دارندگان خودرو‌های مرسدس بنز همیشه با مسئله تهیه لوازم یدکی اصل و با کیفیت رو به رو هستند. تامین و تهیه لوازم یدکی اصلی و با کیفیت این خودروی‌های لوکس آلمانی، همیشه هزینه و زمان زیادی را از صاحبان اتومبیل‌های مرسدس بنز گرفته است. به دلیل نبود نمایندگی معتبر مرسدس بنز در ایران، همیشه شاهد وجود لوازم یدکی‌های تقلبی و بی‌کیفیت چینی در بازار لوازم یدکی کشور بودیم. اما به دلیل پیشینه مرسدس بنز در ایران، افراد و شرکت‌های بسیاری هستند که لوازم یدکی اصلی را وارد می‌کنند و درست است که نمایندگی مرسدس بنز نیستند ولی توانسته‌اند اعتماد مردم را نسبت به خود جلب کنند.

Mercedes-Benz_parts

لوازم یدکی مرسدس بنز را اصل بخرید

لوازم یدکی‌های بی کیفیت و تقلبی می‌تواند آسیب بسیار جدی به سیستم‌های مرسدس بنز شما وارد کند. تشخیص لوازم یدکی اصل و تقلبی خودرو‌های مرسدس بنز با استفاده از بارکد آن قابل تشخیص است زیرا تمامی لوازم یدکی‌های اصلی مرسدس بنز، در اروپا تولید می‌شوند. البته گاهی اوقات هم به دلیل شباهت ظاهری لوازم یدکی تقلبی با اصلی، برخی از فروشنده‌ها یا بازرگانان، برچسب و بارکد اروپا را بر روی جعبه لوازم یدکی‌ها می‌چسبانند، از همین رو ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از افراد مورد اطمینان خرید کنید و لوازم یدکی‌هایی که به صورت قاچاق وارد کشور شده‌اند را خریداری نکنید.
یکی دیگر از راه‌هایی که شما می‌توانید لوازم یدکی‌های اصلی را تهیه کنید؛ اقدام به واردات لوازم یدکی مرسدس بنز است. شما می‌توانید با مشورت و همکاری با موسسات بازرگانی، اقدام به ورود لوازم یدکی مورد نظر خود کنید، شما همچنین می‌توانید برای پایین آوردن هزینه‌های خود؛ به وارد کردن لوازم یدکی استوک یا به زبان ساده‌تر دست دوم اقدام کنید البته در این مورد احتمال این که قطعه خراب باشد بسیار بالا است، از همین رو بهتر است قبل از خرید و واردات لوازم یدکی مورد نظر، آن را کاملا بررسی کنید و در صورت امکان به یک متخصص نشان دهید.
در نظر بگیرید که سیستم‌های داخلی خودرو‌های مرسدس بنز بسیار حساس و دقیق هستند و در صورت قرار دادن لوازم یدکی تقلبی در این سیستم‌ها، امکان بوجود آمدن حوادث و آسیب‌های غیر قابل جبران برای اتومبیل است.

benz

به متخصص مراجعه کنید

همان طور که گفتیم سیستم‌های داخلی خودرو‌های مرسدس بنز بسیار حساس هستند و برای هماهنگی بین اجزای این سیستم‌ها، همیشه از به روز‌ترین فناوری‌ها استفاده شده است، به همین خاطر تیم لوکاپرو به شما پیشنهاد می‌کند که برای تعمیر و یا تعویض لوازم یدکی‌های مرسدس بنز خود، حتما به یک متخصص مراجعه کنید. البته طبیعی است که مراجعه به متخصص ممکن است برای شما هزینه بالایی داشته باشد، ولی در نظر بگیری که اگر تعمیر‌کار شما از فناوری‌های سیستم‌های داخلی خودرو مرسدس بنز شما آگاهی کافی نداشته باشد، می‌تواند باعث آسیب‌های غیر قابل جبران به اتومبیل شما شود. در همین راستا شما می‌توانید برای تعمیر و یا تهیه لوازم یدکی خودرو خود با تیم پشتیبانی لوکاپرو مشورت کنید.
در این مقاله برای آشنایی با قیمت‌های تعمیر و یا تعویض لوازم یدکی‌های مرسدس بنز، چند نمونه از قیمت‌های حدودی را بررسی می‌کنیم؛ از جمله آیینه بغل کلاس ۲۰۱۲ C که طبق آمار‌های ما قیمت حدودی ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان دارد البته مرسدس بنز مدل‌های گران قیمت‌تری نیز دارد، مانند کلاس S که هزینه تعویض و خرید هر عدد چراغ جلو برای مدل S500 2009 قیمت حدودی ۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان را دارد.

bodyparts

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here