خرید و فروش خودرو‌های دست دوم همیشه بازار خوبی داشته است اما هنگام خرید خودرو‌های دست دوم باید نکاتی را مورد توجه قرار داد، مسائلی همچون سلامت فنی خودرو و یا رنگ شدگی بدنه آن بر روی ارزش اتومبیل تاثیر به سزایی دارد، به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که هنگام خرید خودرو‌های دست دوم، اتومبیل مورد نظر را به کارشناسان این حوزه نشان دهید و در مورد خرید خودرو با آن‌ها مشورت کنید. از این رو مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز مشتریان و همچنین خودرو‌های موجود در ایران، آماده خدمت رسانی در حوزه کارشناسی و ارزش‌گذاری خودرو است. تیم متخصص لوکاپرو با بهره‌گیری از مدرن‌ترین دستگاه‌های سنجش، دقیق‌ترین داده‌ها را از آنالیز خودرو مورد نظرتان به دست شما می‌رساند و با استفاده از این اطلاعات خودرو را بررسی و قیمت گذاری می‌کند، از این رو شما می‌توانید هنگام خرید خودرو‌های دست دوم از خدمات کارشناسی لوکاپرو استفاده کنید، تا اتومبیلی که خریداری می‌کنید را بهتر بشناسید.
در این مقاله قصد داریم، خدمات کارشناسی رنگ لوکاپرو را به شما معرفی کنیم، تا در نهایت بتوانیم در انتخاب خودرو مناسب به شما یاری برسانیم.

Automotive-Paint-Meter-On-Car-Large

کارشناسی تخصصی رنگ توسط لوکاپرو

با توجه به وضعیت خرید و فروش خودرو‌های دست دوم در ایران، سلامت بدنه و ظاهر خودرو، در امر ارزش‌گذاری اتومبیل بسیار مهم است. یکی از عواملی تاثیر‌گذار بر روی قیمت خودرو، وضعیت رنگ بدنه است، به عبارتی رنگ شدگی قطعات خودرو در هنگام صافکاری و ترمیم، بر روی قیمت اتومبیل تاثیر‌گذار است و ارزش آن را پایین می‌آورد. از آنجایی که قطعات آسیب دیده در تصادفات سنگین، هیچگاه مانند روز اول نمی‌شوند، باید تمام قطعات توسط کارشناس رنگ خودرو بررسی شود تا سلامت آن‌ها تایید شود. از مهم‌ترین قطعاتی که کارشناسان لوکاپرو بررسی می‌کنند، ستون و سقف است، زیرا این دو قطعه اگر رنگ شده باشند، به معنی آن است که خودرو تصادف سنگین داشته است و اتومبیل سالم نیست ئ آسیب دیده است. تیم متخصص لوکاپرو بعد از بررسی سقف و ستون، در‌ها و گلگیر‌ها را بررسی می‌کند، این دو قطعه بیشتر در معرض آسیب هستند به همین دلیل اهمیت کمتری در ارزش گذاری دارند و رنگ شدگیشان به معنی آسیب دیدگی خودرو نیست ولی در قیمت نهایی اتومبیل تاثیر گذار است، بعد از در‌ها و گلگیر‌ها نوبت به کاپوت و صندوق عقب خودرو می‌رسد، که کارشناسان ما با بررسی مقدار رنگ شدگی در این قطعات متوجه می‌شوند که خودرو آسیب جدی دیده است و یا نه و در آخر سپر که در ارزش‌گذاری اتومبیل تاثیر زیادی ندارد، زیرا سپر‌ها معمولا در معرض ضربه هستند. تیم متخصص لوکاپرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن و دقیق تمام قطعات خودرو را بررسی می‌کنند و نتیجه نهایی را به شما اعلام می‌کنند، این بررسی‌ها باعث می‌شود که کارشناسان ما بتوانند قیمت کف ( پایین‌ترین) و قیمت سقف ( بالا‌ترین ) یک خودرو را اندازه‌گیری کنند. برای بهره‌مند شدن از خدمات کارشناسی رنگ تخصصی، با لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به محل مورد نظر شما بیایند و خودروتان را کارشناسی کنند.

Automotive-Paint

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here