تا به حال در مورد فواید پولیش زدن خودرو، مطالب بسیاری منتشر کرده‌ایم، اما باید این موضوع را نیز بدانید که پولیش همیشه هم برای رنگ بدنه خودرو مناسب نیست و باید قبل از پروسه پولیش‌کاری شرایط مناسب را بوجود بیاوریم. متاسفانه بسیاری از سودجویان با انتشار تبلیغات غلط، این موضوع را مطرح می‌کنند که پولیش زدن خودرو همیشه و در هر شرایطی می‌تواند برای بدنه آن‌ها مفید باشد؛ اما این یک عقیده کاملا غلط است و هیچ یک از متخصصان حوزه خدمات خودرویی در سراسر جهان چنین نظری را تایید نمی‌کند و نخواهد کرد. کارشناسان لوکاپرو با بررسی طیف گسترده‌ای از استاندارد‌های تعیین شده در هنگام پولیش زدن خودرو برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه خدمات دیتیلینگ تخصصی کرده‌اند. همین موضوع سبب شده است که در این نوشته کوتاه به شرایط نامناسب برای پولیش زدن خودروها بپردازیم تا دفعه دیگر هوشمندانه‌تر و آگاهانه‌تر خودروتان را برای انجام سرویس پولیش به مراکز خدمات خودرویی ببرید.
زمانی که خودرو پوشش نانو سرامیک دارد.
پوشش نانو سرامیک یا همان گلاس کوتینگ در واقع روکشی بسیار مقاوم و محکم است که بدنه اتومبیل‌ها را می‌تواند در برابر مواد خارجی مانند آب باران یا لکه‌های نوشیدنی‌ها محافظت کند و از بوجود آمدن لکه و کدری بر روی بدنه خودرو جلوگیری کند. همچنین پوشش نانو سرامیک قادر است از بدنه خودرو در برابر خط و خش‌های سطحی محافظت کند؛ پس زمانی که بدنه اتومبیل شما با روکش‌های نانو سرامیک محافظت می‌شود، احتمال بوجود آمدن خط و خش بر روی بدنه بسیار پایین است و قطعا نیازی به پولیش برای از بین بردن آن‌ها ندارید. از طرفی زمانی که پولیش را با دستگاه بافر یا همان دستگاه پولیش به بدنه خودروها می‌زنید، احتمال از بین رفتن مواد نانو روی رنگ بدنه خودرو بسیار زیاد است؛ از همین رو هیچگاه بدنه اتومبیلی که با مواد نانو پوشیده شده است را پولیش نزنید. اگر هم بر روی خودرو خط و خش ایجاد شد، می‌توانید با مراجعه به متخصصان این حوزه، با استفاده از مواد نانو کل بدنه خودرو را خشگیری کنید. اگر شما هم مایل هستید که از بدنه اتومبیلتان در برابر انواع آسیب‌های سطحی محافظت کنید، پیشنهاد می‌کنیم با مراجعه به مجموعه خودرویی لوکاپرو از خدمات ما در خصوص روکش نانو سرامیک خودروها استفاده کنید.
زمانی که خودرو کثیف است!
یکی از عمومیترین اشتباهات رایج بین صاحبان خودروها این است که زمانی که بدنه خودرو کثیف و آلوده می‌باشد، بر روی آن پولیش می‌زنند. در نظر بگیرید که محلول پولیش خاصیت تثبیت‌کنندگی دارد و اگر بر روی لکه‌ها و آلودگی‌های سطح بدنه خودرو پولیش بزنید، دیگر انتظار نداشته باشید که بدنه ماشین شما به راحتی تمیز شود. حتما قبل از استفاده از پولیش و محلول‌های مشابه، بدنه خودرو را به خوبی تمیز کنید تا هیچگونه ذرات اضافی بر روی آن دیده نشود. پیشنهاد می‌کنیم برای پولیش بدنه اتومبیل خود به مراکز تخصصی لوکاپرو مراجعه کنید. متخصصان ما ابتدا با مواد شوینده نانو خودرو را تمیز و البته ضدعفونی می‌کنند و حتی کوچک‌ترین آلودگی‌ها و لکه‌ها را از بین می‌برند و سپس با دستگاه‌های پیشرفته بافر، کل بدنه اتومبیل را به صورت یکدست با بهره‌گیری از محلول‌های تخصصی، پولیش می‌زنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات لوکاپرو، می‌توانید با شماره 09123988879 تماس حاصل بفرمایید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here