اگر به دنیای خودرو علاقه‌مند باشید، حتما این موضوع را خوب می‌دانید که کلاس S کمپانی مرسدس بنز همیشه بیانگر قدرت و اعتبار این برند آلمانی بوده است. کلاس S مرسدس بنز در مدل‌های مختلف وارد کشور شده است و آخرین نمونه آن در سال 2014 در تعداد بسیار محدود در بازار ایران عرضه شد و پس از آن به دلیل وضع قوانین محدودکننده در خصوص واردات خودروهای لوکس، دیگر به ایران نیامد. پر تیراژترین تیپ کلاس S مرسدس بنز، مدل S500 است که در بین سال‌های 2009 تا 2014 به صورت سیستماتیک در تیراژ نسبتا بالا وارد بازار خودروهای لوکس کشور شد. همانطور که اطلاع دارید مرسدس بنز S500 دارای طیف گسترده‌ای از امکانات و تجهیزاتی است که به صورت آپشنال قابل سفارش هستند؛ از همین رو تمام خودروهای S500 وارد شده در کشور، دارای تمام آپشن‌ها نیستند و از نظر امکانات و تجهیزات رفاهی و کمک راننده تفاوت‌های زیادی باهم دارند. تنوع تجهیزات و امکانات در بین خودروهای مرسدس بنز S500، سبب شده است که این اتومبیل‌ها در بازه‌های قیمتی متفاوتی خرید و فروش شوند؛ از همین رو متخصصان لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز خریدارن این خودروهای لوکس وارداتی، برای اولین بار در کشور، اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی در خصوص کارشناسی خودروهای مرسدس بنز S500 کرده‌اند.

اول از همه، دیاگ

اولین قدم برای خرید یک S500، دیاگ زدن است. استفاده از دستگاه دیاگ برای بررسی سلامت فنی خودروهای مرسدس بنز S500 یک امر ضروری است که متاسفانه بسیاری از خریداران این اتومبیل‌های سوپر لوکس، آن را فراموش می‌کنند. پروسه دیاگنوسیس به ما اجازه می‌دهد تا اطلاعات تمام سنسورهای خودروهای مرسدس بنز S500 مورد بررسی قرار دهیم و اتومبیل مد نظر شما را به بهترین شکل آنالیز کنیم. مجموعه لوکاپرو با بهره‌گیری از بهترین و بروزترین دستگاه‌های دیاگ تخصصی، این امکان را فراهم می‌سازد تا 100 درصد شاخص‌های اصلی خودروهای مرسدس بنز S500 در کمتر از یک ساعت مورد آنالیز و بررسی قرار گیرد. در نظر بگیرید که هزینه نگهداری و تعمیر خودروهای مرسدس بنز S500 بسیار بالا است، از همین رو به هیچ وجه دیاگ را فراموش نکنید و حتما قبل از خرید از سلامت قطعات و سیستم‌های این خودروهای لوکس آلمانی اطمینان حاصل بفرمایید.

بررسی وضعیت ظاهری خودرو

پس از دیاگ، نوبت به بررسی وضعیت ظاهری خودرو می‌رسد. اتومبیل‌هایی که جزء خودروهای لوکس در ایران بشمار می‌روند، دچار افت قیمت شدیدی هم هستند؛ از همین رو در صورتی که بدنه خودروهای مرسدس بنز S500 دچار آسیب‌های شدید یا رنگ شدگی باشند، قطعا افت قیمت قابل توجهی خواهند داشت. متخصصان لوکاپرو با استفاده از دستگاه‌های تخصصی تشخیص رنگ این امکان را برای شما بوجود آورده‌اند تا بتوانید به راحتی و در کمترین زمان تمام نقاط بدنه اتومبیل مورد نظر خود را آنالیز کنید.

بررسی اصالت آپشن

تشخیص اصالت آپشن‌های استفاده شده در اتومبیل‌های مرسدس بنز S500، یکی از دغدغه‌های خریداران این خودرو‌ها است؛ از همین تیم کارشناسی لوکاپرو این امکان را فراهم ساخته است که با بهره‌گیری از سرویس‌های ما، بتوانید به صورت اصولی آپشن‌ها و امکانات رفاهی یا ایمنی خودرو مورد نظرتان را آنالیز کنید تا در زمان خرید آن با آگاهی بیشتری بتوانید تصمیم بگیرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات تخصصی لوکاپرو، با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here