همه ما میدانیم که حادثه خبر نمی‌کند! تقریبا برای خیلی از ما اتفاق افتاده که خودرویمان به صافکاری نیاز داشته باشد؛ ولی دقیقا چه وقت به صافکاری نیاز داریم و یک صافکاری خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ ما در مجموعه لوکاپرو قصد داریم؛ به این پرسش ها پاسخ بدهیم و صافکاری و صافکار خوب را بیشتر بشناسیم.

متخصصان لوکاپرو هم مانند بسیاری از کارشناسان حوزه خودرو این نظر را دارند که یک صافکاری خوب، صافکاری است که در آن از رنگ استفاده نشود، به زبان ساده‌تر یک صافکاری خوب، یک صافکاری بی رنگ است و یک صافکار حرفه‌ای کسی است که بتواند بدون رنگ آمیزی ناحیه آسیب دیده، قطعه و یا قطعات را تعمیر کند، البته گاهی اوقات شدت و نوع ضربه به شکلی است که رنگ آمیزی ناحیه اجتناب ناپذیر است و صافکار به ناچار می‌بایست قطعه و یا ناحیه آسیب دیده را رنگ کند، البته این را هم در نظر بگیریم که صافکاری بدون رنگ نیاز به تخصص بیشتری دارد، از این رو تیم لوکاپرو با بهره‌گیری از متخصصان و حرفه‌ای‌ها در حوزه صافکاری بدنه خودرو، آماده خدمت رسانی به تمام مشتریانی است که می‌خواهند از خدمات یک صافکار خوب و حرفه‌ای بهره‌مند شوند.
تیم متخصص لوکاپرو یک قدم جلو‌تر رفته و برای اولین بار در ایران با بهره‌گیری از متخصصین حوزه صافکاری بدنه اقدام به صافکاری بدون رنگ در محل مورد نظر مشتری کرده است. این خدمات نوین لوکاپرو با استفاده از روش‌های نوین و جدید صورت می‌گیرد که برخی از این روش‌ها را با هم بررسی خواهیم کرد.

fix-your-car-dent-with-hair-dryer

صافکاری بدون رنگ با مکش

یکی از روش‌هایی که تیم متخصص لوکاپرو از آن برای صافکاری بدون رنگ استفاده می‌کند، ایجاد مکش و یا فشرده کردن هوا در خلاف جهت فرو رفتگی است. در این روش متخصصان ما با استفاده از دستگاه‌های مکش، فرو رفتگی بوجود آمده را در بدنه اتومبیل رفع می‌کنند. تیم لوکاپرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن و تخصصی مکش با تنظیم مقدار فشار هوا و میزان گسستگی فشار، قری یا فرو‌رفتگی بوجود آمده در بدنه خودرو را ترمیم می‌کند، این روش جزء روش‌های صافکاری بدون رنگ به حساب می‌رود و مجموعه لوکاپرو این روش را در خدمات صافکاری بدون رنگ خود در محل مورد نظر مشتری انجام می‌دهد، این روش برای صافکاری خودرو‌های لوکس پیشنهاد می‌شود، زیرا در این روش از هیچگونه مواد شیمیایی و یا ابزار تیز استفاده نمی‌شود، به طوری که امکان ندارد کوچکترین آسیبی به بدنه و یا رنگ آن برساند.

AdobeStock

صافکاری بدون رنگ با تغییر دما

گاهی فرو رفتگی‌ها کم عمق هستند و یا به زبان ساده‌تر به شکل قری بر روی بدنه ایجاد شده‌اند، متاسفانه برخی از صافکار‌ها با استفاده از چکش سعی بر این دارند که این قری‌ها را از بین ببرند، اما متخصصان لوکاپرو معتقدند استفاده از چکش باعث ضعیف شدن رنگ بدنه و در دراز مدت باعث کدری آن می‌شود. صافکار‌های حرفه‌ای مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن دمای اطراف محل قری و یا فرو رفتگی و با تغییر دما بر خلاف دمای محیط باعث می‌شوند که محل فرو رفتگی به آرامی ترمیم شود، تیم متخصص لوکاپرو با استفاده از یخ خشک و یا سشوار این عمل را انجام می‌دهد، این روش باید به صورت اصولی انجام شود تا به بدنه خودرو آسیبی نرسد، از همین سو صافکاری با استفاده از تغییر دما باید به صورت تخصصی انجام شود، صافکاری بدون رنگ از این طریق این روش در محل مورد نظر مشتری قابل انجام است.

fix-car-dents-8-easy-ways-remove-dents-yourself-without-ruining-paint1

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here