کدری و ماتی چراغ اتومبیل‌ها یکی از مسائل و مشکلاتی است که همیشه صاحبان خودرو‌ها با آن دست و پنجه نرم میکنند. معمولا چراغ اتومبیل‌ها پس مدت زمانی که از خودرو استفاده می‌شود دچار ماتی و کدری میشوند؛ این به دلیل برخورد هوا و ذرات مختلف با طلق جلو چراغ اتومبیل است که در طی مسافت‌هایی که خودرو پیموده است باعث ماتی چراغ اتومبیل میشود و همچنین این برخورد‌ها میتواند باعث ایجاد خط و خش بر روی طلق چراغ اتومبیل شود.

ماتی و خط و خش بر روی طلق پوششی چراغ اتومبیل باعث جلوگیری از عبور نور می‌شود و همچنین ظاهر خودرو را تحت تاثیر قرار می‌دهد. از این سو تیم متخصص لوکاپرو با بررسی انواع چراغ‌های خودرو‌های موجود در کشور، امکان این را بوجود آورده است که صاحبان اتومبیل‌ها به راحتی و در محل مورد نظر خود از خدمات رفع کدری و ماتی چراغ بهرمند شوند.

cleaning-headlights-by-lucapro

رفع کدری چراغ اتومبیل‌های لوکس به صورت تخصصی

امروزه طراحان خودرو به شیوه نوین و در واقع به صورت تقسیم بندی شده،اتومبیل‌ها را طراحی میکنند. یکی از این قطعات که به صورت تخصصی و با بکارگیری فرم‌ها و متد خاصی طراحی می‌شود، چراغ‌های اتومبیل است؛ زیرا در علم نوین طراحی خودرو و همچنین اصول طراحی احساسی جدید نشان داده شده است که چراغ‌های اتومبیل یکی از قطعاتی است که افراد به آن توجه خاصی میکنند و ظاهر چراغ اتومبیل میتواند در دیدگاه و نظرات افراد جامعه در مورد یک خودرو اثر گذار باشد، طراحی فرمی چراغ اتومبیل‌ها یکی از عواملی است که در جذب و رفع کثیفی بر روی طلق محافظ چراغ اثر می‌گذارد، کارشناسان و طراحان صنعتی مجموعه لوکاپرو با تشخیص خطوط استریم لاینینگ چراغ اتومبیل‌های لوکس وارداتی، برای اولین بار در ایران تیم تخصصی بوجود آوردند که بر اساس خطوط به کار رفته در طراحی چراغ، آن را خشگیری می‌کنند، در این روش پس از تشخیص خطوط استریم لاینینگ و شستشوی اولیه چراغ، تیم تخصصی لوکاپرو با استفاده از پولیش‌های نرم ترکیب با شوینده، چراغ خودرو را پولیش می‌زنند. تیم لوکاپرو برای پولیش‌کاری چراغ خودرو‌های لوکس وارداتی از دستگاه‌های پولیش با یدک نانو استفاده می‌کنند، این یدک‌ها ضمن این که بسیار نرم هستند و آسیبی به پوشش چراغ نمی‌زنند، باعث می‌شوند که تمام گرد و خاک‌های چراغ و اطراف آن از بین بروند. رفع کدری و ماتی چراغ اتومبیل با استفاده از خطوط طراحی چراغ خودرو، یک روش تخصصی است که توسط تیم لوکاپرو ارائه می‌شود، نتیجه کار در این روش بسیار متفاوت و خیره کننده است و باعث بیشتر شدن جلای چراغ می‌شود.

کدری و ماتی چراغ اتومبیل شما می‌تواند ظاهر اتومبیل شما را تحت تاثیر قرار دهد و با اینکه ممکن است که خودرو شما از نظر فنی سالم باشد ولی قطعا ماتی چراغ اتومبیل شما امتیاز منفی برای اتومبیلتان به حساب می‌رود، از این نظر اگر شما جزء افرادی هستید که ظاهر اتومبیلی که سوار می‌شوید برایتان مهم است، برای رفع کدری و ماتی چراغ خودرو می‌توانید با لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید و پس از مشورت با کارشناسان ما، درخواست خدمات شستشوی چراغ کنید تا تیم متخصص لوکاپرو با در نظر گرفتن نوع خودرو شما، در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حضور یابند و کدری چراغ خودرو شما را رفع کنند

cleaning-headlights-by-lucapro1

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here