یکی از مشکلاتی که دارندگان خودرو‌های بی ام و همیشه با آن درگیر بوده‌اند، تامین و تهیه لوازم یدکی اصلی و با کیفیت بی ام و بوده است. امروزه به دلیل برداشته شدن برخی از تحریم‌ها و بوجود آمدن نمایندگی‌های معتبر بی ام و در ایران، شاهد گسترش لوازم یدکی‌های اصلی و تحت ضمانت پرشین خودرو در بازار لوازم یدکی کشور هستیم، اما هنوز هم عرضه قطعات تقلبی و بی‌کیفیت عمدتا چینی در بازار لوازم یدکی خودرو‌های بی ام و، از جمله مشکلاتی است که صاحبان این خودرو‌های لوکس آلمانی را درگیر خود کرده‌ است.

لوازم یدکی بی ام و

لوازم یدکی بی ام و را اصل بخرید

لوازم یدکی تقلبی می‌تواند آسیب بسیار جدی به خودروی بی ام و شما وارد کند. تشخیص لوازم یدکی اصل و تقلبی خودرو‌های بی ام و کار ساده‌ای نیست، معمولا لوازم‌ یدکی‌های چینی بی کیفیت از نظر ظاهری مشابه نمونه اصلی هستند.

بهترین راه خرید لوازم یدکی بی ام و، خرید از فروشگاه‌های معتبر زیر نظر نمایندگی است. در این فروشگاه‌ها شما می‌توانید با مشورت گرفتن از کارشناسان حوزه خودرو، هم از اصالت لوازم یدکی خود اطمینان حاصل کنید و هم قطعه آسیب دیده اتومبیل خود را تعویض و یا تعمیر کنید. تیم متخصص لوکاپرو در حوزه لوازم یدکی بی ام و می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید خرید بهتر و مطمئن‌تری داشته باشید.

فراموش نکنید که استفاده از لوازم یدکی تقلبی،گارانتی خودرو شما را نیز باطل می‌کند، از همین رو ما به شما پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که نمایندگی بی ام و در دسترس شما نیست و یا قطعه مورد نیاز شما را ندارد، می‌توانید با مشورت موسسات بازرگانی، اقدام به ورود لوازم یدکی مورد نظر خود کنید، شما همچنین می‌توانید برای پایین آوردن هزینه‌های خود؛ به وارد کردن لوازم یدکی استوک یا به زبان ساده‌تر دست دوم اقدام کنید البته در این مورد احتمال این که قطعه خراب باشد بسیار بالا است، از همین رو بهتر است قبل از خرید و واردات قطعه، آن را کاملا بررسی کنید و در صورت امکان به یک کارشناس نشان دهید.

لوازم یدکی بی ام و

به متخصص مراجعه کنید

خودرو‌های بی ام و، از جمله خودرو‌هایی هستند که تمام اجزای سیستم‌های داخلی اتومبیل باهم و مکمل هم فعالیت می‌کنند، به همین خاطر آسیب دیدن یک قطعه، امکان این بوجود می‌آید که فعالیت تمام سیستم‌های داخلی خودرو تحت تاثیر این خرابی قرار گیرند. مسئله دیگری که است تعمیر و تعویض قطعات و لوازم یدکی بی ام و، باید توسط متخصص آن انجام شود؛ زیرا سیستم‌های داخلی خودرو‌های بی ام و با استفاده از فناوری‌های خاص خود فعالیت می‌کنند از همین رو باید تمامی تعمیرات مربوط به لوازم یدکی بی ام و توسط متخصصان مربوطه انجام شود و طبیعی است که این تخصص هم قیمت بالایی دارد و بدیهی است که صاحبان اتومبیل‌های بی ام و، باید زمان و هزینه نسبتا بالایی برای تعمیر و تعویض لوازم بدکی خودرو خود صرف کنند.

برای نمونه تیم لوکاپرو چند قطعه از لوازم بدکی خودرو‌های بی‌ام‌و را در بازار بررسی کرده است که به عنوان مثال می‌توان تیغه برف پاک کن بی ام و ۳۲۸i نمونه قرار داد؛ که قیمت حدودی ۳۰۰,۰۰۰ تومان دارد، همینطور بازه قیمت هر ایربگ این خودرو تقریبا ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان تخمین زده شده است،این در حالی است که ۳۲۸i یکی از خودرو‌های کم خرج بی‌ام‌و محسوب می‌شود و اگر بخواهیم مدل‌های دیگر را بررسی کنیم، میتوانیم Z4 را مثال بزنیم که قیمت جلو پنجره آن حدود ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان است.

لوازم یدکی بی ام و

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here