به گزارش تیم خبری لوکاپرو، BMW برند خودرو لوکس آلمانی که از همه جای دنیا طرفداران زیادی برای خود جمع کرده است. 740i خودرویی است با لوکسترین امکانات، در اصل این خودرو طراحی شده تا احساس یک زندگی لوکس و لاکچری را به صاحبش القا کند.
اگر از داشتن راننده ی شخصی لذت می برید، بی ام دبلیو 740i بهترین انتخاب خواهد بود. تهیه کنندگان این خبر از سایت TechInsider ، تجربه ی شخصی خود از بی ام دبلیو 740i را در اختیار علاقه مندان قرار داده اند.

bmw1

این، بی ام دبلیو740i ست. قیمت اولیه ی آن ۸۰ هزار دلار برآورد شده، اما این مدل مخصوص بیش از ۱۰۰ هزار دلار ارزش دارد. این ماشین برای رانندگی کردن مناسب نیست، بلکه برای افراد ثروتمندی طراحی شده که از داشتن راننده ی شخصی لذت می برند.
با حرکت پاها در قسمت پایینی سپر عقب ماشین، در صندوق عقب به صورت خودکار باز می شود، اما تجمل واقعی در داخل ماشین نهفته است. صندلی های عقب ماشین به صندلی های راحتی و مناسب لم دادن تبدیل می شوند.

bmw2

bmw3

bmw4

در این قسمت می توانید به پاهایتان استراحت دهید، با فشار دکمه ی مخصوص، صندلی به صورت خودکار تنظیم می شود. احساس راحتی و آرامش آن وصف نشدنی ست!
زمانیکه در صندلی عقب و در حال استراحت هستید، می توانید با نمایشگر های لمسی از مسیر پیش رویتان مطلع شوید. این نمایشگر مرکز سرگرمی، به GPS هم مجهز شده است، هر بی ام دبلیو 740i یک تبلت سامسونگ هم خواهد داشت؛ این تبلت ها برای کنترل همه چیز از تنظیم موسیقی گرفته تا نور و تنظیم هوا، استفاده می شوند. می توانید به راحتی آن را از محل تعبیه ی آن خارج کرده و از یک تبلت اندرویدی هم بهره مند شوید، چرا که ماشین به سرویس Wi-Fi هم مجهز است.

bmw5

bmw6

صندلی های مسافران در واقع صندلی های ماساژ دهنده هستند که همزمان از سیستم تنظیم گرمایش و سرمایش برخوردارند،می توانید نور و رنگ داخل ماشین را مطابق سلیقه ی خودتان تنظیم کنید.

bmw col

در اینجا نمونه ی بنفش آن را می بینید، اما در کل رنگ های انتخابی زیاد هستند.
صندلی راننده نیز از ویژگی های خوبی برخوردار است،فضای مخصوص راننده بسیار راحت بوده و شبیه به کابین خلبان هاست.
راننده می تواند با حالت های دست سیستم اطلاعات و سرگرمی را کنترل کند، بدین ترتیب چشم های راننده روی جاده متمرکز خواهد بود.

bmw8

bmw9

bmw10

بی ام دبلیو 740i جوری طراحی شده که در حین حرکت و رسیدن به مقصد بتوانید کارهایتان را انجام دهید. راحتی این ماشین فوق العاده بوده و پر از قابلیت های متفکرانه است. بی ام دبلیو 740i لوکس ترین ماشین دنیاست.

bmw11

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here