سوختگی رنگ بدنه، یکی از عمومی‌ترین مسائلی است که صاحبان خودرو‌های آفرود با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. اتومبیل‌های آفرودی در طول مسیر‌های مربوط به مسابقات و تور‌های آفرود، زمان زیادی را در زیر نور خورشید قرار دارند و همین موضوع باعث می‌شود سوختگی رنگ بدنه یکی از مشکلات شایع در میان خودرو‌های آفرودی باشد. سوختن رنگ یا آفتاب ‌سوختگی بدنه اتومبیل‌ها، معمولا در خودرو‌های آفرودی مشکی یا تیره‌رنگ بیشتر دیده می‌شود؛ اما به طور کلی هیچ‌ خودرویی از آسیب‌های نور آفتاب در امان نیست. اتومبیل‌های آفرودی به دلیل قرار گرفتن در زیر نور خورشید به مدت طولانی، دچار آفتاب ‌سوختگی لایه بیرونی می‌شوند و این آفتاب سوختگی تبدیل به یکی از عوامل پوسیدگی قطعات و لوازم جانبی خودرو‌های آفرودی شده است. معمولا سقف و کاپوت خودرو‌های آفرودی از جمله نواحی هستند که بیشتر در معرض آفتاب ‌سوختگی یا سوختگی رنگ قرار می‌گیرند. این موضوع را باید در نظر گرفت که خودرو‌های آفرودی از مسیر‌های مختلفی گذر می‌کنند و همین موضوع باعث شده است، استفاده از کاور‌ها یا واکس‌های معمولی برای این اتومبیل‌ها مناسب نباشد؛ زیرا امکان دارد کاور یا واکس استفاده شده به سرعت از روی بدنه خودرو پاک شود. مجموعه تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز صاحبان اتومبیل‌های آفرودی، برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه کاور و واکس تخصصی خودرو‎‌های آفرودی کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات تخصصی تیم لوکاپرو، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

رفع سوختگی رنگ بدنه خودرو‌های آفرود

استفاده از واکس‌های پوشش دهنده قدرتمند

یکی از بهترین راه‌های محافظت از رنگ بدنه اتومبیل‌های آفرودی در برابر نور خورشید، استفاده از واکس‌های تخصصی پوشش دهنده است. به دلیل جذب بالای نور و گرمای خورشید توسط رنگ‌های تیره احتمال اینکه اتومبیل‌های با رنگ بدنه مشکی و تیره دچار آفتاب سوختگی شوند بسیار زیاد است؛ از همین رو مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن این مشکل اقدام به واردات و عرضه واکس‌های پوشش دهنده تخصصی خودرو‌های تیره رنگ کرده است. واکس‌های عرضه شده توسط تیم لوکاپرو با بهره‌گیری از فناوری‌های نانو، باعث بوجود آمدن یک لایه مقاوم در برابر اشعه UV یا همان فرابنفش می‌شوند و در نتیجه رنگ بدنه اتومبیلتان در برابر آفتاب سوختگی محافظت می‌شود. برای تهیه واکس‌های تخصصی مجموعه لوکاپرو، می‌توانید به قسمت فروشگاه وب سایت لوکاپرو مراجعه کنید و یا با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

واکس‌های پوشش دهنده قدرتمند

استفاده از پوشش نانو سرامیک

یکی از جدید‌ترین روش‌های محافظت از رنگ بدنه خودرو‌های آفرودی در برابر آفتاب ‌سوختگی، استفاده از پوشش‌های نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ است. در چند سال اخیر یکی از محبوب‌ترین مواد محافظتی که در چندی پیش به بازار‌های کشور راه یافت، پوشش نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ است. پوشش‌های نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ با بهره‌گیری از فناوری نانو قادر هستند از رنگ بدنه شما در برابر اشعه فرابنفش مخرب نور خورشید محافظت کنند، به همین دلیل همیشه پیشنهاد می‌شود افرادی که اتومبیل‌هایی به رنگ‎‌ها تیره و سیاه دارند، حتما از پوشش‌های نانو سرامیک استفاده کنند تا خودرو آن‌ها در برابر نور آفتاب مقاوم شود و رنگ بدنه آن دچار آفتاب سوختگی نشود.پوشش نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ، پوششی مانند شیشه است و به دلیل شفافیت آن ظاهر اتومبیل شما را تغییر نمی‌دهد؛ از طرفی پوشش‌های نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ به شکلی قطر لایه پوششی رنگ خودرو شما را افزایش می‌دهد و به همین دلیل این پوشش‌ها قادر هستند که از رنگ بدنه خودرو شما در برابر خط و خش‌های سطحی جلوگیری کنند. اگر به پوشش‌های نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ علاقه‌مند هستید و می‌خواهید درباره آن‌ها بیشتر بدانید، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید و از خدمات مشاوره ما در خصوص پوشش‌های نانو سرامیک بهره‌مند شوید؛ همچنین برای استفاده از پوشش‌های نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ برای بدنه خودرو خود، می‌توانید از خدمات تیم متخصص لوکاپرو در محل مورد نظرتان استفاده کنید و بدنه اتومبیلتان را با استفاده از پوشش‌های نانو سرامیک، مقاوم کنید.

پوشش نانو سرامیک

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here