صفرشویی صندلی‌های چرم خودرو‌های لوکس یکی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مجموعه لوکاپرو به شمار می‌رود که هر ساله افراد زیادی از صاحبان اتومبیل‌های لوکس و وارداتی، برای ضدعفونی کردن و شستشوی صندلی‌های چرم خودروهایشان از این سرویس‌ها استفاده می‌کنند. روکش چرم استفاده شده در خودرو‌های امروزی، به دو شکل طبیعی و مصنوعی دیده می‌شود. روکش چرم طبیعی، معمولا برای خودرو‌های لوکس و خاص استفاده می‌شود. اتومبیل‌هایی مانند مرسدس بنز S500 یا ولوو XC90 از این گونه روکش‌های چرم برای صندلی‌هایشان بهره‌مند هستند. روکش‌های چرم مصنوعی، روکش‌های ارزان‌تری هستند که بیشتر جنبه کاربردی دارند تا زیبایی؛ زیرا تنها متریال مورد قبولی که برای استفاده در روکش صندلی‌های مجهز به گرمکن و سردکن استفاده می‌شود، چرم می‌باشد و بسیاری از تولیدکنندگان خودرو‌ها برای استفاده از آپشن گرمکن و سردکن صندلی‌ها در خودرو‌هایشان، به ناچار باید از روکش‌های چرم مصنوعی استفاده کنند. روکش‌های چرم مصنوعی استفاده شده در صندلی‌های اتومبیل‌ها را می‌توانیم در خودرو‌هایی مانند هیوندای توسان یا تویوتا کمری ببینیم. از نظر متخصصان مجموعه لوکاپرو، نحوه صفرشویی صندلی‌های چرم طبیعی با صندلی‌های چرم مصنوعی متفاوت است و هر کدام باید با استفاده از مواد شوینده و ترفند‌های خاص خودشان شستشو شوند. به صورت کلی هدف از صفرشویی برطرف کردن نواقص و همینطور شستشوی داخل خودرو است؛ اما تیم متخصص لوکاپرو موضوع ضدعفونی را نیز بسیار مهم می‌داند، زیرا بسیاری از آلودگی‌های بجا مانده بر روی روکش چرم صندلی‌های خودرو‌ها، ممکن است بیماری‌زا باشند و برای برخورداری از نتیجه بهتر، باید از مواد شوینده تخصصی برای صفرشویی صندلی‌های چرم اتومبیل‌های لوکس و وارداتی استفاده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ارائه خدمات صفرشویی مجموعه لوکاپرو، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

صفرشویی صندلی‌های چرم

صفرشویی روکش چرم طبیعی صندلی‌های خودرو‌های لوکس

استفاده از چرم طبیعی در روکش صندلی‌های اتومبیل‌های لوکس و خاص، هزینه‌ی بیشتری دارد به همین دلیل در بسیاری از موارد این روکش‌ها به عنوان یک آپشن برای خریداران خودرو‌های لوکس در نظر گرفته می‌شود. برند‌های خودروسازی معروف جهان مانند مرسدس بنز، بی‌ام‌و، پورشه، لکسوس یا مازراتی، از جمله برند‌هایی هستند که از روکش‌های چرم طبیعی برای صندلی‌های خودروهایشان استفاده می‌کنند. چرم طبیعی یک متریال حساس به حساب می‌رود، از همین سو متخصصان لوکاپرو از مواد شوینده خاصل برای صفرشویی این صندلی‌ها استفاده می‌کنند. مواد شوینده استفاده شده برای شستشوی صندلی‌های چرم طبیعی، نباید شامل ترکیب‌های اسیدی مانند اسید نیتریک باشند، زیرا اتم‌های سازنده روکش چرم طبیعی خودرو‌ها با این مواد واکنش نشان داده و باعث پوسیدگی و کم‌رنگ شدن لایه بیرونی چرم می‌شوند. همچنین بهتر است برای ضدعفونی کردن صندلی‌های چرم طبیعی خودرو‌ها از مواد شوینده نانو استفاده کرد که ضمن ضدعفونی کردن آن‌ها، باعث ایجاد یک لایه پوششی و محافظ بر روی روکش چرم صندلی خودرو‌های لوکس می‌شود.

صفرشویی روکش چرم طبیعی

صفرشویی روکش چرم مصنوعی صندلی اتومبیل‌ها

چرم مصنوعی مقاوم بیشتری در برابر مواد شونده نشان می‌دهد به همین دلیل متخصصان مجموعه لوکاپرو محدودیت‌های کمتری در زمان صفرشویی روکش چرم مصنوعی صندلی‌های خودرو‌ها دارند. معمولا برای شستشو‌های صندلی‌های چرم مصنوعی از مواد شوینده اسیدی استفاده می‌شود که خاصیت ضدعفونی‌کنندگی هم داشته باشد؛ از همین رو معمولا پروسه صفرشویی برای روکش صندلی‌های چرم، در زمان کمتری به پایان می‌رسد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات تخصصی تیم لوکاپرو در خصوص صفرشویی صندلی‌های خودرو‌ها، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

صفرشویی روکش چرم مصنوعی

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here