به گزارش تیم خبری لوکاپرو : تویوتا خودروی مفهومی جدیدش با نام KIKAI را در نمایشگاه اتومبیل توکیو در معرض نمایش خواهد گذاشت .
جدیدترین و عجیب ترین خودروی تویوتا تا چندی دیگر در نمایشگاه توکیو 2015 معرفی خواهد گردید، این خودروی نقره ای و قرمز دارای ظاهری کاملا غیر عادی وعجیب بوده و توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.
این شرکت در بیانیه ای رسمی گفت: این خودرو قطعات سازنده اش را زیر قسمت های بدنه جا داده است و ظاهری خاص و عجیب را پدید آورده است. در واقع در این خودرو بخش های سازنده داخلی خودرو به جزئی از بدنه آن تبدیل شده. علاوه بر این بدنه ویژه که انصافا مورد تفکر قرار گرفته بخش هایی نظیر باک سوخت، باک کمکی، لوله های اگزوز و دیگر قطعات نیز دارای طراحی منحصر به فرد و خاصی هستند که دیدن تصاویر آن خالی از لطف نیست.

_Toyota-Kikai 4

_Toyota-Kikai5

Toyota-Kikai 1

Toyota-Kikai 2

Toyota-Kikai 3

Toyota-Kikai_Concept

Toyota-Kikai_Concept_2015

Toyota-Kikai_Concept_2015_
مشخصات ظاهری خودروی مفهومی KIKAI :طول این خودرو 3400 میلی متر ، 1800 میلی متر عرض و 1550 میلی متر ارتفاع آن است و فاصله محورهای آن به 2450 میلی متر می رسد. جالب است بدانید که این خودرو سه نفره است این فاصله باعث شده تا فضای قرارگیری سه سرنشین (دو نفر عقب و یکی جلو) فراهم شود. به علاوه طراحی خاص و اندازه ی پنجره ها باعث میشود که دید وسیع و مناسبی از اطراف ایجاد شود.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here