لاستیک‌های ران فلت؛ چند سالی است که در خودرو‌های امروزی جای لاستیک‌های تیوپی را گرفته‌اند و کمپانی‌های بزرگی مانند مرسدس بنز ، پورشه و … از این لاستیک‌ها در اتومبیل‌های خود استفاده می‌کنند. یکی از دلایل استفاده از لاستیک ران فلت، حذف لاستیک پنجم در خودرو‌ها است که باعث کاهش وزن و هزینه ساخت در آن‌ها شده است. همچنین با در اختیار داشتن لاستیک‌های ران فلت در صورت پنچر شدن آن‌ها، خودرو توانایی پیمودن مسافت ۱۰۰ تا ۱۶۰ را دارد که این ویژگی اصلی‌ترین و برترین توانایی لاستیک ران فلت نسبت به لاستیک‌ تیوبی است.

مجموعه تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن خودرو‌های وارداتی و امروزی کشور و همچنین نیاز جامعه، اقدام به واردات انواع مختلف لاستیک‌های ران فلت در برند‌های متفاوت و البته معتبر کرده است. تنوع در لاستیک‌های ران فلت عرضه شده توسط مجموعه لوکاپرو بسیار زیاد است، از همین رو شما برای دریافت اطلاعات مربوط به این لاستیک‌ها ابتدا می‌توانید با کارشناسان متخصص ما صحبت کنید.

bmw-charkh

نصب و تعویض انواع لاستیک‌های ران فلت

لاستیک ران فلت در بازارهای جهانی به دو نوع کلی تقسیم می‌شود؛ لاستیک‌های ران فلت
خود سازنده Self-sealing و لاستیک‌های ران فلت با تکیه‌گاه کمکی Auxiliary-supported .
لاستیک ران فلت خود سازنده یک ساختار محکم و مقاوم داخلی دارد که با استفاده از ترکیب کابل‌های مستحکم و لایه‌های لاستیک فشرده ساخته شده‌ است.کابل‌های استفاده شده در ساختار لاستیک ران فلت خود سازنده، به صورت لایه لایه و توسط حرارت روی هم قرار گرفته‌اند که باعث تقویت این نوع لاستیک‌ها شده است و به همین دلیل لاستیک ران فلت خود سازنده توانایی تحمل وزن خودرو را در طی مسافت حدود ۱۶۰ کیلومتر را دارد.

سیستم لاستیک‌های ران فلت با تکیه‌گاه کمکی به این صورت است که؛ در هنگام افت فشار در لاستیک‌ها و وارد شدن نیروی وزن خودرو به آنها، با استفاده از یک حلقه مقاوم کمکی و سنسور TPMS، به شاسی اتومبیل تکیه می‌کنند تا به لاستیک‌ها قدرت کافی را برای حمل وزن خودرو بدهند.

تیم متخصص لوکاپرو با در نظر گرفتن انواع لاستیک‌های ران فلت به کار رفته در خودرو‌ها، خدمات مربوط به این لاستیک‌ها را در سطح تخصصی انجام می‌دهد. خودرو‌هایی که از لاستیک‌های ران فلت
خود سازنده Self-sealing معمولا جزء خودرو‌هایی به شمار می‌روند که قطعات آن‌ها به صورت جداگانه با هم کار می‌کنند و سیستم پیچیده‌ و هوشمندی ندارند، این نوع از ساختار را در خودرو‌های هیوندای و یا کیا می‌توانیم مشاهده کنیم لاستیک‌های ران فلت خود سازنده Self-sealing که در این خودرو‌ها به کار رفته است به راحتی قابل تعویض هستند و فقط کافی است با متخصصان لوکاپرو تماس بگیرید تا در اسرع وقت لاستیک‌های ران فلت جدید خودرو شما را به دستتان برسانند و در کمترین زمان ممکن آن‌ها را تعویض کنند، اما برای تعویض لاستیک‌های ران فلت با تکیه‌گاه کمکی Auxiliary-supported باید زمان بیشتری در نظر گرفت، زیرا سیستم این لاستیک‌ها از طریق سنسور‌های TPMS و همچنین ساختار‌های رباتی خود به سیستم داخلی کل شاسی و کمک فنر‌ها متصل هستند، به این دلایل تعویض و نصب این لاستیک‌ها متفاوت و البته پیچیده است. برای تعویض و نصب لاستیک‌های ران فلت با تکیه‌گاه کمکی Auxiliary-supported که معمولا بر روی خودرو‌های مرسدس بنز، پورشه، بی ام و، ولوو و مازراتی قرار دارند، می‌توانید با تیم متخصص لوکاپرو تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشکل پیش رویتان را در میان بگذارید. در صورت نیاز یک تیم متخصص و حرفه‌ای در محل مورد نظر شما حاضر می‌شوند تا در اسرع وقت لاستیک ران فلت خودرو شما را تعویض کنند.

replacing_tires

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here