خرید و فروش خودرو‌های کارکرده و دست دوم، همیشه طرفداران خاص خود را داشته است و هر ساله افراد زیادی از این بازار‌های خرید و فروش خودرو‌های کارکرده، اقدام به فروش اتومبیل خود و یا خرید خودرو مورد نظرشان می‌کنند. یکی از موضوعات مسئله‌ساز در زمان خرید یک اتومبیل دست دوم و کارکرده، نحوه ارزش‌گذاری آن است. محاسبه قیمت یک خودرو کارکرده به عوامل مختلفی از جمله سال ساخت، میزان کارکرد اتومبیل، وضعیت سلامت بدنه و البته وضعیت سلامت سیستم‌های داخلی خودرو بستگی دارد. قیمت‌گذاری یک خودرو دست دوم باید معقولانه باشد و بیان‌گر ارزش واقعی آن باشد؛ همچنین ارزش‌گذاری اتومبیل‌های کارکرده باید به حالت یک بازه قیمتی باشد، زیرا هیچ‌گاه نمی‌توان یک قیمت نقطه‌ای دقیق برای یک خودرو بیان کرد. محاسبه قیمت یک خودرو کارکرده و دست دوم باید توسط کارشناسان متخصص صورت بگیرد و کاملا به صورت بی‌طرفانه انجام شود. کارشناسان اتومبیل برای بررسی قطعات و سیستم‌های مختلف خودرو‌های دست دوم و کارکرده، بهتر از دستگاه‌های مدرن امروزی استفاده کنند، زیرا این دستگاه‌ها در صورت بهره‌برداری مناسب، می‌توانند بسیار دقیق باشند و اطلاعات کامل و جامعی از اتومبیل به کارشناس ارائه دهند. مجموعه لوکاپرو به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز کارشناسی و ارزش‌گذاری خودرو، آماده ارائه سرویس‌های تخصصی قیمت‌گذاری انواع اتومبیل‌های خارجی و ایرانی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات کارشناسی تخصصی لوکاپرو در خصوص خودرو‌های وارداتی و داخلی، با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

محاسبه قیمت خودرو کارکرده

بررسی وضعیت سلامت سیستم‌های داخلی خودرو‌های کارکرده

قطعا مهم‌ترین امر در خصوص کارشناسی و قیمت‌گذاری خودرو‌های دست دوم، بررسی وضعیت سلامت سیستم‌های داخلی و یا دیاگ اتومبیل است. خودرویی که از نظر فنی مشکل داشته باشد، خودرویی خطرناک و کم ارزش به حساب می‌رود، به همین دلیل سلامت فنی یک خودرو بسیار مهم‌تر از سلامت ظاهر آن است، یکی از عواملی که در بررسی سلامت خودرو تاثیرگذار است، میزان کارکرد آن است که تیم متخصص لوکاپرو بعد از بررسی عوامل مختلف دیگر، آن را آنالیز می‌کند. متاسفانه کارکرد واقعی برخی از اتومبیل‌ها را با دستگاه نمی‌توان آنالیز کرد، خودرو‌هایی مانند پرادو، لندکروز و یا اتومبیل‌های قدیمی لکسوس، دستگاه دیاگ را نمی‌پذیرند و کارشناس اتومبیل می‌بایست از طریق دیگری سلامت خودرو را بررسی کند، متخصصین ما در لوکاپرو، با آنالیز عوامل دیگر مانند سلامت شمع، باطری، سیستم برق کشی و یا سلامت قطعات موتور اتومبیل، خودرو را بررسی می‌کنند و میزان کارکرد آن را تخمین می‌زنند، دیگر قطعاتی که می‌بایست بررسی شود، رینگ و لاستیک اتومبیل است، سلامت این قطعات ارتباط مستقیم با کارکرد و قیمت گذاری اتومبیل دارد.

بررسی وضعیت سلامت سیستم‌های داخلی خودرو‌های کارکرده

بررسی وضعیت سلامت بدنه خودرو‌های کارکرده

با توجه به وضعیت خرید و فروش خودرو‌های دست دوم در ایران، سلامت بدنه و ظاهر خودرو، در امر ارزش‌گذاری اتومبیل بسیار مهم است. یکی از عواملی تاثیر‌گذار بر روی قیمت خودرو، وضعیت رنگ بدنه است، به عبارتی رنگ شدگی قطعات خودرو در هنگام صافکاری و ترمیم، بر روی قیمت اتومبیل تاثیر‌گذار است و ارزش آن را پایین می‌آورد. از آنجایی که قطعات آسیب دیده در تصادفات سنگین، هیچگاه مانند روز اول نمی‌شوند، باید تمام قطعات توسط کارشناس رنگ خودرو بررسی شود تا سلامت آن‌ها تایید شود. تیم متخصص لوکاپرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن و دقیق تمام قطعات خودرو را بررسی می‌کنند و نتیجه نهایی را به شما اعلام می‌کنند، این بررسی‌ها باعث می‌شود که کارشناسان ما بتوانند قیمت کف ( پایین‌ترین) و قیمت سقف ( بالا‌ترین ) یک خودرو را اندازه‌گیری کنند. برای بهره‌مند شدن از خدمات کارشناسی رنگ تخصصی، با لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به محل مورد نظر شما بیایند و خودروتان را کارشناسی کنند.

وضعیت سلامت بدنه خودرو‌های کارکرده

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here