به گزارش تیم خبری لوکاپرو : تصادف زنجیره ای واقع در کرج موجب خسارت دیدن تعداد زیادی خودروی لوکس و آسیب دیدن چندین نفر شد .
ساعت ١٥: ١١ صبح دیروز یک خودرو تاکسی پیکان در لاین شمال به جنوب بلوار طالقانی شمالی در منطقه عظیمیه کرج دچار نقص فنی شد و در خیابان خاموش شد. این خودرو ناگهان در سرازیری به سمت پایین رفت و به دلیل بی احتیاطی راننده فاجعه‌ای بزرگ را به بار آورد. خودرو پیکان پس از سرازیری به چندین خودرو لوکس برخورد کرد و خسارت زیادی به این خودروهای لوکس وارد کرد .
پس از این تصادف زنجیره‌ای، بلافاصله ماموران آتش‌نشانی کرج در جریان ماجرا قرار گرفتند.

peykan 2

peykan

ایستگاه ١١٨ آتش‌نشانی کرج دو خورو به همراه نیروهای عملیاتی را به محل حادثه اعزام کرد تا ماموریت ویژه خود را آغاز کنند. با حضور آتش‌نشانان در محل، شاهدان صحنه این تصادف به ماموران امدادگر گفتند: «چند لحظه پیش خودرو تاکسی پیکانی را دیدیم که به علت نقص فنی خاموش شده بود. راننده برای روشن کردن مجدد آن، خودرو را در سرازیری بلوار طالقانی خلاص کرد که در همین هنگام ناگهان پیکان سرازیر شد و با خودرو هیوندای جنسیس برخورد کرد که بر اثر شدت این ضربه، تاکسی دو تکه شد. بعد از آن خودرو جنسیس بر اثر انحراف و سرعت زیاد با خودروهای گذری و پارک‌شده در حاشیه بلوار برخورد کرد و باعث به‌وجود آمدن تصادفی زنجیره‌ای شد.» بنابراین بلافاصله عملیات آغاز شد و در نهایت امدادگران توانستند سه مصدوم این حادثه را که در خودرو پژو ٤٠٥ محبوس شده بودند، نجات دهند. از این سه مصدوم، دو نفر به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل شدند ویک نفر آنها به صورت سرپایی و توسط دو خودرو اورژانسی که به محل اعزام شده بود، درمان شد.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here