یکی از خدمات تخصصی ارائه شده از سوی مجموعه لوکاپرو مربوط به دیتیلینگ و صفرشویی خودروهای لوکس وارداتی است. زمانی که تریم یا همان طراحی داخل خودروهای وارداتی را نگاه می‌کنیم، طیف گسترده‌ای از متریال‌ها را می‌توانیم بیابیم؛ از همین رو این امر بسیار مهم است که متخصصان حوزه دیتیلینگ و صفرشویی بتوانند نوع متریال استفاده شده در داخل خودروها را مورد سنجش قرار دهند. در پروسه دیتیلینگ و صفرشویی خودروها از مواد شوینده و نگهدارنده مختلفی استفاده می‌شود؛ از همین رو مجموعه تخصصی لوکاپرو اقدام به واردات و عرضه گسترده انواع شوینده‌های تخصصی خودرو کرده است. در فرآیند دیتیلینگ و صفرشویی خودروهای لوکس وارداتی، ضمن اینکه از شوینده‌های تخصصی استفاده می‌شود، از مواد نگهدارنده مانند واکس‌های سلولزی یا پوشش‌های نانو سرامیک نیز استفاده می‌شود. مواد شوینده و نگهدارنده‌ای که در پروسه دیتیلینگ و صفرشویی خودروها استفاده می‌شود، باید بر اساس نوع متریال ساختار قطعات داخل خودرو انتخاب شوند؛ در غیر این صورت ممکن است به تریم داخلی خودرو آسیب جدی وارد شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات تخصصی تیم لوکاپرو در حوزه دیتیلینگ و صفرشویی، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا متخصصان ما راهنمایی‌های لازم را در خصوص استفاده از سرویس دیتیلینگ و صفرشویی لوکاپرو به شما ارائه دهند. در ادامه مراحل دیتیلینگ و صفرشویی خودروها را به صورت مختصر بررسی خواهیم کرد.

گردگیری و غبارگیری قطعات داخل کابین

اولین مرحله از پروسه دیتیلینگ و صفرشویی خودروها مربوط به گردگیری و غبارگیری قطعات داخل کابین است. در این مرحله متخصصان با استفاده از وکیوم‌های صنعتی و همچنین گردگیر‌های نرم تمام بخش‌های داخل کابین را غبارگیری می‌کنند تا هیچگونه گرد و خاک و عناصر اضافی بر روی قطعات و لوازم داخلی خودرو دیده نشود.

استفاده شوینده‌های تخصصی

پس از گردگیری و غبارگیری در فرآیند دیتیلینگ و صفرشویی خودروها، نوبت به استفاده از شوینده‌های تخصصی می‌رسد. شوینده‌های استفاده شده توسط تیم لوکاپرو فاقد مواد شیمیایی حساسیت‌زا هستند. همچنین مجموعه لوکاپرو در راستای استفاده از مواد شوینده سبز، برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه خدمات دیتیلینگ و صفرشویی با بهره‌گیری از شوینده‌های نانو کرده است. در نظر بگیرید هر متریالی نیاز به یک شوینده بخصوصی دارد و بر اساس نوع آن متریال‌های داخل خودرو، شوینده‌های استفاده شده در پروسه دیتیلینگ و صفرشویی متفاوت است. همچنین مواد شوینده باید با بهره‌گیری از دستمال‌های نرم میکروفایبر استفاده شوند تا از ایجاد خط و خش برای روی بخش‌های مختلف داخل خودرو جلوگیری شود.

بهره‌گیری از واکس و پوشش‌های سرامیکی

در پایان پروسه دیتیلینگ و صفرشویی اتومبیل‌ها بر اساس خواسته صاحب خودرو، تیم لوکاپرو از مواد نگهدارنده متفاوتی برای محافظت و خشگیری قطعات داخل کابین استفاده می‌کند. واکس‌ها می‌توانند خط و خش را از روی قطعات مختلف داخل خودرو از بین ببرند و در عین حال استفاده از پوشش‌های نانو سرامیک یا همان گلاس کوتینگ، این امکان را فراهم می‌سازد که بر روی قطعات داخل کابین اتومبیل خود یک پوشش مقاوم بوجود بیاید و قطعات همیشه سالم و بدون آسیب نگهداری شوند. برای آگاهی بیشتر در خصوص خدمات لوکاپرو، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here