از نظر کارشناسان متخصص لوکاپرو، خرید یک خودرو دست دوم اصول و قواعد خاص خودش را دارد. در زمان خرید اتومبیل‌های کارکرده و دست دوم باید حوصله بیشتری به خرج داد و خودرو را از هر جهت به درستی و با دقت بررسی کرد. خرید یک خودرو دست دوم می‌تواند بسیار سودمند باشد و شما از این طریق بتوانید با هزینه کمتر، اتومبیل مورد نظرتان را خریداری کنید، اما در عین حال اگر خودرویی که شما خریداری می‌کنید از نظر فنی یا حتی ظاهری از سلامت کافی برخوردار نباشد، می‌توانند بزرگترین ضرر شما در طول زندگیتان باشد! به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از اصول کارشناسی شده برای بررسی خودرو‌های دست دوم و کارکرده استفاده کنید تا از سلامت اتومبیل مورد نظرتان اطمینان حاصل بفرمایید؛ برای دریافت اطلاعات و راهنمایی‌های تخصصی در خصوص خرید خودرو‌های دست دوم و کارکرده، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا متخصصین ما مشاوره لازم را در خصوص خودرو مد نظرتان به شما ارائه دهند.

راهنمای خرید خودرو دست دوم

تعیین سلامت جلوبندی خودرو‌های کارکرده

جلوبندی اتومبیل‌های طی گذشت زمان و دریافت ضربات و فشار‌های مکرر، از حالت پایدار خود خارج می‌شوند و در نهایت باعث انحراف فرمان و سیستم هدایت اتومبیل می‌شوند. ترمیم و یا به زبان‌ ساده‌تر تنظیم جلوبندی خودرو یک امر مهم و اساسی است زیرا تنظیم نبودن جلوبندی اتومبیل‌، می‌تواند باعث انتقال ضربه به کابین خودرو شود و بعد از مدتی کابین و قطعات دیگر اتومبیل دچار آسیب شود، به همین دلیل در زمان خرید اتومبیل‌های دست دوم بهتر است از سلامت جلوبندی خودرو اطمینان حاصل بفرمایید. تیم متخصص لوکاپرو با بررسی نیاز جامعه ایران برای کارشناسی فنی خودرو‌ها به صورت یک جانبه و کلی، اقدام به افزودن سرویس‌های تخصصی در خصوص آنالیز و تنظیم جلو‌بندی خودرو‌های مختلف در دسته‌بندی خدمات خود کرده است. به صورت کلی جلوبندی خودرو‌ها به دو شکل دیجیتال و مکانیکی بررسی می‌شوند. در خودرو‌هایی که قسمت جلوبندی آن‌ها با سیستم‌های آنالیزی درگیر نیست، جلوبندی خودرو به صورت مکانیکی بررسی می‌شود اما اگر قطعات به کار رفته در جلوبندی اتومبیل با استفاده از سنسور‌ها و سیستم‌های هوشمند پایداری خود را حفظ می‌کنند، بهتر است جلوبندی خودرو به شکل دیجیتال و با استفاده از دستگاه‌های مدرن امروزی بررسی شود.

کمک فنر‌های خودرو

بررسی سلامت کمک فنر‌های خودرو

کمک فنر‌های آسیب دیده در یک خودرو، نشان دهنده این است که از اتومبیل به درستی استفاده نشده است و فشار و ضربات بیش از حد تحمل به کمک فنر‌ها وارد شده است، همچنین کمک فنری که آسیب دیده باشد و تعویض نشده باشد، می‌تواند یکی از دلایلی باشد که سیستم تعلیق و همچنین فرم کلی بدنه اتومبیل، دچار آسیب شود به همین دلیل کارشناسان متخصص لوکاپرو معتقد هستند که هیچ‌گاه نباید خودرو دست دوم با کمک فنر‌های خراب خریداری کرد و همیشه قبل از نهایی کردن معامله باید کمک فنر‌ها به صورت کامل بررسی شوند. کمک فنر در سیستم تعلیق موازی با فنر بسته می شود و مانند فنر نیروی محوری را جذب می کند به همین دلیل یک کمک فنر آسیب دیده، یک فنر خراب را به دنبال دارد و کم کم کل سیستم تعلیق و البته بدنه خودرو دچار آسیب می‌شوند. برای اینکه از سلامت کمک فنرهای یک اتومبیل مطمئن شوید، می‌توانید آن را به کارشناسان متخصص این حوزه نشان دهید ولی در اکثر مواقع کارشناسان فنی اتومبیل فقط کارکرد خودرو را بررسی می‌کنند و هیچ نظری در خصوص سلامت قطعات اتومبیل ندارند؛ از همین رو مجموعه تخصصی لوکاپرو با بررسی نیاز‌های جامعه امروزی ایران، اقدام به ارائه خدمات کارشناسی تخصصی قطعات اتومبیل‌های کارکرده در محل مورد نظر مشتری کرده است. اگر شما قصد داشته باشید یک اتومبیل‌ کارکرده خریداری کنید و یا اگر می‌خواهید از سلامت فنی کمک فنر‎‌ها و قطعات دیگر خودروتان با خبر شوید، می‌توانید با یک تماس از خدمات تخصصی تیم کارشناسی لوکاپرو در خصوص آنالیز قطعات خودرو بهره‌مند شوید، برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های تخصصی لوکاپرو می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

جلوبندی خودرو‌

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here