صندلی‌های یک اتومبیل، یکی از پرکاربرد‌ترین قطعات داخل کابین آن است؛ از همین رو کارشناسان ما معتقد هستند که شستشوی صندلی‌های خودرو یک امر ضروری به حساب می‌رود و نباید آن را دست کم گرفت! همانطور که می‌دانید صفرشویی اتومبیل‌ها یکی از تخصصی‌ترین خدماتی است که توسط تیم کارواش و دیتیلینگ لوکاپرو ارائه می‌شود؛ حال در این مقاله قصد داریم نحوه شستشوی صندلی‌های یک اتومبیل را توسط تیم لوکاپرو به شما توضیح بدهیم تا بیش از پیش با سرویس‌های تخصصی ما آشنا شوید. البته قبل از هر چیزی بهتر است ویدئو زیر را تماشا کنید تا نحوه صحیح شستشوی صندلی خودرو‌ها بیشتر بشناسید.

مراحل تخصصی شستشوی صندلی‌های اتومبیل

قبل از اقدام به انجام امور مربوط به صفرشویی اتومبیل‌ها، باید با متریال استفاده شده در قطعات و اجزای داخل کابین آن‌ها به خوبی آشنا باشید. از همین رو متخصصین ما با بهره‌گیری از دفترچه از پیش تعریف شده توسط کمپانی سازنده خودرو، ابتدا متریال و نوع بافت قطعات خودرو را آنالیز می‌کنند. این نوع بررسی‌ها به ما این امکان را می‎‌دهد که بتوانیم از شوینده‌های تخصصی برای شستشوی اجزای داخلی کابین خودرو‌ها استفاده کنیم. به طور معمول در پروسه شستشوی صندلی خودرو‌ها، ابتدا با استفاده از یک جاروبرقی روکش آن‌ها را تمیز کنید؛ سپس با بهره‌گیری از یک فرچه نسبتا نرم تمام اجزای صندلی را گردگیری می‌کنیم. در خودرو‌هایی که روکش جیر یا آلکانترا دارند، بخش گردگیری اهمیت بسیار بیشتر پیدا می‌کند؛ زیرا این نوع متریال‌ها معمولا بافت‌های درشتی دارند که در میان آن‌ها گرد و خاک و ذرات آلوده قرار می‌گیرند. پس از گردگیری نوبت به لکه‌گیری صندلی‌های خودرو شما می‌رسد. متخصصین ما در بخش لکه‌گیری از مواد شوینده تخصصی و همچنین بخار آب استفاده می‌کنند. این امر باعث می‌شود صندلی اتومبیل شما ضدعفونی و میکروب‌زدایی شود. شوینده‌ها باید بر اساس نوع متریال استفاده شده در روکش صندلی باشد. اگر روکش صندلی‌ها چرمی است، ابتدا باید مشخص شود که از نوع طبیعی می‌باشد یا مصنوعی؛ زیرا در نمونه‌های طبیعی نمی‌توان از شوینده‌های اسیدی استفاده کرد و پروسه ضدعفونی فقط با بخار آب انجام می‌شود. شوینده‌ها معمولا باید بین ۲۰ تا ۵۰ ثانیه بر روی روکش صندلی قرار بگیرند تا تمام ذرات آلوده را در خود حل کنند. در نظر بگیرید صندلی خودرو‌ها یکی از آلوده‌ترین اجزای داخلی آن‌ها هستند و ذرات قرار گرفته بر روی روکش آن‌ها، قادر است برای انسان بیماری‌زا باشند.
متخصصان ما در زمان صفرشویی خودرو‌ها و شستشوی روکش صندلی‌ها، فقط به استفاده از وکیوم و شوینده‌ها بسنده نمی‌کنند و معتقدند بهره‌گیری از واکس‌های مخصوص پس از شستشو بسیار اهمیت دارد. اگر خودرو شما از صندلی‌هایی با روکش چرمی استفاده می‌کند، حتما در خصوص پوسیدگی و رنگ پریدگی آن‌ها به دلیل تعریق بدن و همچنین نور آفتاب شنیده‌اید! از همین رو تیم دیتیلینگ لوکاپرو این امکان را فراهم ساخته است که روکش چرمی صندلی‌های خودرو شما با استفاده از واکس‌های نانو، مورد حفاظت بیشتر قرار گیرد. این واکس‌ها با ایجاد لایه‌ای بر روی روکش صندلی، از تابش مستقیم نور آفتاب و همچنین برخورد دیگر مواد شیمیایی با آن‌ها جلوگیری می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌ها و خدمات مجموعه لوکاپرو در مورد صفرشویی اتومبیل‌ها و شستشوی صندلی آن‌ها، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

شستشوی تخصصی صندلی‌های خودرو

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here