فصول گرم سال ضمن اینکه می‌توانند برای انسان آزاردهنده باشند، قادرند به بدنه و سیستم‌های داخلی خودرو نیز آسیب‌های جدی وارد کنند که این امر دلیل بر بسیاری از خرابی‌های بوجود آمده در خودروها در فصل تابستان می‌باشد. برای اینکه بتوانید از اتومبیلتان در برابر نور شدید آفتاب و گرمای بیش از حد فصل تابستان محافظت کنید، پیشنهاد می‌کنیم از سرویس‌های تخصصی مجموعه لوکاپرو استفاده کنید. این سرویس‌ها بگونه‌ای طراحی شده است که خودرو شما یک تابستان را بدون مشکل بتواند پشت‌سر بگذارد. در نظر بگیرید که بسیاری از مسائل بوجود آمده به دلیل گرمای شدید، همان زمان خود را بروز نمی‌دهند و گذر زمان باعث ایجاد ایراد‌های متفاوت در خودرو خواهد شد. برای اینکه بتوانید اطلاعات بهتری در خصوص خدمات تخصصی مجموعه لوکاپرو در فصل تابستان بدست بیاورید، ما در این مقاله کوتاه خلاصه‌ای از آن‌ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم.

سرویس کولر

یکی از مهم‌ترین سرویس‌های ارائه شده در مراکز تخصصی لوکاپرو در فصل تابستان، سرویس کولر یا سیستم تهویه هوای خودرو است. این سرویس شامل تمیز کردن تمام قطعات سیستم تهویه هوا و البته تعویض فیلتر‌های مربوطه می‌شود. همچنین تمام قطعات و مواد مربوط به سیستم خنک‌کننده سیستم تهویه هوا توسط دستگاه دیاگ یا همان دیاگنوسیس بررسی می‌شود تا از سلامت آن اطمینان حاصل شود.

بررسی سیستم خنک‌کننده

قبل از شروع فصل گرما این موضوع خیلی مهم است که از سلامت سیستم خنک‌کننده موتور اطمینان حاصل کنیم؛ زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل در این سیستم، موتور خودرو دچار ایرادات مختلف می‌شود. وضعیت مخزن آب و سلامت بدنه رادیاتور، اولین مواردی هستند که در این سرویس مورد بررسی قرار می‌گیرند.

موتورشویی تخصصی

موتورشویی یک امر بسیار مهم در فصول گرم سال بشمار می‌رود؛ زیرا در این فصول میزان رسوبات و آلودگی‌های تولید شده از سوی موتور خودرو به شکل قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند که این موضوع ضمن افزایش میزان مصرف سوخت خودرو شما، باعث ایجاد خرابی‌های مختلفی نیز می‌شود. همیشه پیشنهاد شده است که در طول فصل تابستان حداقل سه بار خودرو خود را برای بهره‌مندی از سرویس‌های تخصصی موتورشویی به مراکز کارواش تخصصی منتقل کنید.

واکس بدنه خودرو

متخصصان لوکاپرو با در نظر گرفتن خرابی‌های پیش آمده و خسارات شکل گرفته در فصل تابستان، اقدام به ارائه خدمات تخصصی در خصوص واکس بدنه خودرو‌ها کرده‌اند. واکس بدنه می‌تواند از رنگ اتومبیل شما در برابر تابش مستقیم نور آفتاب محافظت کند و باعث براق شدن آن شود. همچنین واکس‌های بدنه اتومبیل‌ها قادر است میزان گرمای وارد شده به پیکره خودرو را تا حد زیادی کاهش دهد.

سرویس گلاس کوتینگ

این پوشش‌ها با بوجود آوردن یک لایه محافظتی بر روی بدنه خودرو، قادر هستند از آن در برابر عناصر خارجی محافظت کنند. از همین رو با بهره‌گیری از مواد نانو سرامیک یا همان پوشش‌های گلاس کوتینگ از رنگ بدنه خودرو خود در برابر آفتاب‌سوختگی و آسیب‌های شیمیایی و فیزیکی دیگر محافظت کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از خدمات و سرویس‌های تخصصی مجموعه لوکاپرو در فصل تابستان، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۳۹۸۸۸۷۹ تماس بگیرید. همچنین مایلیم توجهتان را به ویدئو کوتاه زیر در خصوص نحوه صحیح موتورشویی جلب کنیم.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here