آفتاب سوختگی یکی از عمده‌ترین مسائلی است که صاحبان خودروهای مشکی رنگ و تیره رنگ در فصل تابستان با آن دست و پنجه نرم می‌کند. خرابیهای حاصل از آفتاب سوختگی سطوح مختلفی دارد که پایین‌ترین آن بوجود آمدن کدری و ماتی بر روی خودرو است و در بالاترین سطح هم بوجود آمدن رنگ‌خوردگی بر روی سطح بدنه خودروها است. نور آفتاب باعث می‌شود پیوند بین ذرات ملکول‌های رنگ اتومبیل ضعیف شود و در نهایت باعث پوسیدگی یا به زبان ساده‌تر سوختگی رنگ بدنه خودرو می‌شود. آفتاب سوختگی رنگ بدنه، بیشتر در خودرو‌هایی با رنگ بدنه مشکی یا تیره صورت می‌گیرد؛ به دلیل جذب بالای نور و گرمای خورشید توسط رنگ‌های تیره احتمال اینکه اتومبیل‌های با رنگ بدنه مشکی و تیره دچار آفتاب سوختگی شوند بسیار بیشتر است. متخصصان لوکاپرو با در نظر گرفتن آب و هوای حاکم بر اغلب مناطق ایران، اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی در خصوص محافظت و نگهداری از بدنه خودروها در فصل تابستان کرده‌اند.

استفاده از پوشش‌های نانو سرامیک

شاید با توجه به آلودگی‌های هوا ناشی از مواد اسیدی و همچنین میزان تابش نور آفتاب در فصل تابستان بهترین روش برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی، استفاده از پوشش‌های نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ باشد. پوشش‌های نانو سرامیک با بهره‌گیری از فناوری نانو قادر هستند از رنگ بدنه شما در برابر اشعه فرابنفش مخرب نور خورشید محافظت کنند، به همین دلیل همیشه پیشنهاد می‌شود افرادی که اتومبیل‌هایی به رنگ‎‌ها تیره و سیاه دارند، حتما از پوشش‌های نانو سرامیک استفاده کنند تا خودرو آن‌ها در برابر نور آفتاب مقاوم شود و رنگ بدنه آن دچار آفتاب سوختگی نشود. به شکلی شما با بهره‌گیری از این پوشش‌های مقاوم خودرو خود را در برابر آفتاب‌سوختگی بیمه کردهاید؛ از طرفی تمام خدمات مجموعه لوکاپرو در حوزه ارائه خدمات گلاس کوتینگ دارای ضمانت است و شما می‌توانید با خیال راحت اقدام به بهره‌گیری از سرویس‌های تخصصی ما در این حوزه باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ما در حوزه پوشش‌های نانو سرامیک و انواع مواد استفاده شده توسط تیم دیتیلینگ لوکاپرو، با شماره ۰۹۱۲۳۹۸۸۸۷۹ تماس حاصل بفرمایید.

استفاده متعدد از واکس

یکی دیگر از روش‌هایی محافظت از بدنه خودروها در فصل تابستان، بهره‌گیری از واکس‌های پوششی است. . واکس‌های عرضه شده توسط تیم لوکاپرو با بهره‌گیری از فناوری‌های پوششی، باعث بوجود آمدن یک لایه مقاوم در برابر اشعه UV یا همان فرابنفش می‌شوند و در نتیجه رنگ بدنه اتومبیلتان در برابر آفتاب سوختگی محافظت می‌شود. البته میزان مقاومت واکس مانند پوشش‌های نانو سرامیک نیست و با آب از روی بدنه خودرو پاک می‌شود؛ از همین رو پیشنهاد می‌کنیم در صورت استفاده از واکس در فصل تابستان، حداقل هر دو هفته یکبار اقدام به بهره‌گیری از واکس‌های پوششی قوی برای ایجاد لایههای محافظ بر روی بدنه خودرو خود کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از خدمات تیم دیتیلینگ لوکاپرو، میتوانید با شماره ۰۹۱۲۳۹۸۸۸۷۹ تماس گرفته و اقدام به تعیین وقت کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم ویدئو زیر را تماشا کنید تا با نحوه صحیح واکس زدن بدنه خودروها بیشتر آشنا شوید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here