خودرو‌های گذر موقت در ابتدا برای افرادی بود که قصد داشتند برای مدت زمان کوتاهی با اتومبیل خود در ایران سفر کنند، بعد‌ها این موضوع همگانی‌تر شد و افراد بسیاری از قوانین این خودرو‌ها استفاده کردند و خودرو‌های مورد علاقه خود را با قیمت پایین‌تر و بدون محدودیت وارد کشور کردند، به شکلی که امروزه تعداد زیادی از این خودرو‌های پلاک گذر موقت در خیابان‌های شهر‌های ایران مشاهده می‌کنیم. مدت اعتبار این خودرو‌ها ۶ ماه است و برای تمدید این اعتبار دوباره باید از مرز خارج شد و اقدام به دریافت پلاک کرد. برای تمدید اول مبلغ اضافی از شما گرفته نمی‌شود ولی برای تمدید‌های بعدی باید بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان هزینه کنید، برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان ما مشورت کنید.

یکی از مشکلاتی که صاحبان خودرو‌های گذر موقت با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، تهیه لوازم یدکی خودرو‌هایشان است، به دلیل نبود نمایندگی‌های مورد اعتماد و همینطور کم بودن درخواست‌ها، تقریبا هیچ کس یا هیچ شرکتی اقدام به وارد کردن لوازم یدکی خودرو‌های گذر موقت نکرده است. مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودرو‌های گذر موقت برای اولین بار در ایران، لاین لوازم یدکی این اتومبیل‌ها را راه‌اندازی کرده است و صاحبان خودرو‌های خاص گذر موقت از این پس می‌توانند لوازم یدکی خودرو‌های خودشان را از لوکاپرو تهیه کنند.

spareparts-porche

لوازم یدکی خودرو‌های آمریکایی

واردات و ثبت پلاک خودرو‌های آمریکایی در کشور ممنوع است، اما افراد بسیاری با استفاده از قوانین خودرو‌های گذر موقت، اقدام به وارد کردن اتومبیل‌های آمریکایی می‌کنند، از این رو چند سالی است که خودرو‌هایی از برند‌های آمریکایی مانند دوج، فورد، کادیلاک و … را در خیابان‌ها مشاهده می‌کنیم، متاسفانه لوازم یدکی این خودرو‌ها هم به ندرت در کشور وجود دارد و معمولا صاحبان خودرو‌های لوکس آمریکایی در کشور، برای تعمیر و یا تعویض لوازم یدکی‌های خودرو خود باید به خارج از کشور مراجعه کنند. از این رو لوکاپرو اقدام به واردات لوازم یدکی خودرو‌های آمریکایی در کشور کرده است تا دارندگان خودرو‌های آمریکایی در کشور به راحتی لوازم یدکی اتومبیلشان را درون کشور و با قیمتی مناسب تهیه کنند.

spareparts-dodge

تعمیر و تعویض قطعات خودرو‌های گذر موقت

تیم متخصص لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز دارندگان خودرو‌های گذر موقت، ضمن واردات لوازم یدکی این خودرو‌ها، اقدام به تعمیر و تعویض قطعات و لوازم یدکی خودرو‌های گذر موقت نیز می‌کند. لوکاپرو با بکارگیری از تعمیرکاران و متخصصان این حوزه، برای اولین بار در ایران، قادر است خودرو‌های خاص گذر موقت را تعمیر و در صورت نیاز لوازم یدکی آن‌ها را تعویض کند.
لوکاپرو با استفاده از متخصصان خودرو‌های لوکس وارداتی، ابتدا نوع سیستم خودرو شما را به صورت کارشناسی شده و به شکلی تخصصی، مشخص می‌کند و سپس اقدام به تعمیر می‌کند، زیرا خودرو‌های وارداتی گذر موقت معمولا جزء اتومبیل‌های لوکس و خاص هستند، برای همین ابتدا باید نوع سیستم‌های داخلی آن خودرو مشخص شود سپس متخصص آن سیستم خودرو را تعمیر کند، زیرا از نظر لوکاپرو تعمیر و تعویض قطعات این خودرو‌های گذر موقت باید توسط متخصص انجام شود تا در آینده مشکلی برای آن‌ها بوجود نیاید.

spareparts

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here