پیدا کردن یک مرکز صافکاری تخصصی و حرفه‌ای، یکی از دقدقه‌های رانندگانی است که ظاهر اتومبیلشان برایشان اهمیت دارد؛ از همین رو بسیاری از صاحبان خودرو‌های وارداتی و لوکس و همچنین کسانی که ظاهر بدنه اتومبیلشان برایشان مهم است، اقدام به تعویض قطعات آسیب دیده خودرویشان می‌کنند، زیرا نمی‌توانند یک مرکز تخصصی و مورد اطمینان برای صافکاری بدنه اتومبیل آسیب‌دیدشان بیابند. در این مقاله قصد داریم ویژگی‌های یک مرکز صافکاری خوب را بیان کنیم تا دفعه دیگر که بدنه اتومبیلتان آسیب دید، بابت ترمیم آن نگرانی نداشته باشید.

مراکز تخصصی صافکاری خودرو

یک مرکز تخصصی صافکاری

یک مرکز تخصصی صافکاری خوب، باید توانایی تشخیص نوع و شدت آسیب را داشته باشد و بتواند بهترین و البته ارزان‌ترین راه حل را برای ترمیم آن به شما معرفی کند. یک مرکز صافکاری حرفه‌ای می‎‌بایست فرایند صافکاری را تا آنجایی که می‌شود بدون رنگ انجام دهد تا ارزش و قیمت اتومبیل بخاطر رنگ و نقاشی مجدد کاهش نیابد. یک صافکار آگاه و حرفه‌ای میتواند تشخیص دهد که در صورت نیاز با استفاده از پولیش رنگ قطعه آسیب دیده را ترمیم کند از همین رو از یک مرکز تخصصی و حرفه‌ای صافکاری انتظار می‌رود که با بهره‌گیری از پولیش‌های مختلف بتواند بدنه خودرو شما را به شکل قبل از تصادف بازگرداند. یک صافکار خوب باید بداند چه زمان نیاز به تعویض قطعه است و تا حد امکان سعی بر این داشته باشد که در عملیات صافکاری قطعه را ترمیم کند زیرا تعویض قطعات آسیب دیده مخصوصا در اتومبیل‌های لوکس وارداتی، هزینه‌ی بالایی دارد.اعضای تیم یک مرکز صافکاری تخصصی و خوب، باید از دانش بالایی در خصوص لایه‌های رنگی بدنه اتومبیل برخوردارند باشند تا در صورت نیاز به استفاده از رنگ در صافکاری، کد رنگ خودرو را بشناسد، زیرا که کد رنگ هر مدل اتومبیل متفاوت است و باید بر اساس کد رنگ‌های تعریف شده، عملیات صافکاری را انجام داد. در آخر اینکه فرایند صافکاری باید دقیق و صحیح انجام شود،در انتهای یک صافکاری خوب، نباید برآمدگی یا تفاوت سطح در بدنه ایجاد شده باشد. صافکاری که آگاهی و دانش کافی داشته باشد، باعث می‌شود در آخر فرایند صافکاری اتومبیل شما کمترین مقدار تفاوت در ظاهر بعد از صافکاری و قبل از حادثه داشته باشد. مجموعه تخصصی لوکاپرو به عنوان یکی از برترین و حرفه‌ای‌ترین مراکز تخصصی صافکاری در شهر تهران فعالیت می‌کند که شما می‌توانید با بهره‌گیری از سرویس‌های تخصصی این مجموعه از تمامی خدمات صافکاری ما بهره‌مند شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات صافکاری خودرو‌ها توسط تیم تخصصی لوکاپرو، با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

 تیم تخصصی لوکاپرو

صافکاری خودرو‌های لوکس وارداتی

صافکاری بدون رنگ نیاز به مهارت و تجربه بسیار بالا دارد؛ از این رو مجموعه لوکاپرو، با بهره‌گیری از بهترین و حرفه‌ای‌ترین صافکار‌های پایتخت، این امکان را برای مشتریان به وجود آورده است که با اطمینان خاطر، اتومبیل خود را به تیم متخصص ما بسپارند. تیم متخصص لوکاپرو با بهره‌گیری از متد‌های جدید تمام سعی خود را خواهد کرد که صافکاری بدون رنگ انجام شود، این موضوع در خودرو‌های لوکس وارداتی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند، زیرا صافکاری با رنگ، باعث می‌شود قیمت و ارزش این خودرو‌ها به شدت کاهش یابد، از این رو کارشناسان ما در مجموعه لوکاپرو، با بررسی خودرو شما می‌توانند نوع صافکاری مورد نیاز را برای شما شرح دهند و اگر هم نیاز به صافکاری با رنگ بود، مقدار افت قیمت را برای شما مشخص کنند. صافکاری با رنگ در خودرو‌های لوکس وارداتی باید توسط متخصصان انجام گردد، زیرا کد‌های رنگی این خودرو‌ها بسیار خاص هستند و رنگ قطعات به شکلی منظم بر روی خودرو قرار دارد تا خطوط استریم لاینینگ بدنه، نمایان شود، از همین سو متخصصان ما در لوکاپرو با بهره‌گیری از دانش طراحان صنعتی حوزه خودرو، ابتدا زاویه خطوط رنگ را مشخص می‌کنند، سپس به رنگ آمیزی قطعه می‌پردازند، این امر باعث می‌شود که قطعه رنگ شده، جلا و درخشندگی خود را از دست ندهد.

صافکاری اتومبیل

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here