اگر شما هم به دنبال بررسی قیمت واکس داشبورد رفته باشید با اعداد و رقم‌های متفاوتی رو به رو شده‌اید؛ اما دلیل این تفاوت چیست؟ شاخص‌های مختلفی بر روی قیمت واکس داشبورد تاثیرگذار هستند که اصلی‌ترین آن میزان ماندگاری اثر محلول واکس بر روی سطح داشبورد است. خوشبختانه واکس داشبورد جزء موادی است که در داخل کشور هم توسط شرکت‌های ایرانی تولید می‌شود؛ از همین رو قیمت واکس داشبورد ایرانی همیشه کمتر از نمونه‌های خارجی است. به طور کلی قیمت واکس داشبورد ایرانی خارج از موضوع کیفیت به دلیل کاهش هزینه حمل و نقل و مسائل مربوط به قیمت ارز، کمتر از قیمت واکس داشبورد خارجی است. متخصصان ما با در نظر گرفتن نیاز مشتریان مجموعه خودرویی لوکاپرو برای آگاهی از قیمت واکس داشبورد، اقدام به انتشار نکاتی در خصوص نحوه خرید واکس داشبورد کرده‌اند که در ادامه این نوشته کوتاه آن‌ها را با هم بررسی خواهیم کرد.
ویسکوزیته محلول، یکی از معیارهای تاثیرگذار بر قیمت واکس داشبورد
اگر بخواهیم بدون در نظر گرفتن مسائل بغیر از ویسکوزیته قیمت واکس داشبورد را بررسی کنیم، متوجه خواهیم شد، واکس‌هایی که ویسکوزیته یا همان گران‌روی بیشتری دارند، قیمت بالاتری در بازار لوازم جانبی خودروها دارند. هرچه ویسکوزیته یک واکس داشبورد بیشتر باشد، ماندگاری اثر آن هم بیشتر خواهد بود. از طرفی فقط واکس‌هایی که حالت نیمه جامد دارند توانایی خشگیری داشبورد اتومبیل‌ها را دارند؛ از همین رو اگر می‌خواهید آثار خط و خش را از روی داشبورد اتومبیل خودتان از بین ببرید، پیشنهاد می‌کنیم از واکس‌هایی استفاده کنید که گران‌روی بالاتری دارند. برای خرید واکس‌های نیمه جامد با قابلیت از بین بردن خط و خش‌های داشبورد، می‌توانید از خدمات تخصصی لوکاپرو در خصوص تامین مواد نگهدارنده خودروها استفاده کنید. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت واکس داشبورد نیمه جامد، پیشنهاد می‌کنیم با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید. از طرفی اگر داشبورد خودرو شما دچار خط و خش شده است، متخصصان ما قادر هستند با بهره‌گیری از بهترین مواد موجود در بازار، داشبورد اتومبیل شما را خشگیری کنند.
مواد تشکیل دهنده محلول، یکی از شاخص‌های تاثیرگذار بر قیمت واکس داشبورد
بعد از ویسکوزیته یا گران‌روی محلول، مواد تشکیل دهنده محلول نیز بر روی قیمت واکس داشبورد تاثیرگذار است. به طور کلی واکس داشبورد جزء مواد پایه نفتی به حساب می‌رود و ماده اصلی سازنده آن از تقطیر نفت بدست می‌آید. همچنین موادی مانند گلیسیرین و روغن‌های طبیعی از دیگر مواردی هستند که یک محلول واکس داشبورد استاندراد را تشکیل می‌دهند. نوع روغن و کیفیت گلیسیرین استفاده شده در ساخت محلول در قیمت واکس داشبورد تاثیرگذار است. متاسفانه بسیاری از کمپانی‌های سازنده واکس داشبورد با افزایش میزان گلیسیرین واکس، چسبندگی محلول را افزایش می‌دهند که این امر سبب می‌شود صاحب خودرو گمان کند که اثر واکس ماندگاری زیادی دارد، اما این موضوع را در نظر بگیرید که افزایش گلیسیرین در محلول واکس داشبورد سبب می‌شود بافت فایبرگلاس یا چرمی داشبورد اتومبیل شما در طول زمان دچار کدری شود. پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید واکس داشبورد با متخصصان ما در خصوص کیفیت محلول مد نظر خودتان مشورت کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی ما در حوزه دیتلینگ خودروها و همچنین دریافت اطلاعات در مورد قیمت واکس داشبورد با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here