تعیین قیمت خودرو کارکرده یکی از مسائلی است که خریداران اتومبیل‌های دست دوم همیشه با آن دست و پنجه نرم کرده‌اند. نحوه محاسبه قیمت خودرو کارکرده بر اساس نوع و مدل اتومبیل مورد نظر مشتری متفاوت است؛ از طرفی شاخص‌های زیادی بر قیمت خودرو کارکرده تاثیرگذار هستند که کارشناس خودرو باید بتواند با استفاده از متد‌های متفاوت تمام آن‌ها را بررسی کند. اگر برای شما هم چگونگی قیمت خودرو کارکرده مهم است، پیشنهاد می‌کنیم این نوشته کوتاه را تا پایان مطالعه بفرمایید. مجموعه تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز خریداران اتومبیل‌های دست دوم، برای اولین با در ایران اقدام به ارائه خدمات و سرویس‌های تخصصی در خصوص تعیین قیمت خودرو کارکرده کرده است. شما می‌توانید قبل از خرید اتومبیل به مراکز زیر نظر تیم کارشناسی لوکاپرو برای تعیین قیمت خودرو کارکرده مراجعه کنید. محاسبه قیمت خودرو کارکرده یک امر تخصصی است و باید بر اساس معیارها و استانداردهای بازار انجام شود؛ از همین رو برای آگاهی بیشتر با نحوه محاسبه قیمت خودرو کارکرده، پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان ما در مرکز تخصصی لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.
قیمت ماشین کارکرده

نقاشی مجدد یکی از شاخص‌های مهم در تعیین قیمت خودرو کارکرده

با توجه به معیارهای خرید و فروش خودرو‌های کارکرده در بازار اتومبیل ایران، وضعیت سلامت و ظاهر بدنه یکی از مهم‌ترین شاخص‌های تاثیرگذار در چگونگی محاسبه قیمت خودرو کارکرده به حساب می‌آید. رنگ شدگی قطعات خودرو در هنگام صافکاری و ترمیم بر روی قیمت خودرو کارکرده تاثیر منفی می‌گذارد؛ از همین رو پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید اتومبیل دست دوم با مراجعه به مراکز کارشناسی لوکاپرو، عمق رنگ بدنه را در نقاط مختلف مورد سنجش قرار دهید. تیم متخصص لوکاپرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن کالر متر قادر هستند وضعیت سلامت رنگ بدنه اتومبیل مورد نظر شما را مورد آنالیز قرار دهند.

سلامت فنی مهم‌ترین عامل تعیین قیمت خودرو کارکرده

خودرویی که از نظر فنی دچار مشکل شده باشد، خودرویی بی‌‎ارزش است و کارشناسان لوکاپرو به شما این پیشنهاد را دارند که از خرید اینگونه اتومبیل‌ها خودداری کنید؛ زیرا با خرید خودروهایی که از نظر فنی دچار ایراد هستند، ضمن اینکه جان خود و دیگر سرنشینان خودرو را در خطر می‌اندازید، پول خود را هم صرف کالایی بی‌ارزش کرده‌اید. سلامت فنی خودروها مهم‌ترین شاخص تاثیرگذار در چگونگی محاسبه قیمت خودرو کارکرده است؛ از همین رو متخصصان لوکاپرو اقدام به استفاده از دستگاه‌های هوشمند دیاگ یا همان دیاگنوسیس برای آنالیز وضعیت شاخص‌های سلامت خودرو می‌کنند. تعیین سلامت باتری خودرو، وضعیت کمک فنرها و سیستم تعلیق، وضیعت آچارکشی خودرو و وضعیت سلامت تایرهای اتومبیل از جمله مواردی هستند که کارشناسان لوکاپرو خارج از دیاگ خودرو بررسی می‌کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از خدمات و سرویس‌های کارشناسی لوکاپرو برای تعیین قیمت خودرو کارکرده، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید. در نظر بگیرید قیمت خودرو کارکرده بر اساس معیارهای روز بازار خودروی ایران محاسبه می‎شود و در یک بازه قیمتی به مشتری خودرو و صاحب آن اعلام می‌گردد. حتما قبل از مراجعه به مراکز کارشناسی لوکاپرو با مشاورین ما در این خصوص صحبت کنید و مدل و نوع خودرو خود را به صورت دقیق به متخصصان لوکاپرو اعلام کنید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here