خرید و فروش خودرو‌های دست دوم همیشه بازار خوبی داشته است اما هنگام خرید خودرو‌های دست دوم باید نکاتی را مورد توجه قرار داد، مسائلی همچون سلامت فنی خودرو و یا رنگ شدگی بدنه آن بر روی ارزش اتومبیل تاثیر به سزایی دارد، به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که هنگام خرید خودرو‌های دست دوم، اتومبیل مورد نظر را به کارشناسان این حوزه نشان دهید و در مورد خرید خودرو با آن‌ها مشورت کنید. از این رو مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز مشتریان و همچنین خودرو‌های موجود در ایران، آماده خدمت رسانی در حوزه کارشناسی و ارزش‌گذاری خودرو است. تیم متخصص لوکاپرو با بهره‌گیری از مدرن‌ترین دستگاه‌های سنجش، دقیق‌ترین داده‌ها را از آنالیز خودرو مورد نظرتان به دست شما می‌رساند و با استفاده از این اطلاعات خودرو را بررسی و قیمت گذاری می‌کند، از این رو شما می‌توانید هنگام خرید خودرو‌های دست دوم از خدمات کارشناسی لوکاپرو استفاده کنید، تا اتومبیلی که خریداری می‌کنید را بهتر بشناسید.
در این مقاله قصد داریم، خدمات کارشناسی فنی لوکاپرو را به شما معرفی کنیم، تا در نهایت بتوانیم در انتخاب خودرو مناسب به شما یاری برسانیم.

Automotive-technical-expertise

کارشناسی فنی خودرو در محل توسط لوکاپرو

خودرویی که از نظر فنی مشکل داشته باشد، خودرویی خطرناک و کم ارزش به حساب می‌رود، به همین دلیل سلامت فنی یک خودرو بسیار مهم‌تر از سلامت ظاهر آن است. کارشناسان لوکاپرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن و دقیق تمام سیستم‌های داخلی یک خودرو را مورد بررسی قرار می‌دهند. کارشناسان متخصص لوکاپرو برای بررسی فنی یک اتومبیل، ابتدا مواردی را بررسی می‌کنند که سلامت کلی خودرو را نشان می‌دهند، مانند دودی که از اگزوز اتومبیل می‌آید و یا وضعیت ظاهری موتور خودرو که اثر مستقیم بر روی سیستم‌های داخلی دارد، اگر وضعیت ظاهری موتور اتومبیل مورد نظر نامناسب باشد و رسوبات و آلودگی‌ها دریچه‌های آن را مسدود کرده باشد، نشان می‌دهد که سرویس‌های لازم بر روی موتور خودرو انجام نشده است و به احتمال زیاد اتومبیل از نظر فنی مشکل دارد، اگر هم دود خارج شده از اگزوز، غلیظ و سیاه باشد، نشان می‌دهد که خودرو دچار روغن سوزی شده است و از نظر فنی سالم نیست. پس از بررسی دو مورد بالا، نوبت به باطری اتومبیل می‌رسد، تمام بست‌های باطری باید بررسی شود و همه آن‌ها باید سالم باشند همچنین یک باطری سالم، نباید رسوب داشته باشد. پس از باطری باید بالانس بودن و سالم بودن سیستم هدایت خودرو بررسی شود، در این قسمت کارشناسان ما باید از خودرو تست رانندگی بگیرند تا بتوانند سیستم جلوبندی و کنترل خودرو را بررسی کنند و همچنین اگر اتومبیل صدای نامناسبی داشته باشد سریعا آن را بررسی کنند. پس از تمام این موارد نوبت به دیاگ خودرو می‌رسد که نشان دهنده کارکرد واقعی اتومبیل است، متاسفانه برخی از افراد سودجو در بازار اتومبیل، کارکرد خودرو‌ها را با دستگاه‌های کامپیوتری کم می‌کنند و با قیمت بالاتری به فروش می‌رسانند، از این رو کارشناسان متخصص لوکاپرو با استفاده از دستگاه‌های آنالیزور و دقیق خود کارکرد واقعی یک اتومبیل را متوجه می‌شوند و واقعی بودن کیلومتر اتومبیل را بررسی می‌کنند. برای بهره‌مند شدن از خدمات کارشناسی فنی خودرو، با لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حضور یابند.

Automotive-technical-expertise1

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here