انحراف فرمان در خودرو‌ها، یکی از عمده‌ترین مشکلات و مسائلی است که رانندگان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. انحراف فرمان در اتومبیل‌ها می‌تواند بسیار خطر‌ساز باشد و باعث بوجود آمدن خسارات غیر قابل جبران شود؛ از همین رو متخصصان ما در مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفت مشکل انحراف فرمان در خودرو‌ها، اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی در خصوص رفع ایرادات و انحراف فرمان در اتومبیل‌ها کرده‌اند. اگر در حال رانندگی هستید و فرمان خودروتان به سمت چپ یا راست کشیده می‌شود ( حتی اگر خیلی خفیف باشد ) باید اتومبیلتان را به متخصصان مربوطه نشان دهید؛ زیرا این انحراف در فرمان اتومبیل شما قادر است مشکلات و مسائل بزرگتری را بوجود بیاورد و بسیار خطرساز باشد. بر اساس نظر کارشناسان تیم لوکاپرو انحراف فرمان در خودرو‌ها به دو دلیل عمده شکل می‌گیرد، تنظیم نبودن زاویه شاسی در جلو‌بندی خودرو و یا ایراد در فرم یا باد لاستیک‌ها.

رفع انحراف فرمان اتومبیل‌ها

تنظیم جلوبندی خودرو‌ها

همانطور که در مقالات قبل توضیح دادیم؛ جلوبندی خودرو‌ها نقش اساسی در هندلینگ و کنترل خودرو‌ها را دارند و اگر جلوبندی اتومبیلی دچار آسیب یا هرگونه انحرافی شود، می‌تواند هندلینگ خودرو را دچار مشکل کند. در بسیاری از موارد به دلیل هموار نبودن جاده یا تغییر مسیر‌های ناگهانی توسط راننده، ضربات و فشار‌های ناگهانی به جلوبندی خودرو‌ها وارد می‌شود که نتیجه آن انحراف در محور یا شاسی جلو خودرو است. تنظیم نبودن جلوبندی اتومبیل یکی از عمده‌ترین دلایل انجراف فرمان در خودروها است و برای رفع آن باید زاویه محور و شاسی جلو خودرو بررسی شود. در نظر بگیرید که تنظیم جلوبندی خودرو‌ها یک امر لازم و ضروری است و پیشنهاد می‌شود که حداقل هر سه ماه یک بار جلوبندی خودرو خود را به یک متخصص نشان دهید تا آن را به صورت کامل بررسی کند. مجموعه لوکاپرو با استفاده از متخصصان با تجربه خود، برای اولین بار در کشور این امکان را بوجود آورده است تا جلوبندی خودرو شما با الگوریتم‌های کارخانه سازنده‌ی آن بررسی شود. از نظر ما نحوه تنظیم جلوبندی‌های خودرو‌ها با هم متفاوت است و باید بر اساس استاندارد‌ها کارخانه سازنده آن انجام شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات تخصصی مجموعه لوکاپرو در خصوص جلوبندی اتومبیل‌ها، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

تنظیم جلوبندی خودرو‌ها

بررسی تخصصی لاستیک خودرو‌ها

همانطور که پیش‌تر گفتیم، تنظیم نبودن باد یا فرم تایر اتومبیل‌ها یکی دیگر از عوامل انحراف فرمان خودرو‌ها به حساب می‌آید. اگر باد یک لاستیک خودرو کم‌تر از حد استاندارد باشد، خود به خود فرمان خودرو شما به سمت آن لاستیک کشیده می‌شود و اگر باد یکی از تایر‌های اتومبیل شما از حد استاندارد بیشتر باشد، قادر است چرخش فرمان را برای شما دشوار کند و باعث بوجود آمدن واکنش‌های غیر عادی مانند لرزش در سیستم هدایت اتومبیل شما شود. برای تنظیم باد لاستیک خودروتان می‌توانید از خدمات در محل مجموعه لوکاپرو استفاده کنید و بدون هیچ دقدقه‌ای در محل مورد نظرتان باد لاستیک خودروتان را تنظیم کنید. همچنین اگر فرم و ساختار تایر‌های اتومبیلتان از حالت استاندارد خارج شده باشد، تیم متخصص ما با در نظر گرفتن نوع و مدل خودرو شما، لاستیک آن را در محل مورد نظرتان تعویض می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات تعویض یا تنظیم لاستیک خودرو‌ها در محل، با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

بررسی تخصصی لاستیک خودرو‌ها

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here