مجموعه لوکاپرو به عنوان بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات خودروهای لوکس وارداتی در طول فعالیت چند ساله خود همیشه در زمینه توسعه و پیشرفت کیفیت سرویس‌های ارائه شده برای خودروهای لوکس وارداتی تلاش کرده است؛ از همین رو متخصصان ما با در نظر گرفتن طیف گسترده خودروهای خارجی موجود در بازار ایران و همچنین سیستم‌های داخلی آنها، اقدام به ارائه خدمات تخصصی برای فصل تابستان کرده‌اند. در نظر بگیرید آب و هوای گرم می‌تواند برای سیستم‌های داخلی خودرو یک خطر جدی به حساب بیاید؛ از همین رو کارشناسان لوکاپرو سرویس‌هایی در نظر گرفته‌اند که شما با بهره‌گیری از آنها می‌توانید از خودروتان در برابر گرما محافظت کنید. در این مقاله قصد داریم برخی از این سرویس‌ها را بررسی کنیم.

سرویس‌های تخصصی مجموعه لوکاپرو

موتورشویی

خیلی اوقات افراد موتورشویی را جدی نمی‌گیرند و اهمیت آن را با کارواش بدنه خودروشان مورد سنجش قرار می‌دهند؛ اما باید در نظر بگیرید که موتورشویی در فصول گرم سال یک امر ضروری به حساب می‌رود. در فصل تابستان فضای اطراف موتور بیش از پیش داغ شده و باعث بوجود آمدن رسوبات مختلف در اطراف قطعات داخلی خودرو می‌شود. زمانی که اطراف سوپاپ‌های موتور آلودگی‌ها و رسوبات نفتی جمع شود، سوپاپ‌ها نمیتوانند به خوبی حجم هوای تبادل شده را انتقال دهند؛ همین امر باعث می‌شود راندمان خودرو کاهش پیدا کند و مصرف سوخت اتومبیل شما به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند. پیشنهاد می‌کنیم در فصول گرم سال حداقل هر دو هفته یکبار (موتورهای پرقدرت و حجیم، هفته‌ای یک بار) به مراکز تخصصی موتورشویی مراجعه کنید تا گرما راندمان اتومبیلتان را کاهش ندهد. برای دریافت آگاهی بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از خدمات موتورشویی مجموعه تخصصی لوکاپرو، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم ویدئو کوتاه زیر را تماشا کنید تا با نحوه صحیح موتورشویی در فصل تابستان بیشتر آشنا شوید.

سرویس تخصصی سیستم تهویه هوا

سیستم تهویه هوای خودرو شما یکی از اصلی‌ترین سامانه‌های تعبیه شده در آن به حساب می‌رود. سلامت سیستم تهویه هوای اتومبیل‌ها یک امر بسیار ضروری است؛ زیرا در صورت درست کار نکردن آنها در فصول گرم سال، می‌تواند یک تراژدی بسیار وحشتناک برای سرنشینان خودرو باشد. بررسی یا همان چک‌آپ سیستم تهویه هوای خودرو قبل شروع فصل تابستان میتواند خیال شما را در خصوص کارکرد صحیح آن راحت کند؛ به همین دلیل متخصصان لوکاپرو با در نظر گرفتن طیف گسترده سیستمهای تهویه هوا در خودروهای لوکس وارداتی، اقدام به ارائه خدمات تخصصی در خصوص تعمیر و بررسی سیستم تهویه هوای انواع خودروها کرده است. بسیاری از اتومبیل‌های امروزی مانند محصولات جدید مرسدس بنز، بی ام و، پورشه یا لکسوس، فیلترهایی با خاصیت یونولیزه کردن هوا را دارند. در این سیستم‌های تهویه هوای جدید معمولا فیلترها با سرعت بیشتری آلودگی‌ها را تصفیه میکنند؛ از همین رو بهتر است هر سال فیلترهای تعبیه شده در سیستم تهویه هوای این خودروها را تعویض کرد. همچنین زمانی که یکی از قطعات سامانه‌های تهویه هوا به درستی کار نکند، موتور خودرو باید گشتاور بیشتری را برای انتقال هوای خنک به داخل کابین تولید کند؛ از همین رو مصرف سوخت خودرو به شکل قابل توجهی افزایش پیدا میکند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات تعمیرگاهی لوکاپرو و همچنین سرویس‌های دورهای ما، با شماره‌ ۰۹۱۲۳۹۸۸۸۷۹ تماس حاصل بفرمایید تا متخصصان ما با در نظر گرفتن وضعیت اتومبیل‌تان، مشاوره لازم را به شما ارائه دهند.

سرویس تخصصی سیستم تهویه هوا

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here