این موضوع را نمی‌توان انکار کرد که خرید پولیش خودرو همیشه یک پروسه تخصصی و البته خسته‌کننده بوده است؛ از همین رو متخصصان لوکاپرو برای اولین بار در ایران این امکان را فراهم ساخته‌اند که شما بتوانید در پروسه خرید پولیش خودرو از دانش و تجربه متخصصان این حوزه بهره‌مند شوید. در خرید پولیش خودرو فاکتورهای متعددی همچون سختی رنگ، نوع تنالیته در نظر گرفته شده در رنگ بدنه، لکه و آلودگی‌های سطح پیکره اتومبیل و همچنین متد استفاده شده در دیتیلینگ باید مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد ما این است که پروسه خرید پولیش خودرو و استفاده از آن را به متخصصان لوکاپرو بسپارید، اما با این وجود اگر می‌خواهید خودتان از پولیش اتومبیل استفاده کنید و بدنه خودرو خود را برق بیندازید، پیشنهاد می‌کنیم ادامه این نوشته کوتاه را مطالعه کنید تا با تمام شاخص‌های مهم خرید پولیش خودرو آشنا شوید و بتوانید با کمترین هزینه، بهترین محلول پولیش را انتخاب کنید.
خرید پولیش خودرو و سختی رنگ
به صورت کلی رنگ خودروها به دو دسته سخت و نرم تقسیم می‌شوند. رنگ سخت به رنگی گفته می‌شود که رنگ‌دانه‌های آن درشت است و به راحتی از لایه فلزی بدنه خودرو جدا نمی‌شود. معمولا در رنگ سخت در برخورد با ضربات و فشار دچار ترک می‌شود و به ندرت اتفاق می‌افتد که رنگ سخت از بدنه جدا شود. رنگ سخت نسبت به رنگ نرم بسیار گران‌تر است و معمولا در ساخت پیکره خودروهای لوکس استفاده می‌شود. در بازار خودروی ایران رنگ سخت را می‌توان در پوشش خودروهای پورشه، مازراتی و برخی از کلاس‌های مرسدس بنز و سری 7 بی‌ام‌و مشاهده کرد. اگر خودروی شما هم جزء اتومبیل‌های لوکسی است که بدنه آن با رنگ سخت پوشیده شده است، پیشنهاد متخصصان دیتیلینگ استفاده از پولیش‌های جامد است. در زمان خرید پولیش خودرو باید به نوع سختی رنگ توجه کنید، در غیر این صورت نمی‌توان انتظار داشت نتیجه مطلوبی در انتهای پروسه دیتیلینگ بدست بیاورید. خرید پولیش خودرو برای رنگ‌های نرم کمی آسان‌تر است و فقط کافی است به نوع رنگ و تنالیته استفاده شده در پوشش خودرو توجه کنید. برای اینکه بتوانید با آگاهی بیشتر اقدام به خرید پولیش خودرو کنید، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید و کارشناسان ما در این خصوص کمک بخواهید.
خرید پولیش خودرو و نوع استفاده
هر شخصی ممکن است پولیش را برای امر خاصی خریداری کند؛ از همین رو ما به شما پیشنهاد می‌کنیم در زمان خرید پولیش خودرو از متخصصان این حوزه کمک بخواهید. محلولی که برای از بین بردن لکه‌های سوختگی و رنگ‌پریدگی استفاده می‌شود، بی‌شک با محلولی که برای از بین بردن خط و خش بجا مانده بر روی بدنه اتومبیل استفاده می‌شود، متفاوت است. از همین رو قبل از اینکه اقدام به خرید پولیش خودرو کنید، ابتدا نوع کاربری محلول را مشخص کنید. برای دریافت اطلاعات و آگاهی بیشتر در خصوص چگونگی خرید پولیش خودرو، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا متخصصان ما با بهره‌گیری از دانش و تجربه خود در حوزه دیتیلینگ به شما راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here