همانطور که خرید اتومبیل‌های کارکرده یک امر مهم در زندگی افراد است، فروش خودرو نیز قطعا اهمیت ویژه‌ای خواهد داشت. قطعا هر شخصی دوست دارد که اتومبیلش را به بالاترین قیمت بفروشد؛ از همین رو ممکن است در پروسه فروش خودرو خود با خریداران مختلفی رو به رو شود. متخصصان و کارشناسان لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز جامعه امروز ایران، اقدام به راه‌اندازی مرکز تخصصی کارشناسی و خرید و فروش خودرو‌های لوکس کارکرده کرده‌اند و شما با بهره‌گیری از خدمات و سرویس‌های تخصصی ما در این حوزه، قادر خواهید بود اتومبیلتان را به بالاترین قیمت به فروش برسانید. کارشناسان لوکاپرو پیشنهاد می‌کنند در زمان فروش خودروتان به نکات زیر توجه کنید تا بتوانید آن را به بالاترین قیمت پیشنهادی بفروشید.

خودروتان را به بالاترین قیمت بفروش

از سلامت خودرو خود اطمینان حاصل بفرمایید.

قطعا اولین و مهم‌ترین نکته در زمان فروش خودروتان این است که از سلامت آن اطمینان حاصل بفرمائید. زمانی که شما قصد فروش یک خودرو کارکرده را دارید، بهتر است برای جلب رضایت خریدار به او پیشنهاد تست درایو ( آزمون رانندگی ) را بدهید؛ با این عمل اطمینان فرد خریدار را جلب خواهید کرد. از همین رو پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه اقدام به فروش خودرو خود کنید از سلامت آن اطمینان حاصل کنید؛ زیرا اگر در زمان تست درایو برای خودروتان مشکلی پیش بیاید و یا به خوبی نتواند موانع و پیج‌ها را رد کند، تاثیر بسیار منفی بر روی خریدار آن خواهد داشت. به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه اقدام به فروش خودروتان کنید، از طریق سرویس‌های تخصصی لوکاپرو سلامت تمام سیستم‌های داخلی اتومبیلتان را بررسی کنید. کارشناسان ما با بهره‌گیری از جدید‌ترین دستگاه‌های دیاگنوسیس قادر هستند که تمام قطعات برقی و مکانیکی اتومبیل شما را آنالیز کنند و در صورتی که مشکلی برای هر کدام وجود داشته باشد با بهره‌گیری از لوازم یدکی و قطعات اصلی، آن را تعمیر کنند. همچنین کارشناسان ما با ارائه گواهی کتبی می‌توانند سلامت خودرو شما را ضمانت کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و سرویس‌های تخصصی لوکاپرو، با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید. همچنین برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص نحوه کارکرد دستگاه‌های دیاگنوسیس یا دیاگ، می‌توانید ویدئو زیر را تماشا کنید.

بازار را بسنجید!

قبل از هر اقدامی بازار را بسنجید! بازار خودرو در ایران تحت تاثیر بسیاری از عوامل خارجی می‌باشد، پس بهتر است برای گرفتن نتیجه بهتر با آگاهی کامل از اخبار و حوادث بازار خودرو اقدام به فروش اتومبلیتان کنید. عواملی همچون قیمت دلار، تعرفه واردات، تقاضای بازار و… از جمله مواردی هستند که شما قبل از فروش خودروتان باید آن‌ها را مورد سنجش و بررسی قرار دهید. البته ما برای شما یک راه بسیار ساده‌تر در نظر گرفته‌ایم! شما می‌توانید با مراجعه به مراکز وابسته به لوکاپرو و تقاضای کارشناسی خودرو، از قیمت اتومبیل خود آگاهی کافی بدست بیاورید. متخصصان ما با بررسی خودرو شما می‌توانند قیمت آن را در یک بازه ( کمترین قیمت و بیشترین قیمت ) تعیین کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت اتومبیل خودر در بازار خودرو ایران، با شماره ۰۹۱۲۳۹۸۸۸۷۹ تماس حاصل بفرمائید.
بازار را بسنجید

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here