به مجموعه عملیاتی که برای تمیز‌کاری داخل خودرو بعد از شستشوی اولیه اتومبیل انجام می‌شود، صفرشویی می‌گویند. به صورت کلی هدف از صفرشویی برطرف کردن نواقص و همینطور شستشوی داخل خودرو است. صفرشویی می‌تواند جلوه و زیبایی داخلی خودرو شما را چند برابر کند، از همین رو به شما پیشنهاد می‌کنیم که حداقل هر ماه یکبار این مجموعه عملیات را انجام دهید. در خودرو‌های لوکس وارداتی، از متریال‌های با کیفیت و حساسی در اجزای داخلی کابین استفاده شده است، از این رو صفرشویی این خودرو‌های لوکس باید با دقت بیشتری انجام بپذیرد، تیم لوکاپرو با در نظر گرفتن انواع متریال‌های استفاده در طراحی داخلی خودرو‌ها، ابتدا آن‌ها را مشخص می‌کند و سپس با استفاده از مواد شوینده مناسب، قطعه یا قطعات را صفرشویی می‌کند.

صفرشویی در محل

شستشوی کف و صندلی‌های اتومبیل در محل

کف اتومبیل‌ها معمولا دارای دو بخش هستند؛ یکی کفپوش‌ها که به راحتی از سطح جدا می‌شوند و دیگری قسمت اصلی کف یا همان موکت کف است. تیم متخصص لوکاپرو ابتدا موکت را با استفاده از مواد شوینده نانو و جارو تمیز می‌کند و سپس کفی‌های خودرو را شسته و در نهایت با استفاده از مواد نانو آن‌ها را تمیز می‌کند، این مواد که معمولا به صورت اسپری قابل تهیه هستند و باعث می‌شوند که گردو خاک کمتری بر روی کفی خودرو شما بنشیند.
در بخش صندلی‌ها، تیم متخصص لوکاپرو ابتدا روکش اضافه صندلی شما را جدا می‌کند و جداگانه آن را مواد شوینده مناسب متریال آن تمیز می‌کند. تیم لوکاپرو با در نظر گرفتن روکش صندلی شما، مواد شوینده را انتخاب می‌کنند؛ اگر جنس روکش صندلی از خز و یا پارچه باشد، ترجیح می‌دهیم از یک برس و کمی بخار برای شستشوی آن استفاده کنیم و اگر چرم بود، از مواد شوینده ضعیف و واکس مخصوص استفاده خواهیم کرد. در نهایت کفی و صندلی‌ها به خوبی باید جارو و با استفاده از فرچه‌های نرم، تمام دکمه‌ها و جزئیات مربوط به آن‌ها تمیز می‌شوند. تمامی خدمات مربوط به صفرشویی کف و صندلی‌ها توسط تیم لوکاپرو در محل مورد نظر مشتری صورت می‌گیرد و شما با خیال راحت و فقط با یک تلفن می‌توانید از خدمات ما، حتی در پارکینگ خانه خود بهرمند شوید.

صفرشویی در محل

شستشوی سقف اتومبیل در محل

سقف اتومبیل‌ها معمولا در معرض دوده‌های سیگار و انواع جریانات هوای گرم هستند و به این دلیل در سقف‌های موکتی می‌توانیم سیاهی را بر روی آن‌ها مشاهده کنیم که تیم لوکاپرو برای این سقف‌ها از مواد شوینده قوی قلیایی همراه با فرچه‌های نرم استفاده می‌کند، زیرا ما معتقدیم این کثیفی‌ها سمی هستند و باید به صورت کامل تمیز شوند، زیرا وجود آن‌ها هم ظاهر اتومبیل را تحت تاثیر قرار می‌دهد و هم برای انسان ضرر دارد. اگر سقف خودرو شما از جنس جیر است، تیم لوکاپرو با استفاده از مواد شوینده ضعیف آن را کاملا تمیز کرده و پس از خشک شدن با واکس‌های ژله آن را تمیز خواهد کرد. اگر خودرو شما دارای سانروف، مونروف و یا سقف پاناروما است، تیم متخصص لوکاپرو پس از آن که با شیشه پاک‌کن‌های نانو آن را به خوبی تمیز می‌کند، با استفاده از فرچه و گوش پاک‌کن جزئیات و درز‌های بین شیشه و سقف را ضد عفونی خواهد کرد، زیرا ما معتقدیم که این کثیفی‌ها به سلامتی افراد استفاده کننده از خودرو آسیب خواهد زد.
صفرشویی سقف خودرو هم، همراه با کف و صندلی‌ها توسط تیم لوکاپرو در محل مورد نظر مشتری صورت می‌گیرد و البته شما می‌توانید تمامی مراحل و کیفیت آن‌ها را مشاهده کنید. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین و کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید.

صفرشویی در محل

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here