همانطور که می‌دانید در چند سال اخیر به دلیل محدودیت‌های اعمال شده در خصوص واردات اتومبیل‌های خارجی، خودروهای گذر موقت بیش از پیش بین لوکس سواران محبوب شده‌اند. شما می‌توانید با مبلغ کمتر از نصف یک خودرو پلاک ملی، نمونه گذر موقت آن را به مدت 3 سال سوار بشوید و از هر لحظه آن لذت ببرید؛ همین موضوع سبب گردیده است که مجموعه لوکاپرو در راستای ارائه خدمات بهتر در خصوص اتومبیل‌های گذر موقت گام‌های بزرگی بردارد. متخصصان لوکاپرو با بررسی طیف گسترده‌ای از خودروهای گذر موقت در ایران، برای اولین بار در کشور این امکان را فراهم ساخته‌اند تا صاحبان خودروهای گذر موقت بتوانند سرویس‌های دوره‌ای مربوط به خودرو خود را به راحتی در شهر تهران به انجام برسانند. خودروهای آمریکایی از جمله ماستنگ‌ها، اتومبیل‌های برند کرایسلر، دوج و شورلت از جمله برندهایی هستند که همیشه محبوب گذر موقت سواران به حساب آمده و همین موضوع سبب گردیده که متخصصان لوکاپرو سرویس‌های ویژه‌ای در خصوص این خودروها در نظر بگیرند. برای بهره‌مندی از سرویس‌های تخصصی لوکاپرو در خصوص خودروهای گذر موقت، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید و مدل خودرو خود را برای مشاورین ما بازگو کنید تا کارشناسان لوکاپرو با در نظر گرفتن اتومبیل شما بهترین پیشنهادات را به شما ارائه دهند.

>بزرگترین مرکز تعمیر خودرو‌های گذر موقت

یکی از مشکلاتی که صاحبان خودرو‌های گذر موقت با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، فقدان مراکز معتبر برای تعمیر قطعات و سیستم‌های داخلی این خودرو‌ها است. به دلیل نبود مراکز معتبر برای تعمیر اتومبیل‌های گذر موقت، بسیاری از افراد از وارد کردن اتومبیل‌های گذر موقت خودداری می‌کنند. مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن این مشکل اقدام به ارائه خدمات تعمیرگاهی برای خودرو‌های گذر موقت کرده است. مجموعه لوکاپرو برای نخستین بار در ایران، اولین و بزرگترین مرکز خدمات رسانی به اتومبیل‌های گذر موقت را با همکاری بهترین تعمیرکاران پایتخت و متخصصان این حوزه راه‌اندازی کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات تعمیرگاهی مجموعه لوکاپرو با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

لوازم یدکی و جانبی خودروهای گذر موقت

یکی از مشکلاتی که صاحبان خودرو‌های گذر موقت با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، تهیه لوازم یدکی خودرو‌هایشان است، به دلیل نبود نمایندگی‌های مورد اعتماد و همینطور کم بودن درخواست‌ها، تقریبا هیچ کس یا هیچ شرکتی اقدام به وارد کردن لوازم یدکی خودرو‌های گذر موقت نکرده است. مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودرو‌های گذر موقت برای اولین بار در ایران، لاین لوازم یدکی این اتومبیل‌ها را راه‌اندازی کرده است و صاحبان خودرو‌های خاص گذر موقت از این پس می‌توانند لوازم یدکی خودرو‌های خودشان را از لوکاپرو تهیه کنند. لوکاپرو با استفاده از متخصصان خودرو‌های لوکس وارداتی، ابتدا نوع سیستم خودرو شما را به صورت کارشناسی شده و به شکلی تخصصی، مشخص می‌کند و سپس اقدام به تعمیر می‌کند، زیرا خودرو‌های وارداتی گذر موقت معمولا جزء اتومبیل‌های لوکس و خاص هستند، برای همین ابتدا باید نوع سیستم‌های داخلی آن خودرو مشخص شود سپس متخصص آن سیستم خودرو را تعمیر کند، زیرا از نظر لوکاپرو تعمیر و تعویض قطعات این خودرو‌های گذر موقت باید توسط متخصص انجام شود تا در آینده مشکلی برای آن‌ها بوجود نیاید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here