تیم متخصص لوکاپرو با در نظر گرفتن انواع محصولات مازراتی وارد شده به کشور، اقدام به ارائه خدمات و سرویس‌های تخصصی در مورد این اتومبیل‌های لوکس ایتالیایی کرده است. ورود خودرو‌های مازراتی تا سال ۲۰۱۴ به کشور ادامه داشت و از آن زمان به بعد با وضع قوانین محدودکننده، دیگر شاهد ورود این اتومبیل‌های اسپرت به کشور نبودیم؛ از همین رو هیچ وقت یک مرکز معتبر به عنوان نمایندگی مازراتی در ایران بوجود نیامد. متخصصان ما با در نظر گرفتن این مسئله، اقدام به ایجاد فضایی حرفه‌ای در خصوص ارائه سرویس‌های تخصصی خودرو‌های مازراتی کرده‌اند. یادمان نرود که اتومبیل‌های مازراتی دارای سیستم‌های پیچیده و منحصر به فردی هستند که معمولا از پلتفرم‌های بکار رفته در خودرو‌های فراری در ساخت و طراحی آن‌ها الهام گرفته شده است؛ از همین رو انجام سرویس‌های دوره‌ای برای خودرو‌های مازراتی یک امر بسیار ضروری به حساب می‌رود. این سرویس‌ها معمولا شامل امور مختلفی از جمله، دیاگ، تعویض روغن، موتورشویی و تعویض فیلتر هوا است. همچنین در بسیاری از موارد پیشنهاد می‌شود که سلامت باتری خودرو نیز توسط کارشناسان ما بررسی شود. اگر شما هم جزء صاحبان خودرو‌های لوکس مازراتی هستید، پیشنهاد می‌کنیم از سرویس‌های دوره‌ای مجموعه لوکاپرو استفاده کنید تا از بوجود آمدن هزینه‌های هنگفت تعمیرات جلوگیری کرده باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و سرویس‎‌های مجموعه لوکاپرو در خصوص اتومبیل‌های مازراتی با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

موتورشویی یک امر حیاتی برای اتومبیل‌های مازراتی

موتور‌های خودرو‌های مازراتی به دلیل قدرت بالایی که دارند، گرمای زیادی تولید می‌کنند؛ گرمای زیاد برابر با رسوبات و آلودگی‌ها فراوان است. زمانی که رسوبات چرب و جرم فراوان موتور و قطعات پیرامون آن را در برگرفته باشد از دفع حرارت اضافی موتور جلوگیری می‌کند؛ این امر باعث بالا رفتن استهلاک موتور شده و در نهایت صاحب خودرو را دچار مخارج بالای تعمیرات می‌کند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود صاحبان خودرو‌های مازراتی، حداقل هر دو ماه یکبار به متخصصان ما برای انجام موتورشویی مراجعه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از سرویس موتورشویی لوکاپرو، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.
اتومبیل‌های مازراتی

بررسی سیستم‌های داخلی خودرو‌های مازراتی

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است! یادمان باشد که بسیاری از مشکلات بوجود آمده در خودرو‌ها را می‌توان با آنالیز صحیح قطعات و سیستم‌ها داخلی، از بوجود آمدنشان جلوگیری کرد. برند خودروسازی مازراتی برای اینکه بتوان سیستم‌های داخلی محصولاتش را آنالیز کرد، اقدام به عرضه دستگاه‌های دیاگنوسیس مخصوص خود کرده است. از همین رو متخصصان لوکاپرو برای بررسی صحیح قطعات و سیستم‌های داخلی خودرو‌های مازراتی از روش دیاگ زدن استفاده می‌کنند. در نظر بگیرید که سیستم‌های داخلی خودرو‌های مازراتی بسیار متفاوت هستند و هیچگونه شباهتی با دیگر خودرو‌های لوکس داخل کشور ندارند؛ از همین رو برای بررسی دقیق تکنولوژی‌های بکار رفته در این خودرو‌ها باید از دستگاه‌های دیاگ استفاده کرد. مجموعه لوکاپرو نیز برای اینکه بتواند سرویس‌های دقیقی به صاحبان این اتومبیل‌های ایتالیایی ارائه دهد، اقدام به استفاده از این دستگاه‌های دیاگ کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات و سرویس‌های دوره‌ای لوکاپرو، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

pl14406418-maserati_sd3_diagnostic_system_sd3_maserati_diagnostic_tool_with_cf19_laptop

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here