یکی از محصولاتی که در تقطیر در خلأ برش بوجود می آید؛ پایه روغنی است که بعنوان روغن موتور اتومبیل‌ها استفاده می شود که بعدها با پالایش مجدد و افزودنی های تخصصی آن‌ها را تبدیل به روغن‌های قابل استفاده در موتور اتومبیل می کنند. اما مسئله‌ای که همیشه وجود داشته این است که چه روغن موتوری برای خودرو شما مناسب‌تر است و باعث می‌شود نتیجه بهتری از آن بگیرید.
بسیاری از برند‌های اتومبیل روغن موتور‌هایی که برایشان مناسب است را در دفترچه راهنمای آن‌ها معرفی می‌کنند و البته بسیاری از کارشناسان حوزه اتومبیل پس از بررسی و آنالیز‌های مختلف، روغن موتور مناسب خودرو را تعیین می‌کنند. اتومبیل‌های مرسدس بنز، جزء خودرو‌هایی هستند که روغن موتور مخصوص به خود را دارند و بر اساس نظر کارشناسان برای هر کلاس مرسدس بنز می‌بایست از روغن موتور‌های مخصوصی استفاده کرد؛ از این رو متخصصین ما با آنالیز خودرو‌های مرسدس بنز موجود در ایران و همچنین وضعیت آب و هوایی حاکم بر منطقه، اقدام به واردات روغن موتور‌های مخصوص خودرو‌های مرسدس بنز کرده‌اند. روغن موتور‌های مخصوص خودرو‌های مرسدس بنز بر اساس کلاس خودرو متفاوت است، از همین کارشناسان لوکاپرو برای کسب رضایت تمام صاحبان خودرو‌های مرسدس بنز، اقدام به واردات و عرضه روغن موتور‌های مختلفی برای خودرو‌های مرسدس بنز می‌کنند که همین موضوع مجموعه لوکاپرو را به بزرگترین وارد کننده روغن موتور‌های تخصصی تبدیل کرده است. تمام روغن موتور‌های تخصصی مرسدس بنز وارد شده توسط تیم لوکاپرو، روغن موتور‌های استتیک و ترکیب شده با بهترین پولیمراسیون هیدروکربنها (Olefins ) هستند و همچنین تمام برند‌های وارد شده توسط لوکاپرو مورد تایید کمپانی مرسدس بنز هستند؛ البته ناگفته نماند برند‌هایی مانند NFZ و یا Mobil وارد شده توسط لوکاپرو، تحت لیسانس دایملر آلمان تولید می‌شوند. شما با مراجعه به وب سایت اصلی مرسدس بنز و با وارد شدن به قسمت سرویس و لوازم یدکی، می‌توانید از تمام برند‌های مورد تایید این کمپانی با خبر شوید و بر اساس برند مورد نظر و البته کلاس خودروتان، روغن موتور موردنظرتان را انتخاب کنید و برای تهیه آن به لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

mercedes benz motor oil

تعویض روغن موتور خودرو‌های مرسدس بنز در محل

به طور متوسط هر ۵۰۰۰ کیلومتر، روغن موتور خودرو شما باید تعویض گردد، برای این امر می‌توانید با مجموعه لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا متخصصین ما در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حظور یابند و اقدام به تعویض روغن خودرو مرسدس بنز شما کنند. برای بهره‌مند شدن از خدمات تعویض روغن موتور تیم لوکاپرو، ابتدا با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید و سپس کلاس مرسدس بنز و همچنین مدل آن را نیز برای کارشناس ما بازگو کنید، در صورت امکان شماره شاسی خودرتان را نیز اعلام کنید تا با بررسی‌های انجام شده روی آن، کارشناسان ما بتوانند خودرو شما را بهتر آنالیز کنند و متوجه بشوند مرسدس بنز شما سفارش اروپا است یا خلیج، البته این امر قبل از تعویض روغن نیز در محل مورد نظر شما، قابل انجام است اما بهتر است متخصص ما با آگاهی بیشتری برای تعویض روغن مرسدس بنز شما اقدام کند؛ زیرا تمام روغن موتور‌های وارد شده توسط مجموعه لوکاپرو، به صورت تخصصی هستند و بر اساس اطلاعات خودرو دسته بندی و در نهایت استفاده می‌شوند.

mercedes-benz-motor-oil-lucapro

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here