بسیاری از مواد شیمیایی موجود در کالا‌های مختلف جزء مواد قلیایی به حساب می‌روند و برخورد آن‌ها با بدنه خودرو می‌تواند باعث بوجود آمدن کدری و دوده بر روی آن باشد. در مقاله‌های قبل در مورد آسیب رسانی مواد اسیدی صحبت کردیم و گفتیم که برای رفع اثر آن‌ها بر روی بدنه خودرو باید از شوینده‌های قلیایی استفاده کنیم اما گاهی اوقات افراد این نظر را دارند که مواد بازی یا همان قلیایی اثر مخربی بر روی بدنه ندارد اما مسئله خلاف این نظر است و مواد قلیایی نیز به رنگ بدنه خودرو شما می‌تواند آسیب وارد کند به همین دلیل کارشناسان لوکاپرو معتقدند برای شستشوی اتومبیل نباید زیاد از مواد شوینده استفاده کرد، زیرا تقریبا تمام مواد شوینده که برای شستشوی عمومی به کار می‌رود، قلیایی هستند و باعث آسیب رسیدن به رنگ بدنه خودرو می‌شود.
مواد اسیدی با از بین بردن بافت ملکول‌های رنگ، باعث کم‌رنگ شدن ناحیه برخورد می‌شوند ولی مواد قلیایی با حجیم کردن این بافت‌ها باعث بوجود آمدن کدری و البته دوده بر روی بدنه اتومبیل می‌شوند، از همین نظر می‌توان گفت مواد قلیایی آسیب بیشتری به رنگ‌های سفید و روشن می‌زند از همین نظر افرادی که خودرو‌هایی با رنگ‌های روشن دارند می‌بایست در انتخاب و استفاده از مواد شوینده دقت بیشتری به خرج بدهند.
رفع اثر کدری و دوده بر روی اتومبیل یک امر تخصصی است، به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای رفع این آثار به متخصصین لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید. تیم متخصص لوکاپرو با در نظر گرفتن رنگ خودرو شما و البته نوع کدری و ماتی بوجود آمده، اقدام به رفع آن‌ها می‌کنند. تیم تخصصی لوکاپرو در رفع کدری و دوده رنگ بدنه خودرو شما، از مواد شوینده اسیدی استفاده می‌کند که پایه آن‌ها اسید سیتریک و اسید فسفریک که به عنوان اسید‌های ضعیف در صنعت شناخته می‌شوند. وجود اسید سیتریک و اسید فسفریک در این مواد شوینده باعث می‌شود اثرات کدری، ماتی و دوده بوجود آمده بر روی اتومیل شما از بین بروند، در نظر بگیرید که این نوع مواد، جزء مواد شوینده تخصصی به حساب می‌روند و فقط باید توسط متخصص استفاده شوند در غیر این صورت این امکان وجود دارد که بر روی بدنه اتومبیل شما اثرات آسیب‌های جدی به جای بگذارند.

Fogging-and-body-fogging

رفع کدری و ماتی رنگ بدنه در محل

مجموعه تخصصی لوکاپرو به عنوان یکی از بزرگترین واردکنند مواد شوینده تخصصی خودرو، یک قدم فراتر گذاشته است و برای اولین بار در ایران خدمات تخصصی بدنه اتومبیل را در محل مورد نظر مشتری ارائه می‌دهد که یکی از این خدمات رفع کدری، ماتی و دوده به جا مانده بر روی بدنه اتومبیل است. تیم متخصص لوکاپرو با استفاده از شوینده‌های تخصصی و دستگاه‌های پولیش قادر به رفع تمام اثرات کدری و دوده به جای مانده بر روی بدنه خودرو شما هستند. کیفیت بالا و قیمت مناسب تیم لوکاپرو باعث شده است که در یک سال اخیر، مجموعه لوکاپرو به عنوان یکی از بهترین ارائه دهنده‌های خدمات بدنه در ایران به حساب برود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و سرویس‌های تخصصی ما، با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

Fogging-and-body-fogging-lucapro

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here