خودرو بر مکانیزه نوع جدیدی از وسایل حمل و نقل اتومبیل است که قادر است زاویه کفی حمل بار را بر اساس نیاز راننده و همچنین وضعیت جاده به صورت اتوماتیک و با بهره‌گیری از جک‌های هیدرولیکی تغییر دهد. استفاده از خودرو بر مکانیزه نوعی حمل و نقل مدرن اتومبیل به حساب می‌آید که نسبت به نمونه‌های قبلی خود بسیار ایمن‌تر است. مجموعه خودرویی لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودروهای لوکس در ایران، اقدام به ارائه خدمات اجاره خودرو بر مکانیزه کرده است و شما می‌توانید با بهره‌گیری از این خدمات، اتومبیل خود را کاملا ایمن و ضمانت شده از نقطه‌ای به نقطه‌ای دیگر منتقل کنید. شما می‌توانید با یک تماس خودرو بر مکانیزه مورد نیاز خود را از طریق مجموعه لوکاپرو سفارش دهید. خودرو بر مکانیزه به مراتب ایمنی و البته سرعت بیشتری نسبت به خودربرهای دیگر دارد و قادر است اتومبیل شما را در کمترین زمان ممکن اتومبیل شما را به مقصد مورد نظر شما برساند. از سرویس‌های خودرو بر مکانیزه مجموعه لوکاپرو می‌توانید در زمان فک پلاک خودروها، زمان انتقال اتومبیل به تعمیرگاه، در مسافرت‌ها و حتی در زمان تحویل خودرو از محل دیتیلینگ لوکاپرو تا درب منزل استفاده کنید. کافی است با شماره 09123988879 تماس بگیرید و سفارش خود را جهت استفاده از سرویس‌های خودرو بر مکانیزه لوکاپرو به کارشناسان ما ارائه دهید.

خودرو بر مکانیزه پایداری بسیار بهتری نسبت به خودروبرهای معمولی دارند؛ از همین رو در چند سال اخیر استفاده از خودرو بر مکانیزه برای انتقال خودروها در جاده‌های شهری نیز استفاده می‌شود. کفی خودروبرهای مکانیزه لوکاپرو با در نظر گرفتن انواع اتومبیل‌ها در سگمنت‌های مختلف، عاج‌کاری شده است تا نیروی اصطکاک بین لاستیک‌ها و سطح کفی به حداکثر خود برسد. این موضوع سبب شده است که اتومبیل در زمان حرکت هیچگونه حرکت اضافی نداشته باشد؛ البته با این وجود اعضای تیم خدمات خودرویی لوکاپرو همیشه لاستیک‌های خودرو را برای مسیر‌های خارج از شهر با بهره‌گیری از زنجیر‌های فولادی به کفی خودروبر متصل می‌کنند تا از ثابت ماندن خودرو در زمان حرکت اطمینان حاصل شود.

همچنین با استفاده از سرویس خودرو بر مکانیزه مجموعه تخصصی لوکاپرو، یک ضمانت نامه بابت حمل و نقل اتومبیل خود دریافت می‌کنید که طبق آن خودرو شما در طول مسیر جا به جایی توسط شرکت لوکاپرو بیمه می‌شود. در نظر بگیرید که خودرو شما به نوعی بخشی از سرمایه شما به حساب می‌آید و از همین رو پیشنهاد می‌کنیم در حفظ و نگهداری دقت بیشتری بخرج دهید. با بهره‌گیری از سرویس‌های خودرو بر لوکاپرو دیگر نگران سلامت اتومبیل خود در طول مسیر نخواهید بود. متخصصان لوکاپرو در بخش پشتیبانی برای صحولت استفاده از خدمات خودروبر ما اقدام به قرار دادن یک دکمه Call در وب سایت لوکاپرو کرده‌اند که شما با مراجعه به آنجا، راحت‌تر از همیشه می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید و درخواست خودروبر کنید. در نظر بگیرید قبل از سفارش حتما نوع خودرو و البته مسیر مورد نظرتان را به صورت صحیح اعلام کنید تا متخصصان ما با در نظر گرفتن اطلاعات شما خودروبر مناسب را برای شما ارسال کنند. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از سرویس‌های تخصصی لوکاپرو در خصوص خودروهای لوکس، می‌توانید با شماره 09123988879 تماس حاصل بفرمایید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here