به گزارش تیم خبری لوکاپرو،وقتی قصد خرید خودرویی را داریم به این موضوع توجه می کنیم که خودروی خریداری شده آیا به راحتی فروش می رود یا خیر؟بعضی خودروها متقاضیان زیادی ندارند و چه بسا که هنگام فروش ضرر زیادی را متحمل شویم ،در ادامه لیست خودروهای که شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان خودروهای کم فروش منتشر کرده است را می بینیم:
خودروهای ام‌وی‌ام ۱۱۰، گروه خانواده برلیانس، کیا پیکانتو، ام‌جی‌ روور ۳۵۰، رنو کپچر و رنو کلئوس کمترین میزان فروش را در گروه قیمتی خود داشته‌اند.
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران میزان فروش و سهم بازار خودروهای عرضه شده در بازار ایران در بازه زمانی شش ماهه اول امسال را در شش گروه قیمتی، بررسی کرده است. بر این اساس خودروهای زیر کمترین فروش را در گروه قیمتی خود داشته‌اند.
در گروه خودروهای با سطح قیمتی کمتر از ۲۵ میلیون تومان، خودروی ام‌وی‌ام ۱۱۰ معادل ۲٫۸ درصد سهم بازار این گروه را به خود اختصاص داده است.
اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، خودروهای برلیانس H330 دستی، برلیانس H230 دستی و برلیانس H230 اتومات، هر کدام معادل ۰٫۱ درصد سهم بازار این گروه را به خود اختصاص داده‌اند.
در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان، خودروی کیا پیکانتو ۱٫۲ درصد سهم بازار این گروه را به خود اختصاص داده است.
اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان، خودروی ام‌جی‌ روور ۳۵۰ معادل ۱٫۷ درصد سهم بازار این گروه را به خود اختصاص داده است.
در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۱۰۰ تا ۱۲۵ میلیون تومان، خودروی رنو کپچر ۷٫۴ درصد سهم بازار این گروه را به خود اختصاص داده است.
اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی بیش از ۱۲۵ میلیون تومان، خودروی رنو کلئوس ۷٫۴ درصد سهم بازار این گروه را به خود اختصاص داده است.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here