تگرگ یکی دیگر از تغییرات ناگهانی آب و هوا است که می‌تواند آثار مخربی بر روی بدنه اتومبیل‌ها بجا بگذارد؛ از همین رو تیم متخصص لوکاپرو سرویس‌های تخصصی در نظر گرفته‌اند که صاحبان اتومبیل‌ها بتوانند با استفاده از آنها، آثار تگرگ را بر روی بدنه خودروشان از بین ببرند. آثار بجا مانده از برخورد تگرگ بر روی بدنه اتومبیل‌ها متفاوت است؛ اما به طور کلی این آثار در بوجود آمدن فرورفتگی‌های کوچک و برخی اوقات رنگ‌پریدگی خلاصه می‌شوند. به همین دلیل برای رفع آثار تگرگ از روی بدنه خودروها باید از متدهای تخصصی صافکاری بدون رنگ استفاده کرد. اگر از طرفداران مقالات تخصصی مجموعه لوکاپرو باشید، حتما در مورد خدمات و سرویسهای تخصصی ما در مورد صافکاری بدنه اتومبیل‌ها بدون استفاده از رنگ مجدد، با خبر هستید. متخصصان ما با توجه به وضعیت آب و هوایی ایران، خدمات و سرویس‌های تخصصی صافکاری و دیتیلینگ در نظر گرفته‌اند که شما می‌توانید با بهره‌گیری از آنها، آثار هرگونه تگرگ را بر روی بدنه اتومبیلتان از بین ببرید. همانطور که گفتیم، برخورد تگرگ به بدنه اتومبیل‌ها باعث بوجود آمدن فرورفتگی‌های کوچک یا ناهمواری‌های کم عمق می‌شود؛ از همین رو متخصصان ما برای رفع آثار تگرگ بر روی بدنه اتومبیل‌ها از متدهایی بر پایه مکش استفاده می‌کنند.

تیم متخصص لوکاپرو قبل از اینکه فرورفتگی‌ها و آثار تگرگ را از روی بدنه اتومبیل‌ها را ترمیم کند، ابتدا باید بررسی می‌کند که فرورفتگی باعث تخریب رنگ شده است یا نه؛ زیرا زمانی که برخورد تگرگ باعث ایجاد خط و خش یا رنگ‌پریدگی شده باشد، به معنای آن است که رنگ دچار تخریب شده است و نباید به ناحیه آسیب دیده فشار زیادی وارد شود. به همین دلیل زمانی که رنگ اتومبیل به دلیل ضربات وارد شده از سوی تگرگ تخریب شده باشد از دستگاه‌های مکش قوی استفاده نمی‌شود و ترجیحا از پکیج ساکشن پلاستیکی استفاده می‌شود. پس از اینکه فرورفتگی رفع شد، ناحیه آسیب دیده باید پولیش زده شود تا رنگ‌پریدگی‌ها و خراشهای بوجود آمده به دلیل برخورد تگرگ، رفع شوند؛ اما اگر فرورفتگی بدون خردگی رنگ باشد و یا عمق زیادی را در برگرفته باشد، باید از دستگاه‌های مکش قدرتمتد استفاده کرد. این دستگاه‌ها قادرند به صورت نقطه‌ای نیروی مکش خود را اعمال کنند. عملکرد این دستگاه‌ها با توجه به فرم فرورفته متغیر است؛ اما به صورت کلی این دستگاه قادر است آثار فرورفتگی‌های کوچک را با بهره‌گیری از خمیر مخصوص صافکاری از بین ببرد.

این دستگاه و وسایل مشابه دیگر باعث شده‌اند متخصصان و صافکارهای حرفه‌ای ما بتوانند به صورت تخصصی‌تر اقدام به ارائه خدمات صافکاری خود کنند. برای دریافت اطلاعات و آگاهی بیشتر در خصوص خدمات و سرویس‌های تخصصی مجموعه خودرویی لوکاپرو در حوزه ترمیم و صافکاری بدنه اتومبیل‌های لوکس وارداتی، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید تا متخصصان ما با در نظر گرفتن نوع آسیب وارد شده به خودروتان، راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهند. همچنین پیشنهاد می‌کنیم برای کسب آگاهی بیشتر در مورد چگونگی رفع آثار بوجود آمده توسط تگرگ بر روی بدنه خودروها، ویدئو کوتاه زیر را تماشا کنید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here