خودروسازی بی ام و از جمله کمپانی‌های فعال در حوزه اتومبیل‌سازی است که اهمیت زیادی به نوآوری‌های چراغ محصولات خود می‌دهد؛ از همین رو در یک دهه اخیر شرکت بی ام و تکنولوژی‌های منحصر به فردی از جمله چراغ‌های جلو لیزری و چراغ‌های هوشمند آداپتیو را به صنعت خودرو معرفی کرده است. از طرفی بخش قابل توجهی از اتومبیل‌های وارداتی در ایران، مربوط به خودروهای لوکس بی ام و می‌شود؛ همین امر سبب شده است که متخصصان لوکاپرو با بررسی طیف گسترده‌ای از خودروهای بی ام و وارد شده به ایران از سال 2000 تا 2018، برای اولین بار در ایران اقدام به راه‌اندازی لاین تخصصی واردات قطعات و لوازم جانبی خودروهای بی ام و کند و بخش قابل توجهی از کالا‌های وارد شده در این لاین مربوط به چراغ‌های خودروهای بی ام و است. از همین رو می‌توان لوکاپرو را به عنوان بزرگترین و تخصصی‌ترین مرکز فروش و نصب انواع چراغ‌های خودروهای بی ام و دانست. مجموعه تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز جامعه مدرن ایران به قطعات و لوازم یدکی اصلی خودروهای بی ام و، اقدام به ایجاد یک پل ارتباطی بین ایران و نمایندگی‌های بی ام و حاشیه خلیج فارس کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه خرید لوازم یدکی خودروهای بی ام و، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

واردات چراغ لیزری خودروهای بی‌ام‌و 730Li و بی‌ام‌و i8

یکی از بزرگترین مسائلی که صاحبان خودروهای بی‌ام‌و 730Li و بی‌ام‌و i8 دغدغه آن را دارند، خرید و تعویض چراغ جلو لیزری است. چراغ لیزری (Laser Light) به عنوان یک آپشن لوکس برای خودرو‌های بی ام و در نظر گرفته شده است و برای داشتن آن روی خودرو باید مقداری بیشتری هزینه کرد؛ اما بسیاری از خریداران خودروهای بی ام و به دلیل نبود خدمات و سرویس‌های تخصصی بی ام و در ایران از خرید آپشن چراغ لیزری امتناع می‌کنند. متخصصان لوکاپرو با در نظر گرفتن این مشکل، اقدام به واردات تخصصی قطعات سیستم چراغ لیزری خودروهای بی ام و هم برای مدل‌ 730Li و هم برای خودروی منحصر به فرد i8 کرده‌اند. برای خرید و نصب آپشن چراغ لیزری خودروهای بی ام و، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

تعویض چراغ هالوژن خودروهای بی‌ام‌و با نمونه زنون

از سال 2014 شرکت باواریایی بی ام و در سیستم چراغ محصولات خود از فناوری زنون (HID) استفاده کرد و چراغ‌های هالوژنی را به صورت کلی از خط تولیدات خود حذف کرد. از همین رو متخصصان لوکاپرو این امکان را فراهم ساخته‌اند که خودروهای بی ام و که قبل از سال 2013 تولید شدند و صاحبان آن‌ها علاقه دارند خودرو را با ظاهری بروز به نمایش بگذارند، با استفاده از سرویس‌های تخصصی لوکاپرو چراغ هالوژنی خودروهای خود را با نمونه زنون تعویض کنند. تمام پروسه تعویض چراغ هالوژن خودروهای بی ام و با نمونه اصلی مجهز به فناوری زنون و زنون ال ای دی، توسط تیم تیونینگ لوکاپرو انجام می‌پذیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از سرویس‌های تخصصی تیم لوکاپرو با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here