به مجموعه عملیاتی که در آن سعی می‌شود که نواحی یا قطعات آسیب دیده ترمیم شوند صافکاری میگویند. صافکاری هم مانند خیلی از امور دیگر نیاز به تخصص و دانش منحصر به فرد دارد. صافکاری به صورت کلی به دو شکل انجام می‌پذیرد که عبارت است از صافکاری بی رنگ و صافکاری با استفاده از رنگ؛ صافکاری بی رنگ نیاز به تخصص و تجربه بیشتر دارد و معمولا افراد برای یافتن صافکار‌های متخصص که توانایی صافکاری بی رنگ را داشته باشند، باید وقت بیشتری صرف کنند، اما مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز صاحبان اتومبیل‌ها، امکان این را بوجود آورده است که صاحبان خودرو‌های آسیب دیده، به راحتی می‌توانند با یک تماس از تمامی خدمات صافکاری بی‌ رنگ بهره‌مند شوند، برای استفاده از این خدمات می‌توانید با لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ما شما را در خصوص امر صافکاری راهنمایی کنند. در خصصوص خودرو‌هایی مانند بی ام و تخصص و دانش صافکار اهمیت بیشتری پیدا می‌کند، زیرا خودرو‌های بی ام و دارای خواص آیرودینامیک استریم لاینینگ هستند که این امر باعث شده است پس از حادثه، صاحبان خودرو‌های بی ام و بیشتر دچار مشکل شوند و در برخی موارد کنترل و هدایت اتومبیل برایشان دشوار شود.
به طور کلی صافکار‌های متخصص لوکاپرو بر اساس نوع و شدت ضربه در قسمت آسیب دیده تصمیم می‌گیرند که قطعه را تعویض یا صافکاری کنند که باز اگر شدت و نوع ضربه به شکلی باشد که قطعه قابلیت این را داشته باشد که به صورت صافکاری بی رنگ ترمیم شود صافکار‌های متخصص ما بر اساس نوع و شکل قطعه و همچنین آیرودینامیک خودرو، قطعه و ناحیه آسیب دیده را بدون رنگ صافکاری می‌کنند.

safkari-mashin-bmw

نقش آیرودینامیک خودرو‌های بی ام و در تصمیم صافکار

یکی از آسیب پذیر‌ترین قسمت‌های خودرو‌های بی ام و جلوبندی آن‌ها است و همچنین این قسمت نقش مهمی در خصوص آیرودینامیک و همچنین هندلینگ خودرو دارد. کمپانی بی ام و، همیشه سعی کرده است که جلوبندی خودرو‌های خود را تحت تاثیر سبک استریم لاینینگ، طراحی کند که این سبک از طراحی خودرو؛ همانطور که برخورد ذرات و جریانات هوا را با اتومبیل کاهش می‌دهد، تاثیرات مطلوبی در جذب ضربه‌های وارد به کابین ایجاد می‌کند. در صورتی که جلوبندی خودرو‌های بی ام و در حوادث دچار آسیب شوند، برای ترمیم آن نیاز به یک متخصص در حوزه صافکاری است، زیرا صافکاری جلوبندی خودرو‌های بی ام و باید با در نظر گرفتن ویژگی آیرودینامیک خودرو انجام شود، همین امر باعث شده است مجموعه لوکاپرو بهترین و حرفه‌ای‌ترین صافکار‌های بی ام و را گرده‌ هم بیاورد و تیم متخصصی برای صافکاری خودرو‌های بی ام و تشکیل دهد. اگر شما هم جزء صاحبان اتومبیل‌های لوکس بی ام و هستید و خودروتان دچار آسیب شده است، می‌توانید با لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا متخصصان ما در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حظور یابند و پس از آنالیز و بررسی اتومبیل شما نتیجه‌شان را با شما در جریان بگذارند تا بتوانید با آگاهی بیشتر تصمیم بگیرید که قطعه آسیب دیده را تعویض کنید و یا عملیات صافکاری را انجام دهید.

safkari-bmw-lucapro

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here