ولوو، برند سوئدی شناخته شده که البته در ایران بیشتر به دلیل خودرو‌های سنگین و به اصطلاح کامیون‌هایش معروف بود، اما در چند سال اخیر با ورود خودرو‌های سواری ولوو، شهروندان ایرانی کم کم با اتومبیل‌های این برند سوئدی بیشتر آشنا شدند. ورود اتومبیل‌های ولوو به ایران، زنگ خطری برای برند‌های آلمانی بی ام و و مرسدس بنز بود. زمانی هیچ برندی نمی‌توانست جایگاه بی ام و و مرسدس بنز را در ایران متزلزل، اما ولوو با عرضه خودرو‌هایش در ایران، نشان داد که اتومبیل‌هایش طرفداران زیادی دارد و در یک بازه زمانی بسیار کم توانست نتیجه مطلوبی را از بازار ایران کسب کند.
متاسفانه به دلیل شناخته نشدن سیستم‌های خودرو‌های ولوو برای کارشناسان حوزه اتومبیل کشور، هنوز مراکز معتبری برای تعمیرات و تعویض لوازم یدکی خودرو‌های ولوو ایجاد نشده است. به همین دلیل یکی از دقدقه‌های همیشگی دارندگان اتومبیل‌های ولوو، تامین و تهیه لوازم یدکی مربوط به خودرو‌های لوکس سوئدی خود است. به دلیل نبود نمایندگی‌های معتبر ولوو در کشور، معمولا شاهد لوازم یدکی تقلبی و بی‌کیفیت و یا دست دوم خودرو‌های ولوو در بازار لوازم یدکی ایران هستیم. مجموعه لوکاپرو، با در نظر گرفتن مدل‌های مختلف خودرو‌های ولوو در ایران، تیم متخصصی برای تعمیر و تعویض قطعات این خودرو‌ها گردهم آورده است و همچنین لاین تخصصی برای واردات قطعات و لوازم یدکی اتومبیل‌های ولوو بوجود آورده است.

volvo

لوازم یدکی ولوو را اصل بخرید

لوازم یدکی تقلبی می‌تواند آسیب بسیار جدی به خودروی ولوو شما وارد کند. تشخیص لوازم یدکی اصل و تقلبی خودرو‌های ولوو کار ساده‌ای نیست و معمولا لوازم‌ یدکی‌های چینی بی کیفیت از نظر ظاهری مشابه نمونه اصلی هستند. به همین دلیل کارشناسان ما در تیم متخصص لوکاپرو، با در نظر گرفتن نیاز شما، اقدام به واردات قطعات و لوازم یدکی خودرو‌های ولوو از نمایندگی‌های معتبر حوزه خلیج فارس می‌کنند و می‌توانند لوازم یدکی اصلی خودرو ولوو شما را تامین کنند. فراموش نکنید که استفاده از لوازم یدکی تقلبی،گارانتی خودرو شما را نیز باطل می‌کند، از همین رو ما به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید هرگونه لوازم یدکی، با کارشناسان لوکاپرو مشورت کنید. خدمات تیم متخصص لوکاپرو بیش از فروش و عرضه کالا است و شما می‌توانید با اطمینان خاطر در مورد مشکلات اتومبیلتان و یا خرید لوازم یدکی خودرو، با آن‌ها مشورت کنید.

spare_parts_volvo

به متخصص مراجعه کنید

خودرو‌های ولوو هم مانند خودرو‌های بی ام و و مرسدس بنز، از جمله خودرو‌هایی هستند که تمام اجزای سیستم‌های داخلی اتومبیل با هم و مکمل هم فعالیت می‌کنند، به همین خاطر در زمان آسیب دیدن یک قطعه، امکان این بوجود می‌آید که فعالیت تمام سیستم‌های داخلی خودرو تحت تاثیر این خرابی قرار گیرند. سیستم‌های داخلی خودرو‌های ولوو با استفاده از فناوری‌های خاص خود فعالیت می‌کنند از همین رو باید تمامی تعمیرات مربوط به لوازم یدکی ولوو توسط متخصصان مربوطه انجام شود، برای تعمیر و تعویض هر گونه قطعات و لوازم یدکی ولوو، می‌توانید با لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا در اسرع وقت تیم متخصص ما در حوزه خودرو‌های ولوو، به کمک شما بیایند و خودروتان را سریع و با یک قیمت مناسب تعمیر کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات برای خودرو‌های ولوو، با ما تماس حاصل بفرمایید.

spare_parts.volvo

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here