بیشتر قطعات و دکمه‌های تعبیه شده بر روی داشبورد خودرو‌ها، به شکلی جای گرفته‌اند که راننده و کمک راننده به راحتی بتواند با آن‌ها تماس برقرار کنند. استفاده روزمره از دکمه‌ها و المان‌های نصب شده بر روی داشبود اتومبیل، باعث می‌شود این قطعات دچار کدری و رنگ‌پریدگی شوند که در بسیاری از موارد این آسیب‌ها با شکل لکه یا خط و خش خود را نمایان می‌کنند؛ همین موضوع باعث شده است تیم دیتیلینگ و صفرشویی مجموعه لوکاپرو اقدام به راه‌اندازی سرویس‌های تخصصی در خصوص صفرشویی و خشگیری قطعات داشبورد خودرو‌ها کنند. این موضوع را باید در نظر گرفت که دکمه‌ها و المان‌های نصب شده بر روی داشبورد و فرمان خودرو، ضمن اینکه در گذر زمان دچار لکه، کدری و رنگ‌پریدگی می‌شوند، آلوده هم خواهند شد. به طور کلی تمام این قطعات به صورت مداوم با دست انسان در ارتباط هستند و همین موضوع باعث می‌شود پس از مدتی آلودگی‌ها و ذرات بیماری‌زا بر روی آن‌ها قرار گیرد و از همین طریق دوباره به انسان و البته فضای کابین خودرو منتقل شوند. از همین رو متخصصان و کارشناسان مجموعه لوکاپرو، بر این باور هستند که حداقل هر دو ماه یک بار، دکمه‌ها و المان‌های داشبورد و فرمان اتومبیل‌ها باید ضدعفونی شوند تا افرادی که در داخل کابین خودرو می‌نشینند از آسیب‌های ذرات و آلودگی‌های سطح این قطعات در امان باشند. شما می‌توانید برای استفاده از سرویس‌های تخصصی لوکاپرو در خصوص صفرشویی و خشگیری قطعات داشبورد و فرمان خودرو، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان لوکاپرو در رابطه با خدمات ما به شما مشاوره لازم را ارائه دهند.

صفرشویی و خشگیری قطعات داشبورد

ضدعفونی قطعات داشبورد و فرمان خودرو‌ها

یکی از تخصصی‌ترین خدمات تیم دیتیلینگ و صفرشویی مجموعه لوکاپرو، ضدعفونی قطعات داشبورد و فرمان خودرو‌ها می‌باشد. همانطور که در بالا توضیح دادیم، بسیاری از آلودگی‌ها و ذرات قرار گرفته بر روی دکمه‌ها و المان‌های داشبورد خودرو‌ها، قادرند ایمنی بدن انسان را دچار اختلال کنند؛ این موضوع در کودکان و نوزادان بیش از بزرگسالان اهمیت دارد زیرا آن‌ها سیستم‌های ایمنی نابالغی دارند و در برابر این آلودگی‌ها بیشتر واکنش نشان خواهند داد. متخصصین ما در مرکز صفرشویی مجموعه لوکاپرو، با توجه به نیاز جامعه امروز این امکان را فراهم ساخته‌اند که تمام قطعات ریز و درشت داخل کابین خودرو، با بهره‌گیری از مواد ضد حساسیت شستشو و ضدعفونی شود. تمام شوینده‌های استفاده شده توسط تیم متخصص ما، فاقد هرگونه مواد حساسیت‌زا و اسیدی هستند و ضمن اینکه باعث ضد عفونی شدن قطعات داشبورد و فرمان اتومبیل می‌شوند، فضای خوشبو و آرامی را در داخل کابین خودرو بوجود میاورند.

ضدعفونی قطعات داشبورد و فرمان خودرو‌ها

خشگیری دکمه‌ها و المان‌های نصب شده در داخل خودرو

تیم دیتیلینگ مجموعه لوکاپرو برای اولین بار در ایران این امکان را فراهم ساخته‎ است که به صورت تخصصی قطعات داخل کابین خودرو شما خشگیری و پولیش‌کاری شود. همانطور که می‌دانید پس از مدتی استفاده از دکمه‌ها و عناصر دیگر نصب شده در داخل خودرو، رنگ آن‌ها از بین می‌روند و به عبارتی دچار کدری و ماتی می‌شوند و همچنین ممکن است به دلیل برخورد با اجسام سخت و یا تیز، دچار رنگ پریدگی یا خراش شوند؛ در این صورت می‌توانید از سرویس‌های تخصصی ما در خصوص خشگیری این قطعات استفاده کنید. تمام پولیش‌ها و واکس‌های استفاده شده توسط تیم لوکاپرو در زمان خشگیری قطعات داخل کابین خودرو، دارای استاندارد‌های جهانی و زیست محیطی هستند و به هیچ وجه به بافت و رویه این قطعات آسیبی وارد نمی‌شود. همچنین تمام واکس‌های استفاده شده توسط تیم متخصص لوکاپرو، دارای اتم‌های محافظ هستند که قطعات داخل خودرو را در برابر تابش نور آفتاب و اشعه فرابنفش UV مقاوم می‌کنند. برای استفاده از سرویس‌های تخصصی لوکاپرو در خصوص صفرشویی و خشگیری دکمه‌ها و المان‌های داخل خودرو، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

خشگیری دکمه‌ها و المان‌های نصب شده در داخل خودرو

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here