در گذشته در مورد چگونگی رفع کدری و ماتی چراغ اتومبیل‌ها به صورت مفصل صحبت کرده‌ایم و شما می‌توانید با مراجعه به مطالب مربوط به این بخش، به خوبی از چگونگی رفع کدری چراغ خودرو‌ها آگاه شوید. همانطور که می‌دانید برق انداختن و رفع کدری چراغ خودرو‌ها یکی از سرویس‌های تخصصی تیم دیتیلینگ مجموعه لوکاپرو است. چراغ جلو خودرو شما نیز ممکن است در طول گذر زمان به دلیل عوامل متفاوتی دچار کدری و ماتی شده باشد و همین موضوع باعث کاهش میزان تابش نور آن و همچنین تاثیرات منفی بر روی ظاهر اتومبیل شما می‌شود. در این مقاله قصد داریم این مسئله را تخصصی‌تر از گذشته بررسی کنیم و البته تفاوت یک مرکز دیتیلینگ حرفه‌ای را با پروسه انجام شده در خانه را مطالعه کنیم.
شاید از نظر بسیاری از خوانندگان این مقاله، رفع کدری و ماتی چراغ خودرو‌ها یک امر بسیار ساده است که هرکسی می‌تواند آن را در خانه انجام دهد؛ اما باید این موضوع را در نظر بگیرید که ایجاد ماتی بر روی طلق چراغ خودرو‌ها عوامل مختلفی دارد و اگر این عوامل به درستی مشخص نشوند نمی‌توان انتظار نتیجه مطلوب از این پروسه داشت. روزانه بسیاری از افراد با مشاورین ما در مجموعه لوکاپرو تماس می‌گیرند و در خصوص مشکلات پیش آمده در زمان انجام پروسه رفع کدری چراغ خودروشان صحبت می‌کنند. در این مقاله در خصوص عوامل مختلف تاثیرگذار در ایجاد کدری چراغ جلو خودرو‌ها صحبت خواهیم کرد.

کدری چراغ اتومبیل‌ها

خط و خش روی طلق چراغ خودرو

مسئله خط و خش بوجود آمده بر روی چراغ اتومبیل‌ها بسیار مهم است؛ زیرا در بسیاری از موارد این خط و خش‌ها می‌توانند به یک ترک نسبتا عمیق تبدیل شوند. برای رفع خراش‌های بوجود آمده بر روی سطح طلق چراغ خودرو‌ها، باید از یک پروسه چند مرحله‌ای استفاده کرد که بسیاری از بخش‌های آن به پروسه پولیش‌کاری خودرو شباهت دارد! در مراکز وابسته به مجموعه لوکاپرو، متخصصان ما با بهره‌گیری از متد‌های مدرن امروزی اقدام به رفع خط و خش بجا مانده بر روی طلق چراغ اتومبیل‌ها می‌کنند. استفاده از دستگاه بافر یا همان دستگاه پولیش، یکی از اصلی‌ترین بخش‌های این پروسه است. متخصصین ما از سری‌های زبر و نرم برای یک دست کردن سطح طلق چراغ خودرو شما استفاده می‌کنند و پس از آن با بهره‌گیری از پولیش‌های مخصوص و همچنین شوینده‌های نانو، اقدام به رفع کدری چراغ مورد نظر شما می‌کنند. همچنین در صورت نیاز می‌توانید از روکش‌های نانو سرامیک بر روی چراغ خودرو خود استفاده کنید تا دیگر دچار خراش نشود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از سرویس‌های مجموعه لوکاپرو در خصوص رفع کدری و ماتی چراغ خودرو‌ها، با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

خط و خش روی طلق چراغ خودرو

لکه و کثیفی‌های بوجود آمده بر روی سطح چراغ خودرو‌ها

در برخی موارد کدری و ماتی بوجود آمده بر روی چراغ اتومبیل شما به دلیل وجود لکه‌ها و آلودگی‌هاست؛ در این حالت بهتر است دور طلق چراغ را با یک نوار عایق کنید و سپس با بهره‌گیری از شوینده‌های مناسب، اقدام به تمیز کردن چراغ خودرو کنید. از آب زیاد استفاده نکنید؛ زیرا آب باعث لکه می‌شود. بهتر است از شوینده‎‌های نسبتا اسیدی برای رفع لکه‌ها و کثیفی‌ها استفاده کنید؛ می‌توانید این شوینده‌ها را از فروشگاه وب سایت لوکاپرو تهیه فرمایید. همچنین در ویدئو زیر می‌توانید چگونگی استفاده از شوینده‌های تخصصی را مشاهده کنید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here