یکی از برند‌های لوکس و پرطرفدار داخل کشور، پورشه است. اتومبیل‌های پورشه با ظاهری خاص و خیره‌کننده همیشه جزء اتومبیل‌هایی بوده‌اند که اغلب مردم به آن‌ها علاقه دارند. بدنه اتومبیل‌های پورشه معمولا منحصر به فرد هستند و در هنگام تصادفات آسیب‌های متفاوتی به آن‌ها وارد می‌شود.همان طور که در مقالات پیش گفتیم به فرآیندی که در آن سعی بر این می‌شود که نقاط یا قطعات آسیب دیده به فرم اولیه و صحیح بازگردند، صافکاری میگویند و همچنین توضیح داده‌ایم که صافکاری هم مانند خیلی از امور دیگر نیاز به دانش و تجربه دارد و به طور کلی به دو صورت صافکاری بی رنگ و صافکاری با رنگ، انجام می‌پذیرد. امروز در این مقاله قصد داریم صافکاری تخصصی خودرو‌های پورشه را به شما معرفی کنیم، همانطور که حدس زدید صافکاری خودرو‌های پورشه کمی با اتومبیل‌های دیگر متفاوت است، زیرا معمولا آلیاژ‌هایی که در ساختار بدنه خودرو‌های پورشه به کار رفته است، مواد ارتجاعی هستند و هنگام برخورد ضربه، سعی بر این دارند که مقداری از نیروی وارد شده را به سمت خارج هدایت کنند، این عمل باعث می‌شود که رنگ بدنه خودرو دچار ترک شود و به صورت ذرات ریز از بدنه جدا شود، همین موضوع یکی از عواملی است که صافکاری خودرو‌های پورشه را به یک عمل تخصصی تبدیل کرده است و انجام عمل صافکاری بدون رنگ را بسیار مشکل کرده است. مجموعه لوکاپرو با آنالیز بدنه خودرو‌های پورشه درون کشور، تیم متخصص از صافکار‌های حرفه‌ای و متخصص را گرده هم آورده است تا در خصوص صافکاری و تعمیر قطعات خودرو‌های پورشه پیش قدم باشد و مثل همیشه بتواند رضایت مشتریان را کسب کند.
فرایند صافکاری پورشه بستگی به نوع و شدت ضربه وارد شده متفاوت است؛ به دلیل فرم آیرودینامیکی قطعات پورشه، معمولا صافکار‌های متخصص لوکاپرو قطعات آسیب دیده را برای صافکاری از بدنه جدا می‌کنند تا نتیجه بهتری کسب کنند. گاهی اوقات به دلیل اینکه رنگ خودرو از بین نرفته این امکان برای صافکار بوجود می‌آید که عملیات صافکاری را بدون رنگ انجام دهد، این زمان در خودرو‌های پورشه زمان بسیار حساسی است و به شما پیشنهاد می‌کنیم که سریعا به تیم لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید، در این حالت معمولا رنگ قطعه آسیب دیده آماده ریختن است ولی اگر به سرعت قطعه تعمیر شود، این امکان وجود دارد که ناحیه آسیب دیده را بدون رنگ صافکاری کرد.

porsche-Flattening-lucapro-safkari

نقش تکنولوژی خودرو‌های پورشه در تصمیم صافکار

یکی از آسیب پذیر‌ترین قسمت‌های خودرو‌ها در هنگام تصادفات جلوبندی آن‌ها است و همان طور که می‌دانیم این قسمت نقش مهمی در خصوص هندلینگ خودرو دارد، اما سیستم هندلینگ و کنترل اتومبیل‌های پورشه با سایر خودرو‌ها بسیار متفاوت است، فناوری‌های بکار رفته در اتومبیل‌های پورشه تمام بدنه خودرو را آنالیز می‌کند تا راننده بتواند کنترل بیشتری بر روی خودرو داشته باشد، همین موضوع به یکی از چالش‌های صافکار‌های متخصص پورشه تبدیل شده است که آن‌ها را مجاب کرده است بدنه خودرو‌های پورشه را به صورتی دقیق و منحصر به فرد صافکاری کنند تا در سیستم هندلینگ این اتومبیل‌ها مشکلی بوجود نیاید. متخصصین و صافکار‌های حرفه‌ای ما در تیم لوکاپرو با بهره‌گیری از علوم و دانش‌های جدید در حوزه تعمیر قطعات، آماده خدمت رسانی در خصوص صافکاری خودرو‌های پورشه هستند؛ برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید.

porsche-flattening-body-safkari

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here