خرید یک اتومبیل دست دوم و کارکرده یک مقوله بسیار مهم برای هر خریداری است؛ زیرا شاخصه‌های تعیین کننده در قیمت یک خودرو کارکرده بسیار بیچیده‌تر از یک اتومبیل صفر کیلومتر می‌باشد. متخصصین لوکاپرو با در نظر گرفتن مسائل مربوط به خرید یک خودرو دست دوم، اقدام به ارائه خدمات و سرویس‌های تخصصی، در خصوص کارشناسی و قیمت‌گذاری خودرو‌های کارکرده کرده‌اند. همچنین تیم کارشناسی ما با در نظر گرفتن نیاز جامعه امروز ایران برای بررسی بهتر خودرو‌های دست دوم و کارکرده، اقدام به نوشتن راهنمای کوچکی کرده است که شما می‌توانید در زمان خرید خودرو‌های دست دوم از آن استفاده کنید.

خرید یک خودرو دست دوم

باتری خودرو را حتما بررسی کنید!

باتری‌ها در اتومبیل‎‌ها وظیفه تبدیل انرژی‌های شیمیایی به انرژی الکتریکی و ذخیره آن را دارند. . باتری‌ها یکی از قطعات مهم و کلیدی اتومبیل هستند و خراب بودن آن‌ها، ضمن اینکه به سیستم برق رسانی اتومبیل آسیب می‌رساند، خودرو را از حرکت بازمی‌دارد؛ از همین سو متخصصین مجموعه لوکاپرو معتقد هستند که باتری خودرو‌ها یکی از بخش‌های مهم آن‌ها است و در هنگام خرید اتومبیل‌های دست دوم باید از سلامت آن‌ها اطمینان حاصل کرد. یکی از علائم خرابی باتری اتومبیل این است که هنگام استارت زدن، باتری نتواند استارت را به حرکت در آورد و راننده باید چند بار اقدام به استارت زدن کند تا باتری بتواند نیروی مورد احتیاج خودرو را تامین کند، به همین دلیل در زمان خرید اتومبیل، حتما چند مرتبه خودرو را خاموش و روشن کنید تا از سلامت باتری خودرو مورد نظرتان اطمینان حاصل بفرمایید. همچنین متخصصان لوکاپرو قادر هستند با استفاده از دستگاه‌های آنالیزور مخصوص خود، سلامت باتری اتومبیل مورد نظر شما را بررسی کنند و نتیجه را به صورت کامل در اختیارتان قرار دهند. برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص چگونگی آنالیز باتری اتومبیل‌ها، می‌توانید ویدئو زیر را تماشا کنید.

بررسی سلامت کمک فنر‌های خودرو

کمک فنر‌های آسیب دیده در یک خودرو، نشان دهنده این است که از اتومبیل به درستی استفاده نشده است و فشار و ضربات بیش از حد تحمل به کمک فنر‌ها وارد شده است. از همین رو پیشنهاد می‌کنیم با کمک کارشناسان حرفه‌ای این حوزه، حتما اقدام به بررسی کمک فنر‌ها کنید. در صورتی که کمک فنر‌های خودرو مورد نظر شما آسیب دیده باشد، مطمئن باشید شاسی آن و در نهایت هندلینگ اتومبیل، دچار مشکل خواهد شد.

سلامت کمک فنر‌های خودرو

از کارشناسان متخصص این حوزه بهره‌ ببرید.

قطعا هر کاری که توسط متخصص انجام بپذیرد، نتیجه بهتری خواهد داشت. از همین رو مجموعه لوکاپرو با بهره‌گیری از حرفه‌ای‌ترین کارشناسان حوزه خودرو، اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی کارشناسی و قیمت‌گذاری خودرو‌ها کرده است. کارشناسان ما با استفاده از دقیق‌ترین و مدرن‌ترین دستگاه‌های آنالیزور، کالر متر و دیاگنوسیس، این امکان را فراهم ساخته‌اند که اتومبیل مورد نظر شما بر اساس استاندارد‌های کارخانه سازنده آن بررسی و قیمت‌گذاری شود. اگر شما هم قصد خرید یک اتومبیل دست دوم و کارکرده را دارید یا می‌خواهید از سلامت و ارزش خودرو خودتان با خبر شوید، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان و مشاورین ما ضمن راهنمایی شما در خصوص چگونگی استفاده از سرویس‌های کارشناسی لوکاپرو، با دیگر خدمات ما نیز شما را آشنا کنند.

حرفه‌ای‌ترین کارشناسان

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here