شرکت لِکسوس در سال ۱۹۸۹ توسط تویوتا تاسیس شد و اصل بوجود آمدنش را بر اساس رقابت با برند‌های لوکس آلمانی و آمریکایی قرار گذاشتن، به همین دلیل همیشه کارشناسان و متخصصان اتومبیل برند لکسوس را جدا از برند تویوتا می‌دانستند و به عنوان برندی لوکس به حساب می‌آوردند.
برند لکسوس شاید مانند خودرو‌های بی ام و و مرسدس بنز در ایران قدمت تاریخی نداشته باشند، اما به مطمئنا به عنوان یکی از برند‌های محبوب و پر فروش به حساب می‌رود. خودرو‌های لکسوس از سال ۲۰۰۷ به ایران آمدند و تا به امروز طرفداران زیادی را جذب زیبایی و قدرت خود کرده‌اند. در چند سال اخیر که خودرو‌های لکسوس به ایران آمده بود، معمولا تعمیرکاران و متخصصان تویوتا، این خودرو‌ها را تعمیر می‌کردند و خیلی از آن‌ها این نظر را داشتند که قطعات و لوازم یدکی لکسوس مشابه لوازم یدکی تویوتا است، اما پس از مدتی، صاحبان خودرو‌های لکسوس دچار مشکل می‌شدند و کم کم این نظر پیش آمد که قطعات و لوازم یدکی تویوتا مناسب خودرو‌های لکسوس نیست. امروزه نیز بسیاری از تعمیرکارانی که خود را متخصص در سیستم‌های داخلی خودرو‌های لکسوس می‌دانند، در واقع تعمیرکاران تویوتا هستند که هنوز معتقدند سیستم‌های داخلی خودرو‌های لکسوس مانند سیستم‌های اتومبیل‌های تویوتا است، اما اگر شما هم جزء صاحبان خودرو‌های لکسوس هستید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای تعمیر و تعویض قطعات اتومبیلتان به متخصصان لکسوس مراجعه کنید. تیم متخصص لوکاپرو با در نظر گرفتن خودرو‌های لوکسوس موجود در کشور و همینطور سیستم‌های داخلی آن‌ها آماده خدمت رسانی در حوزه تعمیر و تعویض لوازم یدکی اتومبیل‌های لکسوس است.

Lexus-maintenance-genuine-parts

تهیه لوازم یدکی اصلی لکسوس

لوازم یدکی تقلبی می‌تواند آسیب بسیار جدی به خودروی لکسوس شما وارد کند. تشخیص لوازم یدکی اصل و تقلبی خودرو‌های لکسوس کار ساده‌ای نیست و معمولا لوازم‌ یدکی‌های چینی بی کیفیت از نظر ظاهری مشابه نمونه اصلی هستند، همچنین برخی افراد لوازم یدکی تویوتا را برای خودرو لکسوس شما پیشنهاد می‌کنند که این موضوع می‌تواند آسیب جدی به سیستم‌های داخلی اتومبیل لکسوس شما وارد کند. به همین دلیل کارشناسان ما در تیم متخصص لوکاپرو، با در نظر گرفتن نیاز شما، اقدام به واردات قطعات و لوازم یدکی خودرو‌های لکسوس از نمایندگی‌های معتبر حوزه خلیج فارس می‌کنند و می‌توانند لوازم یدکی اصلی خودرو لکسوس شما را تامین کنند. فراموش نکنید که استفاده از لوازم یدکی تقلبی،گارانتی خودرو شما را نیز باطل می‌کند، از همین رو ما به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید هرگونه لوازم یدکی، با کارشناسان لوکاپرو مشورت کنید.

orderparts-spare-parts

به متخصص لکسوس مراجعه کنید.

تعمیر و تعویض قطعات و لوازم یدکی خودرو‌های لکسوس، باید توسط متخصص این خودرو‌ها انجام شود تا آسیبی به سیستم‌های داخلی اتومبیل وارد نشود، سیستم‌های داخلی خودرو‌های لکسوس با استفاده از فناوری‌های خاص این کمپانی فعالیت می‌کنند از همین رو باید تمامی تعمیرات مربوط به لوازم یدکی لکسوس توسط متخصصان مربوطه انجام شود، برای تعمیر و تعویض هر گونه قطعات و لوازم یدکی لکسوس، می‌توانید با لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا در اسرع وقت تیم متخصص ما به کمک شما بیایند و خودروتان را سریع و با یک قیمت مناسب تعمیر کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات لوکاپرو در حوزه خودرو‌های لکسوس، با ما تماس حاصل بفرمایید.

spare-parts-Lexus

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here