهای خودروسازی به نحوی تخصصی‌ترین مرکز کارشناسی خودرو در تهران را بوجود آورده‌اند. دستگاه‌های دیاگ، سنجش کمک فنر، آنالیزور وضعیت رادارهای خودرو، آنالیزور وضعیت فشار برق باتری و از همه مهم‌تر آنالیزو وضعیت رنگ بدنه خودرو از جمله مهم‌ترین دستگاه‌هایی است که توسط متخصصان لوکاپرو به پایتخت وارد شده تا تخصصی‌ترین و بزرگ‌ترین مرکز کارشناسی خودرو در تهران بوجود بیاید.
کارشناسی خودرو در تهران چگونه توسط متخصصان لوکاپرو انجام می‌شود؟
اولین و مهم‌ترین مرحله کارشناسی خودروهای دست دوم و حتی صفر کیلومتر، بررسی وضعیت فنی اتومبیل است. در فرآیند کارشناسی فنی خودرو‌ها، کارشناس با استفاده از دستگاه‌های دیاگنوستیک یا دیاگ، اقدام به بررسی سیستم‌های داخلی اتومبیل می‌کند. یادمان باشد خودرویی که از نظر فنی مشکل داشته باشد، خودرویی خطرناک و کم ارزش به حساب می‌رود، به همین دلیل سلامت فنی یک خودرو بسیار مهم‌تر از سلامت ظاهر آن است. این را هم باید در نظر بگیریم که سلامت فنی اتومبیل مختصر به میزان کارکرد آن نیست و عواملی همچون دود اگزوز، رسوبات موتور، وضعیت سلامت باتری، نحوه عملکرد سیستم‎‌های امنیتی و کنترلی، بررسی هندلینگ خودرو، نحوه استارت خودرو و… از عوامل مهمی است که کارشناسان لوکاپرو آن‌ها را با استفاده از دستگاه‌های آنالیزور مورد بررسی قرار می‌دهند.
پس از بررسی وضعیت فنی خودرو، نوبت به آنالیز وضعیت سلامت ظاهری اتومبیل مد نظر شما می‌رسد. بررسی وضعیت ظاهری خودرو باید بر اساس شاخص‌های بازار انجام شود تا ارزش‌گذاری خودرو با دقت انجام شود. یکی از عواملی تاثیر‌گذار بر روی قیمت خودرو، وضعیت رنگ بدنه است، به عبارتی رنگ شدگی قطعات خودرو در هنگام صافکاری و ترمیم، بر روی قیمت اتومبیل تاثیر‌گذار است و ارزش آن را پایین می‌آورد؛ از همین رو تمام قطعات خودرو باید از ظاهری مورد بررسی قرار گیرند. این فرآیند با استفاده از دستگاه کالر متر انجام می‌شود که قادر است عمق رنگ بدنه خودرو را مورد سنجش قرار دهد و میزان حجم رنگ را در نقاط مختلف اتومبیل آنالیز کند.
اگر شما هم به سلامت خودرو خود اهمیت می‌دهید یا می‌خواهید یک خرید مطمئن در بازار آشفته خودرو داشته باشید، می‌توانید روی خدمات کارشناسی خودرو مجموعه لوکاپرو در پایتخت حساب باز کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر همین امروز با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here